Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Ankara baglica etinesgut kres onerisi

Naz_nazo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2016
3
0
41
Merhaba arkadaslar ankara etimesgut baglica ve elvenkette onerebileceginiz ozel kres ve anaokulu varmidir. 3.5 yasindaki kizim icin seneye eylulde baslatacagim yer ariyorum. Ve bu konuda cok arastirdim. Arastirmalarim sonucu
Baglica da ki kres ve anaokullarindakiler hakkinda gozlemledigim
Baglica harvads kids egitimi montessori ve cift ogretmen egitimli bir cok basari elde etmis bir okul yanliz bulundugu yer ve okul icerisjnde tuvsletlerin sadece barikatlarla ayrilmasi dikkatimi cekti bu konuda tereddut ettim. Bu bilgileri nettrn arastirdim yerine gittim yanliz kapaliyfi.
Bilsel koleji cumartesi gorusmeye gidicem ojulun tamamen 3-6 yas arasi cocuklara yobelik temrlden yapilmasi 12 atolye etkinliklrri yeri imkanlari fazlaca var egitim olarak belirledifim egitimleri vermrkte
Elvankent sinav anaokulu gittim gezdim sadece yer olarak apartman okum hdlibe donusturulmus ve cok fazla balkon pencere var ve korumaliklar bulunmuyor. Cocuklar inis cikislar hep asansorle yapilior. Merdivenler dik ve cok fazla. Yemk hane en ustte ve 2 adet teras balkonu var ve yine kapilar acik korumaliklar mevcut degil. Guvenlik acidindan tedirgin oldum.
Oley kresi ogretmenlerinin kiz meslek lisesi mezunu olmslari halen acikogretim okul oncesi ogretmnligi 3. Sinif ogrencisi olmalari ve ogretmenlerin liseden 97 yilinda mezun olmalari ve o zamn zarfi icibde halen lissn egitimlerini tamamlamamalari eksi puan yaratti.
Ayisgi kresi montessori egitimi veren ve villa tipin bir yer egitim ve kosullar iyi gibi
Simdi deneyimli annelerden yorum bekliyorum.

Etimesgutta Özel Badem Anaokulu var kızım orda öğrenim görüyor, tavsiye ederim.