Ankara,anne estetiği hakkında yaşadıklarım.

Korse göğüs ayrı bacak ve karın tek parça.ama karnıma ayrıca bel korsesi taktılar o sıkı tutuyor.size de geçmiş olsun.
Benimde omuzlardan sIrt ve Karin bølegesine altan kapaniyor , Gøgus ve dediginiz gibi usten bel korsesi Onu kendin ayarlayabiliyorsuk ama kalitesi Eh Iste normal heryerden alinabilecek bir korse , tsk ederim

Merhaba arkadaşlar,bugün ameliyatımın 2.haftası.Pazartesi doktor kontrolümden sonra bandajlar çıkarıldı,pansuman olayı bitti.banyo yaptım🥰çok şükür ben şanslıydım.ağrım sızım olmadı.süreci rahat atlattım.öyle tatlı bir kaşıntı var ki 😀krem kullanıyorum izler için.bantları önermedi,hemşirem.göğüslerimde süt birikmiş gibi sert,karnımda aynı şekilde.dikiş yerlerimin olduğu yerde bombe var.şiş yani.sabırla bekleyeceğim.3 ile 6 ay dan bahsediliyor.eğilmek,ve iş yapmak için acele etme 10 gün daha kendini koru dedi.3.haftaya denk geliyor.korse ye alıştım☺️benim doktorum bir ay takman yeterli demişti.aynada karnıma bakınca çok mutlu oluyorum.yırtıklarım gitti.sadece üstte kalanlar aşağı inince biraz var.ona da razıyım.karnım genç kızlığımda bile olmadığı kadar düz🥰darısı isteyen herkese 🤲🏻bacaklarımda lipo dan kaynaklı morluklar sararmaya başladı.yağ alınan yerlerde boşluk var.ben iç bacak ameliyatından korktum.sadece yağ alıp gerisini sporla hallederim diye düşündüm.çok sarkan bacaklarım yok aslında.bisiklet ve pilates ile düzelecek 👍

Merhaba arkadaşlar,bugün ameliyatımın 2.haftası.Pazartesi doktor kontrolümden sonra bandajlar çıkarıldı,pansuman olayı bitti.banyo yaptım🥰çok şükür ben şanslıydım.ağrım sızım olmadı.süreci rahat atlattım.öyle tatlı bir kaşıntı var ki 😀krem kullanıyorum izler için.bantları önermedi,hemşirem.göğüslerimde süt birikmiş gibi sert,karnımda aynı şekilde.dikiş yerlerimin olduğu yerde bombe var.şiş yani.sabırla bekleyeceğim.3 ile 6 ay dan bahsediliyor.eğilmek,ve iş yapmak için acele etme 10 gün daha kendini koru dedi.3.haftaya denk geliyor.korse ye alıştım☺️benim doktorum bir ay takman yeterli demişti.aynada karnıma bakınca çok mutlu oluyorum.yırtıklarım gitti.sadece üstte kalanlar aşağı inince biraz var.ona da razıyım.karnım genç kızlığımda bile olmadığı kadar düz🥰darısı isteyen herkese 🤲🏻bacaklarımda lipo dan kaynaklı morluklar sararmaya başladı.yağ alınan yerlerde boşluk var.ben iç bacak ameliyatından korktum.sadece yağ alıp gerisini sporla hallederim diye düşündüm.çok sarkan bacaklarım yok aslında.bisiklet ve pilates ile düzelecek 👍
Ben şu an inanılmaz heveslendim. Benim de 22 ay arayla 2 sezaryenim oldu. Karnım müthiş sarkık öyle böyle değil. Çünkü hareket edemedim ve peşinden bir gebelik daha yaşadım. İlk 2 hafta anladığım kadarıyla zorlandınız siz çocuklara bakım aşamasında. Çocuklarınız kaç yaşında acaba? Benim bakacak kimsem yok o yüzden sadece bekliyorum biraz daha büyüsünler diye. Bu arada ben İstanbul'dayım. Sadece ortalama maliyeti öğrenmek adına fiyat paylaşabilir misiniz?

Ben şu an inanılmaz heveslendim. Benim de 22 ay arayla 2 sezaryenim oldu. Karnım müthiş sarkık öyle böyle değil. Çünkü hareket edemedim ve peşinden bir gebelik daha yaşadım. İlk 2 hafta anladığım kadarıyla zorlandınız siz çocuklara bakım aşamasında. Çocuklarınız kaç yaşında acaba? Benim bakacak kimsem yok o yüzden sadece bekliyorum biraz daha büyüsünler diye. Bu arada ben İstanbul'dayım. Sadece ortalama maliyeti öğrenmek adına fiyat paylaşabilir misiniz Merhaba,benim 2.haftam bitti.çok şükür iyiyim.ilk hafta biraz daha zorlayıcı.oturup kalkma ve yürüyüş açısından.çocuklarımın en büyüğü 13,8 ve 5 yaşlarında.eşim,annem,kız kardeşim hepsi yardımcı oluyor.bana iş,yemek yaptırmıyorlar.Ankara’da benim görüştüğüm doktorlar,ortalama 100 bin ve üzeri.daha altı benim yaptırdığım operasyonlar için yok.zaten fiyat odaklanmadım,en iyisi ve işinde profesyonel olan bir doktor benim için en önemlisi.Allah korusun ciddi bir ameliyat.

Ben şu an inanılmaz heveslendim. Benim de 22 ay arayla 2 sezaryenim oldu. Karnım müthiş sarkık öyle böyle değil. Çünkü hareket edemedim ve peşinden bir gebelik daha yaşadım. İlk 2 hafta anladığım kadarıyla zorlandınız siz çocuklara bakım aşamasında. Çocuklarınız kaç yaşında acaba? Benim bakacak kimsem yok o yüzden sadece bekliyorum biraz daha büyüsünler diye. Bu arada ben İstanbul'dayım. Sadece ortalama maliyeti öğrenmek adına fiyat paylaşabilir misiniz?
Merhaba,benim 2.haftam bitti.çok şükür iyiyim.ilk hafta biraz daha zorlayıcı.oturup kalkma ve yürüyüş açısından.çocuklarımın en büyüğü 13,8 ve 5 yaşlarında.eşim,annem,kız kardeşim hepsi yardımcı oluyor.bana iş,yemek yaptırmıyorlar.Ankara’da benim görüştüğüm doktorlar,ortalama 100 bin ve üzeri.daha altı benim yaptırdığım operasyonlar için yok.zaten fiyat odaklanmadım,en iyisi ve işinde profesyonel olan bir doktor benim için en önemlisi.Allah korusun ciddi bir ameliyat.

Merhaba kızlar,bugün 3.haftamı doldurdum.v şeklinde yatış bitti☺️iz kremine devam.2 ay kullanılacakmış.riskli 3 hafta bitti.annemi serbest bırakıyorum ☺️3 haftadır bana bakıyor.dikkatli olmaya devam👍korse ye veda için son hafta.onun dışında her şey yolunda.kabuklarım %80 döküldü.dik durmaya tam başlayamasamda,eskiye göre daha iyi.karnım ve göğsüm de yavaş yavaş yumuşamalar var (bazı bölgelerde)henüz dümdüz karnım yok,şişlikler ve vücudun oturması için sabretmek gerekiyormuş.bacaklarda yağ alınan yerlerde ağrı hissi devam ediyor,ama rahatsız edici değil.şimdilik bu kadar.

Merhaba kızlar,1.ayıma girdim.göğüse tam baskı yapmadan yan yatabiliyorum.☺️kilomda bir değişiklik yok.😳ayın 9 unda korsem çıkacak.korsesiz yürüdüğümde karnım gerginlikten yırtılacak gibi🤔.sabah gergin ama akşama kadar gerginlik azalıyor.gögüs ve karnımda yumuşamalar var.vaser lipo yapılan yerler de halen ağrı var.otururken özellikle.herşey güllük gülistanlık mı hayır tabiki de.☹️ameliyat ve sonrası rahat atlattım.Zaman ilerledikçe bazı sıkıntılar yaşıyorum.sol göğsümün dikişlerin birleştiği yerde dikiş kapanmadı.🫣sarı bir sıvı,ara ara kabuk kalkmış gibi kan oluyor😱.krem ve antibiyotik kullanıyorum.doktorun hemşiresi ile ameliyat sonrası görüşüyoruz.sıkıntılı bir durum yok dedi.yarın muayeneye gideceğim.karnımda,ameliyat öncesi boydan boya yırtık vardı çoğu gitti.ama kalanlar yumuşamaya başladı.eğilince buruşuk bir görüntü olmaya başladı🥺oturunca dümdüz bir karın olmuyor.ayva göbeği gibi çıkıyor.😢böyle bir durum yaşayan oldu mu?forumda bakınıyorum göremedim.geçici bir durum mu?yumuşama oldukça karnımın yırtıkları yine sallanacak mı?dümdüz karnım olmayacak mı🥺

Merhaba kızlar,1.ayıma girdim.göğüse tam baskı yapmadan yan yatabiliyorum.☺️kilomda bir değişiklik yok.😳ayın 9 unda korsem çıkacak.korsesiz yürüdüğümde karnım gerginlikten yırtılacak gibi🤔.sabah gergin ama akşama kadar gerginlik azalıyor.gögüs ve karnımda yumuşamalar var.vaser lipo yapılan yerler de halen ağrı var.otururken özellikle.herşey güllük gülistanlık mı hayır tabiki de.☹️ameliyat ve sonrası rahat atlattım.Zaman ilerledikçe bazı sıkıntılar yaşıyorum.sol göğsümün dikişlerin birleştiği yerde dikiş kapanmadı.🫣sarı bir sıvı,ara ara kabuk kalkmış gibi kan oluyor😱.krem ve antibiyotik kullanıyorum.doktorun hemşiresi ile ameliyat sonrası görüşüyoruz.sıkıntılı bir durum yok dedi.yarın muayeneye gideceğim.karnımda,ameliyat öncesi boydan boya yırtık vardı çoğu gitti.ama kalanlar yumuşamaya başladı.eğilince buruşuk bir görüntü olmaya başladı🥺oturunca dümdüz bir karın olmuyor.ayva göbeği gibi çıkıyor.😢böyle bir durum yaşayan oldu mu?forumda bakınıyorum göremedim.geçici bir durum mu?yumuşama oldukça karnımın yırtıkları yine sallanacak mı?dümdüz karnım olmayacak mı🥺
Daha yeni sayılır düzelir inşallah az önce bir arkadaşta yazmış ayva göbeği gibi oluyor diye bence o yemekten olabilir mi doktor ne diyor

Bu şişkinlik tamamen ödemmis bendede şişkinlik var. Karnim bayagi gergin ve taş gibi seninde öyle mi? Halen tam dik yürüyemiyorum birde korsesiz hic duramam gibi hissediyorum öyle alıştım ki. Ödemin geçmesi ortalama 3 6 ay kadar sürüyormuş. Bu arada benden yag alınmadı sadece deri alındı ama tartıda 3 kilo gitmiş görünüyor.
Benim göbeğim gitmiş yatarken bakınca çok güzel ama aynada yan bakınca kalin bir göbeğim var. Otururken katlanma yok. Korseyi çıkarınca daha çok ödem olurmuş.

Bu şişkinlik tamamen ödemmis bendede şişkinlik var. Karnim bayagi gergin ve taş gibi seninde öyle mi? Halen tam dik yürüyemiyorum birde korsesiz hic duramam gibi hissediyorum öyle alıştım ki. Ödemin geçmesi ortalama 3 6 ay kadar sürüyormuş. Bu arada benden yag alınmadı sadece deri alındı ama tartıda 3 kilo gitmiş görünüyor.
Benim göbeğim gitmiş yatarken bakınca çok güzel ama aynada yan bakınca kalin bir göbeğim var. Otururken katlanma yok. Korseyi çıkarınca daha çok ödem olurmuş.
Merhaba,şişkinlik akşamları daha çok oluyor.özellikle dikiş yerlerime dogru.gerginlikten karnım parçalanıp yırtılacak gibi oluyor.o nedenle dik duramıyorum.bol bol bebek yağı ve Hindistan cevizi yağı sürüyorum.doktorumda son kontrolde şişkinliğin geçici olduğunu söyledi.fakat yırtıklar dan dolayı olan buruşukluğun düzelmeyeceğini ima etti😞o kadar gerilen karın nasıl olur buruşur onu anlamadım 🤷🏻‍♀️üst karın da sıkıntı yok göbek deliğinin altına doğru buruşukluk var.ayakta iyi👍buna da şükür.3 doğum yaptım,hepsi sezaryan.her birinde 20 kilo alDım.karnım haritaya dönmüştü.doktor başında ne kadar yırtığın kalacağını söyledi.ama buruşma olabileceğini düşünmedim🤔

Ben korseyi çıkardım,doktor yeterli dedi.1 ay oldu.korse ödemi daha çok arttırır demişti.sıktığı için.onun yerine tayt giyin.👍

Merhaba bayanlar,İkinci ayımı tam doldurdum.herşey yolunda çok şükür 🙏 göğüste,alt dikişlerin birleşme yerleri biraz geç kapandı.karnım gündüz çok iyi,gece gerginlikten yırtılacak gibi ☺️dikiş yerlerimde şişlik tamamen inmedi.bu yaşadıklarım,olması gereken,normal bir durummuş.bacaklarıma vaser lipo yapılmıştı,germe ameliyatı gibi değil.cesaretim olsa onu da yapardım.çünkü tek yağ alımı yeterli olmuyor.selülitli görüntüm devam ediyor.sporla toparlamaya çalışacağım.ben şanslıydım,çok şükür süreci rahat atlattım.doktorum da işinde tecrübeli,sürekli aynı ameliyatı yaptığı için eli de hafif.çok mutluyum.pantolonlarımdan,tişörtlerimden karnım taşmıyor.içime çekip,yada yastıkla kapatma bitti🙏darısı isteyen herkese☺️Rabbim,iyi doktorlar,ve maddi imkan nasip etsin.maalesef fiyatlar artıyor😞benden şimdilik bu kadar.🥰

Benden yag alınmayacak karin kaslari dikilecek ve fazla deri alınacak. Gazı üniversitesinde olacağım genel cerrahi ve plastik cerrahi girecek ameliyata . Cok heyecanli süreç yalniz. Umarım göbeğim düz olur 😍 fazla kilom yok 55 kiloyum ikiz gebelikten sonra karnim kaldi kocaman 🤦🏻‍♀️
Bende ikiz gebelik sonrası karnım kocaman kaldığı için oldum ameliyatı aynı şekilde bende 55 kiloyum süreciniz nasıl geçti iyimisiniz şuanda acaba dik yürümeye nezaman başladınız

Bende ikiz gebelik sonrası karnım kocaman kaldığı için oldum ameliyatı aynı şekilde bende 55 kiloyum süreciniz nasıl geçti iyimisiniz şuanda acaba dik yürümeye nezaman başladınız
20 gün sonra dik yürümeye başladım sizde kaslarda yırtılma var miydi dikildi mi

20 gün sonra dik yürümeye başladım sizde kaslarda yırtılma var miydi dikildi mi
Evet aynı şekilde midemden aşağı doğru tüm kaslarım da dikildi açılmıştı çünkü hamileliktem sonra karnım çok büyüdüğü için elimi soksam içine giriyordu resmen okadar büyük açılma vardı.ben hala dik yürüyemiyorum yastıksız uyuyamıyorum lipoda yapıldı yanlara bide hala ağrılarım bile oluyor 12 haziranda oldum ameliyatı.bant duruyor hala dikişlerin üstünde doktor kendiliğinden çıkacak dedi bekliyorum sabırla inş bian önce normal hayatıma dönerim

Evet aynı şekilde midemden aşağı doğru tüm kaslarım da dikildi açılmıştı çünkü hamileliktem sonra karnım çok büyüdüğü için elimi soksam içine giriyordu resmen okadar büyük açılma vardı.ben hala dik yürüyemiyorum yastıksız uyuyamıyorum lipoda yapıldı yanlara bide hala ağrılarım bile oluyor 12 haziranda oldum ameliyatı.bant duruyor hala dikişlerin üstünde doktor kendiliğinden çıkacak dedi bekliyorum sabırla inş bian önce normal hayatıma dönerim
1 ayı geçmiş bence dik yürümeye çalışın artik. Bant olayını bilmiyorum ben günlük pansuman yaptim hep. Lipo yapilmadi bana ameliyat sonrası ilk 3 gün agrim oldu sonrasinda hic agrim olmadi. Bende 1 bucuk ay kadar yastıkla yattim ama yastıksız yatabiliyormusum agrir diye yatmamistim hic.
Benimde mideden asagi kadar kaslar dikildi.
Neredeyse 4 ay olacak ben ameliyat olalı su an çok iyiyim.

1 ayı geçmiş bence dik yürümeye çalışın artik. Bant olayını bilmiyorum ben günlük pansuman yaptim hep. Lipo yapilmadi bana ameliyat sonrası ilk 3 gün agrim oldu sonrasinda hic agrim olmadi. Bende 1 bucuk ay kadar yastıkla yattim ama yastıksız yatabiliyormusum agrir diye yatmamistim hic.
Benimde mideden asagi kadar kaslar dikildi.
Neredeyse 4 ay olacak ben ameliyat olalı su an çok iyiyim.
Ne güzel inş bende rahat ederim artık gerçekten çok sıkıldım gergin halde karnım rahat edemiyorum dik durunca denedim ama hem bant hem korse olunca herhalde daha zor oluyor korsem falan çıkınca yürüyecm herhalde normal

Ne güzel inş bende rahat ederim artık gerçekten çok sıkıldım gergin halde karnım rahat edemiyorum dik durunca denedim ama hem bant hem korse olunca herhalde daha zor oluyor korsem falan çıkınca yürüyecm herhalde normal
Ne zaman çıkaracaksin bisey söylediler mi ?

6 hafta demişti doktorum korse için beş hafta olacak az kaldı yani temmuz sonuna doğru çıkarırım herhalde.aslında korse güvende hissettiriyor ama sıktığı için yürümek daha zor oluyo bence

X