Anasınıfımıza oyuncak

İki set gönderseler batmazlar sevgili Kazen birazda yardıma el atmak lazım hep cukka olmaz :)) neyse biz üzerimize düşüne yapalım da az da olsa çorbada tuzumuz bulunsun

Yurtiçi Kargo kargo ücretinin astarı yorganından pahalıya denk gelir diye , çok şık bir davranışla indirim yüzdesi çok yüksek olan bir firma adına kargoyu teslim aldılar.

Kendilerine teşekkür ederim

Bunu belirttiğiniz çok iyi oldu ben çıkmadan siparişlerim bazılarını kırtasiye ile değiştireyim aklıma geldi aslında uhu,kalemler,boyama kitapları okey
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum.Çok mutlu oldum.İyiki varsınız.Evet oyuncak sanırım fazla olacak .Ama elimize geçmediği için daha fazla mı az mı bilemiyoruz.Fazla olursa buradaki diğer ihtiyaç sahibi okullara aktarırız.Oyun halısı ve kırtasiye malzemelerine yoğunlaşsak da olur.Buna da şükür.Çok sağolun gerçekten çok duygulandım yaa

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum.Çok mutlu oldum.İyiki varsınız.Evet oyuncak sanırım fazla olacak .Ama elimize geçmediği için daha fazla mı az mı bilemiyoruz.Fazla olursa buradaki diğer ihtiyaç sahibi okullara aktarırız.Oyun halısı ve kırtasiye malzemelerine yoğunlaşsak da olur.Buna da şükür.Çok sağolun gerçekten çok duygulandım yaa

Dün Müdür Bey ile görüştüm,
10-15 kutu civarında puzzle var 3 tanesinde 1 er tane eksik var, geri kalan hepsi tamam. Erkek çocuklar için bir sürü oyuncak var birde ayılı bir halı. Bazı(1-2 tanesi) arabaların tekerleri eksik olabilir fakat benim oğlum onlarla oynadı, umarım sıkıntı yaratmaz.

Müdür bey göndereceğinizi söylemişti ama detay vermemişti.Ben yardım için buraya yazarken kimseden sıfır oyuncak alıp bize göndermesini beklemedim.Benim amacım evde artık kullanılmayan ama kullanılabilir durumdaki oyuncaklarla sınıfımızın ihtiyacını karşılamaktı.Bu nedenle kullanılmış olması tabiki sıkıntı değil...ilk siz sesimize ses verdiniz bu nedenle size özellikle teşekkür ediyorum....

Ben ekleme yaptım kırtasiye olarak da, benim minik yavrum seçti oda anaokulu öğrencisi bu lazım bu lazım diyerek :)))benim oyuncaklar daha çok eğitici tarzda kargoya verdiğimde haberleşiriz.Çok tşkler bizlerin haberi olmasını sağladığınız için.

Müdür bey göndereceğinizi söylemişti ama detay vermemişti.Ben yardım için buraya yazarken kimseden sıfır oyuncak alıp bize göndermesini beklemedim.Benim amacım evde artık kullanılmayan ama kullanılabilir durumdaki oyuncaklarla sınıfımızın ihtiyacını karşılamaktı.Bu nedenle kullanılmış olması tabiki sıkıntı değil...ilk siz sesimize ses verdiniz bu nedenle size özellikle teşekkür ediyorum....

Neden eksikleri yazdım geçmişte de benzer bir çalışma olmuştu "aa tek tekeri eksik" gibi tepki geldi. Oysa oğlum o tek tekeri eksik arabasını elinden düşürmüyordu anılarımızı yolladım ama mesajı verememişiz o dönem :)

saygılar

Neden eksikleri yazdım geçmişte de benzer bir çalışma olmuştu "aa tek tekeri eksik" gibi tepki geldi. Oysa oğlum o tek tekeri eksik arabasını elinden düşürmüyordu anılarımızı yolladım ama mesajı verememişiz o dönem :)

saygılar
Müdür Bey gönderdiklerinizi almış.Biraz önce aradı.Dayanamamış hepsini kontrol etmiş.Çok beğenmiş teşekkür etti.Ben de çok teşekkür ederim.Minnettarım size .Haklıymışınız erkek çocuklar için fazlasıyla araba olduğunu söyledi.Halıyı açmamış ama eminim o da çok güzeldir.Çok saağolun.Ben de merak ettim.Pazartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum...

Müdür Bey gönderdiklerinizi almış.Biraz önce aradı.Dayanamamış hepsini kontrol etmiş.Çok beğenmiş teşekkür etti.Ben de çok teşekkür ederim.Minnettarım size .Haklıymışınız erkek çocuklar için fazlasıyla araba olduğunu söyledi.Halıyı açmamış ama eminim o da çok güzeldir.Çok saağolun.Ben de merak ettim.Pazartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum...

umarım çocuklar da mutlu olur

kolimiz bu akşam 21:00 de kahramanmaraş /afşin otobüsüne verilecek şuan terminale gönderiyorum.

umarım işinize yarar

müdür beyin telefonunuda kolinin üzerine yazdım

X