Ankara baskent hastanesi doktor yorumu

merhaba canım,
ben ankaradayım ama başkent hastanesi hakkında bilgim yok maalesef.
bende 1 yıldır çocuk istiyorum ama olmadı.artık tedaviye başlamak istiyorum.
nereye gideceğimi bende bilmiyorum.devlet hastanesi daha güvenilir gibi geliyor.
sonuçta beni deneme tahtasına çevirip para alma şansları yok.
ama orda da nasıl muamele görürüm bilemiyorum.
böyle işte canım.çok sıkıldım bu konulardan beni anlayabilecek birileriyle konuşup rahatlamak istedim.
inşallah canım hepimiz hayırlısıyla yavrularımıza kavuşuruz.

O zamann daha fazla buyumeden guzelce temizlesinlerr...ewett sebebi olmamasi beni bitiren sey zaten sebep olsa dusuk olsa en azindan bi yolu var diycem boyle olunca bi arpa boyu yol gidemiyosun yani ben otle hissetiyorum ne gebelik ne dusuk hicbisi yok.dusuk yasayanlara bile bazen imreniyorum en azindan oda bisi bilmiyorumm bugunde hasta oldum randevu aldim persembe gidicem yarin doluymus.ailen biliyomu tup yaptirdini

bnde öyle düşünüyorum sebepsiz deniliyor yapacak birşey genelde olmuyor doktorlarda zaten sebepsiz oldumu bebek için yapılan aşamalrdan geçiyor umarım bebeğin çok bekletmez hayırlısıyla en kısa zamanda gelir hayır bilmiyorlar bi tek annem biliyor yapacağımı

merhaba canım,
ben ankaradayım ama başkent hastanesi hakkında bilgim yok maalesef.
bende 1 yıldır çocuk istiyorum ama olmadı.artık tedaviye başlamak istiyorum.
nereye gideceğimi bende bilmiyorum.devlet hastanesi daha güvenilir gibi geliyor.
sonuçta beni deneme tahtasına çevirip para alma şansları yok.
ama orda da nasıl muamele görürüm bilemiyorum.
böyle işte canım.çok sıkıldım bu konulardan beni anlayabilecek birileriyle konuşup rahatlamak istedim.
inşallah canım hepimiz hayırlısıyla yavrularımıza kavuşuruz.

İnsallahhh canimmm bebegin tedavisiz gelirr bu asamalare cokk zorr sabir sukunet istiyo..nerede oturuyosun yani semt olarak.canim devlettede hic yuzune bakmiyolar en kucuk enfeksiyon bile bakmadiklarindan. buyudu tablet tablet antibiyotik bititdim tekrar yarin kontrole gitcem.ama sen yolun basindasin dewletle basla

İnsallahhh canimmm bebegin tedavisiz gelirr bu asamalare cokk zorr sabir sukunet istiyo..nerede oturuyosun yani semt olarak.canim devlettede hic yuzune bakmiyolar en kucuk enfeksiyon bile bakmadiklarindan. buyudu tablet tablet antibiyotik bititdim tekrar yarin kontrole gitcem.ama sen yolun basindasin dewletle basla

inşallah canım hepimiz hayırlısıyla muradımıza ereriz.bende kararsızım devletmi özel mi nereye gideceğime karar veremiyorum.
bugündiç bir içimde bir mutsuzluk var.hiçbir şey yapmak istemiyorum.doktorada gitmek istemiyorum.düşünmekten bunaldım artık bu konuyu.
neyse hakkımızda hayırlısı inşallah...

Allah yardımcın olsun canım bende başkent de hulusi bey e gidiyorum laparaskopi de yaptı bana 6 ay önce de ilk tüp bebeğe başladık ama şanszılık oldu benim yumurtalar tam gelişmeden toplanmak zorunda kaldı erken çatladılar. bu ay da ikincisine başlayacağız inşallah lucrin depot yaptırdım haziran 20 de tedaviye başlayacağız Rabbim kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın. gögşen beyin de çok iyi olduğunu duydum hayırlısı olsun ne diyelim

Allah yardımcın olsun canım bende başkent de hulusi bey e gidiyorum laparaskopi de yaptı bana 6 ay önce de ilk tüp bebeğe başladık ama şanszılık oldu benim yumurtalar tam gelişmeden toplanmak zorunda kaldı erken çatladılar. bu ay da ikincisine başlayacağız inşallah lucrin depot yaptırdım haziran 20 de tedaviye başlayacağız Rabbim kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın. gögşen beyin de çok iyi olduğunu duydum hayırlısı olsun ne diyelim

Hayirlisi olsun insallahh bu sefer bebecin seninle kalir.laporoskopi neden oldu.yani o ameliyat tupteki yapisiklik icin yapiliyo zaten tup yaptiranlar icin gerekli bi islem dgl..lucrin ile yumurtalarun catlamasi.. engellenir benim.ilkinde lucrinle uzun protokol yapildi..

inşallah canım hepimiz hayırlısıyla muradımıza ereriz.bende kararsızım devletmi özel mi nereye gideceğime karar veremiyorum.
bugündiç bir içimde bir mutsuzluk var.hiçbir şey yapmak istemiyorum.doktorada gitmek istemiyorum.düşünmekten bunaldım artık bu konuyu.
neyse hakkımızda hayırlısı inşallah...

Littlebig moreller nasill canim bugunn

Ben hulusi hoca nın hastasıydım ama göğşen beyde başarılı iyi bir dr.düzce de oturuyorum.2 kez istanbulda 4 kez başkentte hulusi hocada tüp bebek yaptırdım.genel olarak 4. Ama başkentte 2 tedavide tuttu.5.5 aylıken karnımda öldü böbrek yetmezlği oldu bbekte susuzluktan öldü.sonra 2 kez daha denedim ama malesef.en son 2. Ayda negatif bir tedavi daha yaşadım şimdilik düşünmüyorum daha çünkü herşey normal gelişiyor problem yok.demek nasip deği heralde.maddi ve manevi çok ypranıyor insan kredi kartı çektim bir yıl boyunca ödeneck.yemiyor içmiyor oraya para veriyoruz yazık insann siniri bozuluyor.ama niye ise hiç başka hastane düşünmedim hala aynı kanatteyim.hemşireler de çok iyi.göğşen beyin hemşiresi özlem hemşire.hulusi hoca nın deniz.çok ilgilililer.

Şuan bebeğim 4,5 aylık doktorum Hulusi hocaydı ama o olmadığında diğer doktor bey ilgilenmişti Ben ilk denemede hamile kaldım benimde yumurta rezervim düşüktü AMH 0,2 idi.ben memnun kaldım öyle apartopar bazı merkezlerde olduğu gibi uygulamaya almıyorlar mesela hocam beni bir ilaç başladıktan 8 ay sonra tüp bebeğe aldı, başladığı ilacın fsh değerimi düşürmesini bekledi.bence etik davranıyorlar

Başkentte 2defa aşılama yaptırdım. Malesef sonuç alamadık. Sebepsiz infertilite bizimkisi. Hulusi Bey di doktorum. Hulusi bey olmadığı zaman göğşen bey ilgilenmişti bir kaç defa iyi bir doktor. Hastane biraz yoğun oluyor ama doktorlar ve hemşireler güler yüzlü ve ilgili. Ben eylül e kadar ara verdim tedavilere eğer hamile kalamazsam eylüle kadar tüp bebek yaptırcam yine başkette düşünüyorum.

benim doktorum da hulusi bey, ancak bir düşük yapmıştım ve hulusi bey ankarada olmadığı için göğşen bey ilgilenmişti
başkentte devam ediyorum ii olacağını düşünüyorum
doktorlar hemşireler çok ii
bi de kalabalık olmasa

bu arada forma bu gün üye oldum da

kısaca başkentte 2 aşılamam yapıldı negatif, bu yaz tüpe başlıyoruz inş
bir düşükle sonuçlanan normal gebeliğim var
bahsedilen doktorların ikisi de bence gayet ii zaten yeri geldiğinde birbirlerinin hastaları ile de ilgileniyorlar
hemşireler de güler yüzlüdür ellerinden geldiği kadar yardımcı olular gerek moral gerekse ilgi
tek sorun çok yoğuuunnnnnnnnnnnnnnn

Oo kızlar bayaga ayzmıssınızz cok tesekkur ederımmmm

demekk memdunuzz ıcıme su serptınızz:)

bende daha abslamadım cunku kıst tedavısı goruuyorum gecınce baslıycaz doktorum gogsen bey rabbım herkese versınnnn

Kizlar mrb uc yildir tedavi gordum halde hamile kalamadim uc asilama ve bi basarisiz tup bebek denemem oldu:-( suan yeni bi merkeze gectim baskent hast doktorum mehmet gogsen onalan ilk gorusmemiz cok iyi gecti bu isye karakterli ve ahlakli olmanin tip bilgisi kadar onemli oldigu yargisina vardim ve sizden bu dpktora giden memnun kalan kalmayan hastalarin yorumlari cok onenli ona gore kendime bi yol cizicem devlette bi hakkim daha va r o yuzden uygun olarakta baskent oldu simdiden cok tesekkurederimm Allah kimseye bu derdi vermesin

Konuyu acmakla iyi yapmissin sen acmasaydin ben acacaktim.
Anladigim kadariyla muradina ermissin.
Bende butcemi ayarlayinca gitcem.
Nasildir, dr nasil , ilgi nasil, bilgilendirirmisin.
Dr tlf konusabilmek onemli tabi sacma seylere arayanlar fazla olunca dr tlf vermiyor.

X