Ankara Burun Estetiği Doktorları

Normalde elvan beyin stüdyosu var kendi kliniginde profesyonel fotograf cekimi yapiyor benimde yapti. Ama giden hastalari uzakta oldugundan kontrole sanirim gelemiyorlar ileriki aylarda ve kendileri gonderiyor o fotoğrafları:) kendisinin cektigi shopsuz stüdyo fotoğraflarınada baktim gösterdi.ama inanin herkes ayni sekilde benim kiz kardesim elvan beyi tanimadan once orhan aydina ameliyat oldu , burunu iyi toparladi vs ama burun biraz oturunca burun deliklerine islem yapmadigini farkedip gidip konustu, orhan bey ilgisiz kalmadi hemen 2. Bir operasyona alip burun deliklerini kucultup dikti. Ha kimisine gore bu bir hata kimisine gore degil. Biz iletisime acik olmasindan dolayi kalkipta kotu diyemeyiz o doktorada kotu bir ameliyat yapmamisti sadece sanirim burun yapisindan dolayi o kisimi pek ellemek istemedi oturunca yapti diye düşündük. . dediginiz gibi bu tamamiyle vücudun ne tepki verecegi nasil oturacagi ile alakali .
Merhaba yorumlarınız çok bilgilendirici olmuş, ben dahil birçok kişiye gerçekten yardımı dokunmuştur eminim. Ben de özellikle orhan bey ve elvan beyi düşünüyorum. Rica etsem bana da özelden fotoğraf paylaşabilir misiniz, kardeşiniz de paylaşmak isterse orhan aydının yaptığı burnun fotoğrafını da görmek isterim instagramındaki fotoğraflar efektli olduğu için emin olamadım.

Ben 23 ocakta elvan beye ameliyat oldum cok memnunum. Ne morarma ne sisme ne kizariklik yasamadim tertemiz iyileşiyor agrimda yok ameliyatin hemen 3.4. Saati ayaktaydim sanki hic birsey olmamis gibiydi . İlgisinden de yaptigi istende memnunum olabilir tabiki memnun olmayan insanlar her doktorun memnun olmayan hastasi vardir. Dunyanin en iyisinin bile . Nitekim insanlar bazen istediklerini anlatamiyorlar yahut onlara olabilecek en makul operasyonun nihai goruntusu hoslarina gitmiyor yabanciliyorlar vs vs . Yani bu her doktor icin gecerli bir durum .Yapilan is ustlenilen sorumluluk baya ağır. Hic bir doktorda hastasiyla iletisim kurabiliyorken iletisimi kesip atmaz iki tarafta dinlenmedikce karar verilmesi cok zor . Bence siz icinize en cok hangisi sindiyse hangisi akliniza yattiysa , gorselleri emegi hangisinin hosuna gittiyse ona karar verin. Bana sorarsaniz elvan yukseli tavsiye edermisin diye kesinlikle ederim benim icinde en iyi doktor o suanda :)
Ne kadar a oldunuz

Herkese merhabalar öncelikle. Birçoğunuz gibi bende uzun zamandır doktor araştırıyorum ve çok yıpranmış durumdayım. Tam bir doktora karar verecekken hakkında kötü bir yoruma denk gelip vazgeçiyorum. Elbette bu işin şans kısmı da var o yüzden başkasına kötü olan benim başıma da gelecek diyemem ama bir kere olsun güzel olsun düşüncesindeyim. Bu yüzden fikirlerinize ihtiyacım var.
Öncelikle bazı doktorlarla görüştüm ve ücret bilgisi de aldım 2021 fiyatlarına göre resmen uçmuşlar. Birçok doktoru bu yüzden elemek zorunda kaldım. Konyadan gideceğim için telefon üzeri görüşme yaptım.
İlk olarak Elvan Yüksele karar vermiştim (15-20,000 arası fiyat veriyor) ama burada hakkında yazılan kötü yorumlar düşündürdü. Bir kaç hastası ile konuştum çok memnun olduklarını söylediler ama yine de emin olamadım. Ayrıca doktor telefonla aradı 20dk uzun uzun bilgi verdi.
Mesut Kaya son derece övülmüş merak edip ona da sordum (20,000) fiyat verdi ben telefonda görüştüm çok ilgilenmediler.
Ali Kavuzlu benim içime sinen güvenebilir bir doktor gibi geldi ama asistanları dahil hiç beklediğim tarzda yaklaşmadılar (20,000) ayrıca burada da hakkında pek iyi yorum görmedim.
Erol Tunç içinse çok çabuk eledim diyebilirim çünkü hem hastalarına yazdığımda hem de burada okuduğumda birçok kişi burun ucum düştü dedi (13,000).
Özmen Kara ve Gürcan Aslan var bir de görüşeceğim henüz bilgi almadım ikisinden.
İstediğim 5-6 bine burun yapan bir doktor değil arkadaşlar 15bine kadar çıkabilirim ancak güven veren ve hastası ile ilgili bir doktor bulabilmek. Sonuçta ben şehir dışından geleceğim tüm sorunlarımda bir muhatap bulmak isterim.
Elvan Yükselin ilgisi açıklamaları ve yaptığı burunlar çok hoşuma gidiyor. Konuştuğum hastaları da 1.yılında ve gayet memnunlar güvenip gidebilirsin dediler.
Ameliyat olan kişilerden tavsiye bekliyorum yardım ederseniz çok sevinirim.
Op. Dr. Ali Kavuzlu ya yaklaşık 16 ay önce ameliyat oldu eşim google yorumlarına kanarak araştırma yapmadan ameliyat olduk ameliyattan bir hafta sonra burnundan kemik parçaları çıkmaya başladı burnun sol ve sağ tarafı asimetri yani yamuk yapmış ameliyattan sonra nefes alma problemleri başladı ve revizyon ameliyatı için 1.5 yıl beklemek zorunda kaldık daha sonra profesörlerin kendi aralarında yeteneklerinden övgüyle bahsettiği Op. Dr. Ferruh Bingül hocayı bulduk ve revizyon ameliyatını ona olduk.
Op. Dr. Ali Kavuzlu para tuzağı sakın düşmeyin.

X