Ankara, bugün öğrendiğim güncel fiyatlar

Merhaba ben Meme büyütme ameliyatı olmak istıyorum Ankara’da doktor arıyorum önceliğim devlet hastanesi elbette bu konuda fikirlerinizi alabilirmiyim silikon markası ve modelde fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..😇😇

Merhaba ben Meme büyütme ameliyatı olmak istıyorum Ankara’da doktor arıyorum önceliğim devlet hastanesi elbette bu konuda fikirlerinizi alabilirmiyim silikon markası ve modelde fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..😇😇

Merhaba, bu sorunuzun cevabını konunuzla alakalı başlık altında bulabilirsiniz. Bu gönderide yardımcı olamayız malesef. Burun estetiği başlığı burası :)

Özelden yazdım. Ben olalı 3 ay oldu şimdilik sıkıntı yok doğal istedim ben doğal oldu. Nasıl olabileceğini önceden söylüyor. Ben sürpriz ile karşılaşmadım ama dediğim gibi erken dönem iyi araştırıp doğru karar vermek lazım
Merhaba ozelden yazarcmisiniz burnlun ameliyatinizi kime oldugunuzu?

Özelden yazdım. Ben olalı 3 ay oldu şimdilik sıkıntı yok doğal istedim ben doğal oldu. Nasıl olabileceğini önceden söylüyor. Ben sürpriz ile karşılaşmadım ama dediğim gibi erken dönem iyi araştırıp doğru karar vermek lazım
merhaba bana da kime olduğunuzu yazabilir misiniz?

Ablamda istiyor ama ben istemiyorum olmasını zaten güzel bi kadın siz ne dersiniz güzel bi kadının estetik olmasına gerek var mı?

X