ankara burun estetiği olan var mı dr hasan yıldırım dr talha tanyeli dr mehmet emin çavuş

mayasann

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2022
4
0
23
merhaba arkadaşlar ben ankara da burun ameliyatı olmak istiyorum 30 k bütçem var aklımdaki doktorlar
  • dr hasan yıldırım
  • dr talha tanyeli
  • dr mehmet emin çavuş
doktorlar hakkında bilgisi olan var mı kararsız kaldım olan kişi bilgilerini paylaşırsa çok sevirim <3

merhaba arkadaşlar ben ankara da burun ameliyatı olmak istiyorum 30 k bütçem var aklımdaki doktorlar
  • dr hasan yıldırım
  • dr talha tanyeli
  • dr mehmet emin çavuş
doktorlar hakkında bilgisi olan var mı kararsız kaldım olan kişi bilgilerini paylaşırsa çok sevirim <3
Hakan Soygür kesinlikle sayfasınada bak 12 yıl oldu ben ameliyat olalı zerre sorun yaşamadım kbb uzmanı instagramda yaptığı burunlar var bir sürü bana dua edeceksin ki ben takıntılı biriyimdir ne istediysem onu yaptı 5 arkadaşım beni görüp ameliyat oldu hepside çok memnun

Hakan Soygür kesinlikle sayfasınada bak 12 yıl oldu ben ameliyat olalı zerre sorun yaşamadım kbb uzmanı instagramda yaptığı burunlar var bir sürü bana dua edeceksin ki ben takıntılı biriyimdir ne istediysem onu yaptı 5 arkadaşım beni görüp ameliyat oldu hepside çok memnun
Hakan soygürü instagramda bulamadım, ismini eksik mi yazdınız acaba?

• dr hasan yıldırım
  • dr talha tanyeli
  • dr mehmet emin çavuş
Ben 3 ay önce Talha Tanyeliye oldum gayet memnunum sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olurum

Merhaba özelden foto atma şansınız varmi kardeşim olacak ama karar veremedim bulamadık kimseyi görme şansım var mı

açıkçası ben foto atamam burdan ama instagram adresinde hocanın bi sürü hastasının resmi var hakan soygür ordan bakın onlarca örnek var orda

X