ANKARA BAHÇECİ TÜP BEBEK MERKEZİ HASTALARI

merhaba bende bahceci de tup bebeğe başlamayı düşünüyorum. biz selen hanımla ücretsiz öngörüşme yaptık.
eski tahlillerimizi götürdük yanımızda, benim eşimde infertilite var. selen hanım oldukça ilgili ve candan bu bakımdan hoşuma gitti. bize kullanmamız için bir vitamin listesi yazdı. kromozom testi istedi . şuan tahlil sonuçlarını bekliyorum bi aksilik çıkmazsa başlayacağız. birde biz üroloji dokturuylada görüştük. üroloji doktoru aslı hanımın muayene ücreti 400 tl idi.

Canım merhaba ben de Bahçeciye geçeceğim iki olumsuz denemem var Berfu hanımı düşünüyordum ben sizin Selen hanımı seçmenizdeki neden neydi

Canım merhaba ben de Bahçeciye geçeceğim iki olumsuz denemem var Berfu hanımı düşünüyordum ben sizin Selen hanımı seçmenizdeki neden neydi
Merhaba canım. Biz öncelikle iyi merkez, iyi laboratuvar olsun istedik. O yüzden Bahçeci’ye gitmeye karar verdik. Doktorlarını internetten araştırdığımızda ikisi de olumlu izlenim bırakmıştı bizde. Bahçeci’ye gideceğimiz gün de sadece Selen hanımın orada olduğunu söylediler. Onunla ön görüşme yaptık ve içimize sindi. Çünkü bizimle uzun uzun konuştu, halimize kafa yordu ve samimiydi, güler yüzlüydü. Birtakım tavsiyelerde bulundu. Bazı testler istedi. Tedavi sürecinde de hep memnun kaldık ondan. Her kontrolde tahlil aldı. Kişiye özel tedavinin ne olduğunu onda anladık. Önceki tedavimde 3. güne bir embriyom gitti, o da tutmadı. Burada 3. gün 5 embriyom vardı. Bunlardan biri de blastosist oldu. Doktorumuzun tavsiyeleri ve kullandırdığı ilaçlarla ilgili olduğunu düşünüyorum. Umut verdi ama ayakları yere bastı hep. Bizimle ilgili olumsuzlukları da açıkça söyledi. Neyse onu söylüyor, hayal satmıyor. Eylülde transferim var. İnşallah olumlu neticelenir ama ne olursa olsun doktorumu seviyorum. Yapılabilecek her şeyi yapıyor bence. Hem bilgili, ilgili hem de merhametli biri olduğunu düşünüyorum. Tabii bir yerden sonra nasip. Gayret bizden takdir Allah’tan.

Allah hepimizi bebeklerimize kavuştursun.

Cevabın için çok teşekkür ederim biz elimizden geleni yapalım da olmazsa içimiz rahat etsin
Bir kaç soru daha sorabilir miyim canım yoğunluk nasıl gidince çok bekliyor Musun ben çalışıyorum iş çıkışı gidebiliyorum ancak üçüncü tedavim transfer zamanı dışında izin alma lüksüm kalmadı artık önceki merkezde sabah kanı verip işe geçiyordum iş çıkışı da muayeneye gidiyordum.6 ya kadar filan orada olurlar herhalde değil mi

Rica ederim canım. Biz gittiğimizde biraz yoğunluk vardı ama çok beklemiyorduk. Kan veriyorduk, bir saat içinde sonuçlar belli oluyordu ve doktorun yanına çıkıyorduk. Önceki tedavinde olduğu gibi yapabilirsin bence. Çünkü bildiğim kadarıyla doktorlar 6’ya kadar orada. Yine de bence öncelikle bir ücretsiz ön görüşmeye git. Daha emin olabilirsin. Başka soruların olursa da cevaplarım tabii ki

Merhaba, mesajınızı görünce benzer durumda tedavi olduğum için cevaplamak istedim. Ben işyerim merkezi olduğu için öğle araları gittim geldim kan veriyordum kan sonucu çıkana kadar yemek yiyordum sonra işe dönmem lazım beni öne alın diyip muayene oluyordum. Kan vermek için 08:30 da açılıyor benim işim de 08:30 da başladığı için bunu yapamadım. Çıkış saatleri sanırım 6. Kolaylıklar ve güzel sonuçlar dilerim herkese

Merhaba arkadaşlar.Benimde devlette bir başarısız denemem oldu hatta deneme bile denilemez yumurtalar büyümedi ve tedavi iptal edildi.bende bir arkadaş tavsiyesi üzerine berfu hanımdan randevu aldım bakalım çarşamba ön görüşme olacak.Rabbim kimsenin emegini boşa çıkarmasın

Teşekkür ederim kanı öğlen verip muayeneye iş çıkışı gidebilirim en mantıklısı öyle olacak galiba sonuçlandı mı bilmiyorum umarım güzel olur sizin için de merkezden memnun musunuz acaba

Çok teşekkür ederim canım

Teşekkür ederim kanı öğlen verip muayeneye iş çıkışı gidebilirim en mantıklısı öyle olacak galiba sonuçlandı mı bilmiyorum umarım güzel olur sizin için de merkezden memnun musunuz acaba
Evet ilk denemem negatif idi arada histereskopi oldum ikinci denemem çok şükür pozitif oldu, merkezden memnunum çok kalabalık olması bir tek işe yetişme telaşında insanı zorluyor ama yapacak bir şey yok. Allah isteyen herkese en hayırlı şekilde nasip etsin kolaylıklar dilerim

Teşekkür ederim canım senin için çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah Umarım ben de bu sefer mutlu sona ulaşırım

Kızlar berfu hocanın hastasıyım sormayı unutmuşum gonal f i saat kaçta yapıyoruz hocayı rahatsızı etmeyim dedim

Sİz kaçta yapıyordunuz peki sordunuz mu önemli olsa saat söylerdi herhalde diye düşünmüştüm ben de
Çizelge veriyorlar ya oraya bakın isterseniz ilaç takip çizelgesi ben de hatırlayamadım şu an haziranda kullanmıştım halbuki

Sİz kaçta yapıyordunuz peki sordunuz mu önemli olsa saat söylerdi herhalde diye düşünmüştüm ben de
Verilen cizelgede 14-15 saatleri arasinda diye yaziyordu ben tedavideyken degismediyse tabi
Doktorumuzda hemsirede soylemisti yinede bana
hayirli sonuclar almaniz dilegiyle insallah

Verilen cizelgede 14-15 saatleri arasinda diye yaziyordu ben tedavideyken degismediyse tabi
Doktorumuzda hemsirede soylemisti yinede bana
hayirli sonuclar almaniz dilegiyle insallah
Aradım sordum 14 dediler bana da canım çizelgeyi bugün alacağım daha önce tedavim olduğu için ilaç anlatmamıştı hemşire konuşup hallettim inşallah olumlu sonuç alırım bu sefer hamilesin galiba sağlıkla kucağına al inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…