Erkek İnfertilitesi Ankara bahçeci'de tese ameliyatı olanlar lütfen yardım

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Cemreww

Her nasip vaktine esirdir 🍀
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2020
537
672
Eşimin tese ameliyatı ile sperm alınmasını istiyor doktor nasil bir işlem lütfen bilgisi olanlar yazabilir mi ? Varikosel ameliyatindan sonra eşim zor iyilesmisti çok korkuyoruz o yüzden iyileşme süresi nasil oluyor ?

Dokturunuz kim ? İşac tedavisi yapılmıştır eşinize, benim eşimde olucak Kasım’ın ilk haftasında. İnsallah sağlıklı spermler bulunur canım😌 sakın yıpratmayın kendinizi

Berfu demir benim doktorum. Teseyi önerdi o ama üroloji doktoru o gün iki kez örnek verdikten sonra tese olup olmadığına karar verecek çok endişeliyim. Rabbim sizede yardim etsin insaallahh 🙏

Ardışık sperm testi ver. hangi aşamadasınız gör teseye kendin karar ver doktor değil. Yanılgıları çok yüksek malesef

Ardışık sperm testi ver. hangi aşamadasınız gör teseye kendin karar ver doktor değil. Yanılgıları çok yüksek malesef
Salı günü toplama var nasipse o gün iki kez örnek verecek eşim eger ki spermler cok cok kötü olursa tese yapariz dedi. Kafam cok karişik cok kaygiliyim

Spermler çok çok kötü olursa nasıl bi tedavi bu ya. eğer sperm çıkışınız tek tük olursa zaten teseye gitmeyin havuzlama yapın bulunmakta zorlanıyor bulunamazsa tese geriletiyor

Spermler çok çok kötü olursa nasıl bi tedavi bu ya. eğer sperm çıkışınız tek tük olursa zaten teseye gitmeyin havuzlama yapın bulunmakta zorlanıyor bulunamazsa tese geriletiyor
20 adet sperm çıkışı olmustu hepsi ölü bide bizde spermin baş kısmı bozuk o yüzden tese daha mantıklı diyo doktor emekler boşuna gider diyo.

20 adet sperm çıkışı olmustu hepsi ölü bide bizde spermin baş kısmı bozuk o yüzden tese daha mantıklı diyo doktor emekler boşuna gider diyo.
Spermiin ölü çıkmasına sebep ne olabilir? Dna damı sıkıntı var? Lökosit oranına baktınız mı hıç?

Spermiin ölü çıkmasına sebep ne olabilir? Dna damı sıkıntı var? Lökosit oranına baktınız mı hıç?
Lökosit yok dna hasar vardı kaan aydosa gitmiştik. Ama düzeltme olmuştu sonra tüp bebeğe başladık zaten tekrarlamış olabilir hic bilmiyorum ki. Doktora tekrar tese den sonra sperm çıkışı olmazsa diye sordum oda tek taraflı açacağım dedi. Tek dua o gün canlı sperm çıkması

X