Ani ruh hali değişimi

Miniquie

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
464
320
Merhaba böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda? Ruh halim çok çabuk değişiyor mutlu uyanıyorum 1 saat sonra gergin ve sinirli olabiliyorum, yada üzücü bir olayı çok zor atlatıyorum günlerce etkisi sürüyor aranizda böyle şeyler yasayan var mı?

Aynen bende öyle ya :KK43: bunun sebebi ne olabilir acaba cünkü yıpratıcı oluyor baya, etrafımdaki insanlarda bu halime şaşıyor artık çok mutlu ve iyiyken bi anda üzgün ve yorgun olabiliyorum

Varrr.Kendimi ciddiye almayıp oturup aglayip rahatlamaya geçmesini beklemekle geçen günlerim oluyor.Olmadi buraya yaziyorum.Hassas psikolojiye sahip insanlar için dünya ne yazik ki bazen cehennem...

Varrr.Kendimi ciddiye almayıp oturup aglayip rahatlamaya geçmesini beklemekle geçen günlerim oluyor.Olmadi buraya yaziyorum.Hassas psikolojiye sahip insanlar için dünya ne yazik ki bazen cehennem...

Ben de hemen hemen hergun ağlıyorum hele adet dönemleri zehir oluyor, en ufak şey bile tetikliyor bu durumu anksiyete ilacı kullandım bi ara ama geçmiyor ne yapacağım bilemiyorum

Ben de hemen hemen hergun ağlıyorum hele adet dönemleri zehir oluyor, en ufak şey bile tetikliyor bu durumu anksiyete ilacı kullandım bi ara ama geçmiyor ne yapacağım bilemiyorum
Ilaclar beni hep zombi gibi yaptı.Bence care geçmişle,olanla bitenle hatta kendinlee barışmak.Zor ama elden gelen baska bir seyde yok

Benim de barışma çabalarım var, kocaman bir defterim var ona üzüldüğüm anları yazıyorum yazdıkça biseyler normalleşmeye başladı gözümde aman olmuş bitmiş napayım gibi düşünmeye başladım ama sorun şu ki bu bakış acımı hep muhafaza edemiyorum özellikle adet dönemleri korkulu rüyam oldu

Benim de öyle adet dönemleri öğleye kadar iyi sonra tam tersi oluyor. Ani ruh hali değişimi Kişilik Bozukluğu olarak geçiyor sanırım.

Kişilik bozukluğu hakkında pek fikrim yok araştırma yapacağım başa bela bişey ya dengesiz gibiyim

Adet dönemleri PMDD yaşıyorsunuz hepiniz muhtemelen. Ilaci yok bunun maalesef. Adet döneminde beyin farklı kimyasallar oluşturuyor.

Benimki çok yoğun ama, hani böyle ağrı trip filan değil bildiğin farklı bir insan oluyorum

Adet dönemleri PMDD yaşıyorsunuz hepiniz muhtemelen. Ilaci yok bunun maalesef. Adet döneminde beyin farklı kimyasallar oluşturuyor.
Eskiden beri olmazdı da 1-2 yıldır olmaya basladi benim pmdd. Cok garip degil mi?

X