Ankara burun estetiği

Ben de kesinlikle herkese gözüm kapalı tavsiye EDİYORUM. Çok şaşırdım bu yazdığınızı görünce. Ben kendisine ameliyat oldum. Başka hekimlerin çekindiği ve tonla maliyet çıkardıkları ameliyatımı tereyağından kıl çeker gibi yaptı. Ne operasyon sırasında ne de sonrasında hiç sorun yaşamadım. Çok ama çooook memnunum bu yeni sağlıklı ve güzel halimden. Siz ne zaman ameliyat oldunuz?
Birkaç yıl önce. Dediğim gibi iyi bir doktor olabilir ama bende maalesef başarısız bir operasyon yaptı. O dönem başka bir doktora yaptırmadigima çok pişmanım.

Merhaba. Diren Çelik’e dün sabah ameliyat oldum. İlerleyen süreçte bu konu üzerinden gelişmeleri aktarabilirim. Şu an için ağzı acı minimum seviyede, yok denebilir. Şişlik ve morluğum çoğu kişi ile kıyaslayınca yine epey az. Sızıntı şeklinde çok az damla damla kanamam var (2-3 gün normal olduğunu söylediler) onun dışında buza devam ediyorum ara ara, burnum tıkalı kesinlikle nefes alamıyorum. Cumartesi tamponlarım alınacak. Umarım o zaman nefes alabilirim 🙏🏻🥺
Birkaç yıl önce. Dediğim gibi iyi bir doktor olabilir ama bende maalesef başarısız bir operasyon yaptı. O dönem başka bir doktora yaptırmadigima çok pişmanım.
Gerçekten öyle, dediğiniz gibi çok iyi bir doktor ben tek örnek değilim. Bizim aileden kuzenlerim, başka akrabalarımız ve arkadaşlarımdan da rinoplasti için giden oldu. Herkes çok çok memnun. Çocuklarını da Erkan Hocaya götürdüler hep. Konusunda zaten kendisini ispatlamış bir hekim.

Ankara'da rinoplasti konusunda amelyatımı sorunsuz yapan Prof.Dr.Erkan Tarhan'ı gönül rahatlığıyla kesinlikle tavsiye ediyorum.

Evet, memnun kalmadım.
Yorumunuzu görünce şaşırdım, üzüldüm. Yazmadan edemedim. Öncelikle geçmiş olsun. Ben de çok araştırmıştım. Sonra kendisine 2019'da ameliyat oldum. Burnumun dışı problem içi ayrı bir problemdi. Çok iyi bir doktor tek oparasyonla hem nefes alışım, horlamalarım düzeldi hem de çok güzel çok doğal oldu. Kimse anlamıyor estetik olduğumu :) Opreasyon sürecim de çok rahattı.

Yorumunuzu görünce şaşırdım, üzüldüm. Yazmadan edemedim. Öncelikle geçmiş olsun. Ben de çok araştırmıştım. Sonra kendisine 2019'da ameliyat oldum. Burnumun dışı problem içi ayrı bir problemdi. Çok iyi bir doktor tek oparasyonla hem nefes alışım, horlamalarım düzeldi hem de çok güzel çok doğal oldu. Kimse anlamıyor estetik olduğumu :) Opreasyon sürecim de çok rahattı.
Ben de çok araştırarak olmuştum ama her doktor illa ki kötü yapabiliyor maalesef bu da bana denk geldi.

X