Angelina Jolie'nin dolgun dudak sırları

• Konu Sahibi selmaizmirli
bn bi aralr şey yapıodum diş fırçasıyla dudaklarımı fırçalıyıp hafif nemliyken sonrada dudak kalemi sürüp siliodum (bütün dudağa)hemen kabarı veriyodu dudaklarım üstünede bi parlatıcı normaline göre baya şekilli oluyodu son zamanlarda pek yapmıyorum sıkıldım :)

Angelina'nınki dudak olamaz eğer onunki dudaksa benimki dudak olmaz, benimki dudaksa onunki olamaz ya da nebiliyim aaaa yeter bea ofis kadını çizgimden çıkartmasın beni, Angelina da kimmiş rüyamda görsem korkarım, arıza bakışlı şey kafamçokkarıştı. O dudak uzun yolculukta şişme yastık yerine kullanılabilir ama bak çok ergonomikk laelaelaelaelae şakkıdı

ya doğal yolla dudakları dolgunlaştırmanın bi yolu var mıı nolurr yardımm ediiinnnnnnnnnnnn

Angelina'nınki dudak olamaz eğer onunki dudaksa benimki dudak olmaz, benimki dudaksa onunki olamaz ya da nebiliyim aaaa yeter bea ofis kadını çizgimden çıkartmasın beni, Angelina da kimmiş rüyamda görsem korkarım, arıza bakışlı şey kafamçokkarıştı. O dudak uzun yolculukta şişme yastık yerine kullanılabilir ama bak çok ergonomikk laelaelaelaelae şakkıdı

katılıyorum bende hiç bgnmiyorum bu kadını agzı,dişleri fln hiç hoş degil

Arkadaşlar Benim Sorunum Delirtecek Beni . Bir Yildan Beri üst Dudağimin üstünde Renk Değişikliği Başladi Sanki Biklarimi Hiç Aldirmaişim Gibi Iğrenç Duruyor . Arada Bir Birileride Alsana Artik şunu Iple Falan Demiyorlarmi Delireceğim Vallaha .imdaaaatttt

arkadaşım bıyıklarını sanırım sende çoğu bayan gibi sir ağda ile mi aldırtıyorsun.:KK43: eğer cevabın evet ise yaşadıkların normaldir kim bu sorunu yaşasa soruyorum sir ağda ile aldırıyor ben herşeye rağmen bu sebebden ip ile aldırmaya başladım tabii iş işden geçti ama zararın neresinden dönersem kar diyorum... sevgi ile kal:)

bende sevmiorm bu kadının dudaklarını ...
bana çok itici,abartılı ve bi hayli kalın gelior !

kadının sırrı falan yok. dudakları doğuştan öyle. bir kanalda hayathikayesini izlemiştim. çocukkende aynı dudaklara sahipmiş ..ben beğeniyorum dudaklarını.....birde alt dudağının ortasında bir çizgi var. o da çok hoş duruyor....

Son düzenleyen: Moderatör:
ya valla ben bi sitede- ünlülerin estetik operasyonlarıyla alakalı bi site idi- angelina jolie yi gördüm eski halini ve hatta buraya da koydum, imaj herşeydir bölümünde yine bu kadınla alakalı bölüme.. çok fark var.. yanakları varmış tombik tombik ha estetik demiyorum benim de vardı mesela eskiden artık yok ama burnu estetik mesela o kadar aldanmayın...

ayrıca kadının dudakları da iğrenç pörsümüş gibi ve buruşuk duruyo.. benim de dolgun mesela allahıma bin şükür ama öyle de değil yani... ayrıca birazcık dikkatli incelersiniz, kadının kafa vücuduna göre çok büyük ve yüzü de aşırı kemikli, sexy falan bakmaya çalışıyo yani çok kötü.. bilmiyorum ben beğenmiyorum belki de insanların tüm kusurlarını bi bakışta görebilme yeteneğimdendir.. ben de dahil =)

bende beğenmiyorum iğrenç bencee sevgilimin yanında dudakları çok güzel keşke benimki de öyle olsaydı diyorum allah korusun öpmeye korkarım midem bulanır dio :dance: her erkek beğenmiyo bence ve o kadının dudaklarını rujsuz bakımsız düşünsenize afrikalı yerli kadınlarının dudakları gibi aman allah korusun

bence de doğal çocukluk fotoğraflarına bakın

benim dudaklarımda çok dolgun köfte dudaklıyım yani anlıyacağınız.ben çok şikayetçiyim.ama çevreden herkes ne güzel herkes öyle dudakları olsun ister diyor.ama ne bileyim ben böyle incecik dudaklar isterdim.bir makyaj yapıncı dudaklarım en öne çıkıyor adeta ben burdayım diyorlar.çevreden çok beğenenler var.aslında bende beğeniyorum ama ruj veya parlatıcı sürdüğüm zaman öbür türlü beğenmiyorum.yaprak dökümündeki nejla var ya aynı dudaklarımız.hatta benimki biraz daha kalın olabilir.

arkadaşlar Dolgun dudağın sırrının kolajen olduğunu söylüyorlar.Ama ingilizce bir sitede okuduğuma göre Hydration da önemliymiş.Hydration ne demek çok bilmiyorum fakat aklıma hemen nivea'nın HydroCare isimli dudak koruyucusu geldi.Ben alıp deneyeceğim :KK70:...sitede dudakların bol nem alması gerektiği faln yazıyordu.O zaman Bol su içeceğiz.Dudaklarımızın nemlendirici ihtiyacını göz ardı etmeyeceğiz.Bir de lip Balmları düzenli kulladığımızda %30'a kadar dolgunlaştırıyor diye duymuştum.Bu yüzden S.O.S. lip Balm ad alacağım.Umarım işe yarar :KK70:

bende beğenmiyorum A.J nin dudaklarını..suratının 4/3 ünü kaplıolülülülülülü

Kalıcı çözümü bilmem ama bir yarım saatlik bi çözüm arıyorsanız dudaklarınızı ısırın. Ben stres oldum mu sürekli dudağımı ısırıyodum aradan 30 saniye geçtikten sonra dolgunlaşıyodu.. :dance:

bende begenmiyorum dudaklarını vee agız yapısını,ama dudakları dogal orası kesina.s

vazelinde dudak dolgunlaştırıyomuş kıslarr

benm dudaklarım oldukça kalın kızlar hatta herkes angelina jolie der bana ama ben daha sert ve dolgun olmasnı istiyorum tarçın yagını denedm ama zarar verio birde bepanthenle denicem angleinayı geçicekmi dudaklarım çok merk edıorum :) hı buarada kalem egzersizi çok işe yarıyor kızlar düzenli yapmanızı öneririm

kızlar biraz önce dişlerimi fırçaladım sonrada yıkadım diş fırçamı bastırmadan dudaklarımıda fırçaladım bi kaç dakika.benim dudaklarım çok ince ama şok oldum ayna karşısında :KK70: dudaklarım şişti resmen bide dolgun dolgun duruyo. yani düşünün ilk defa yapıyorum bunu. hepte yapıcam.tavsiye ederim kızlar hiç durmayın.yerimseniben

kızlar ya bir kısı bile angalina nın dudakları guzel dememıs kımse begenmiyor galiba ...bence sadece kadının dudakları deil surat hatları gozu kası oldukca guzel ..angelina benim oldukca begendigim bir kadın...
Angelina&

iyide o kadının dudakları zaten kalın doğal yani. bunları yapmasada öyle. hem o kadarıda fazla kalın bence

X