Ankara burun estetiği

Bende ayni sekilde omer hocayi sevdigim ve guvendigim icin baskasina bakmadigim gibi goruntu konusunda da karismadim siz yuzume en yakisani yapin dedim😄 sansima ödem yapmaya musait bi yapim varmis ne yapalim zaman herseyin ilaci:) size de simdiden hayirli olsun insallah istediginiz goruntuye kavusursunuz🌺
Gercekten burnunuzdan memnun kaldiniz mi? Foto atar misiniz. Veya instagram varsa oradan da bakabilirim

Gercekten burnunuzdan memnun kaldiniz mi? Foto atar misiniz. Veya instagram varsa oradan da bakabilirim
Dediğim gibi memeden cok memnunum ve omer hocayi cok severim ama burun icin suan net bisey soylemem dogru olmaz yanlis yonlendirmek istemem,cunku burnum gercekten cok odemli,foto atarim tabi ama suan 26.gunum oldugu halde hala bandajli pek bisey anlasilmiyo oyuzden,ameliyat masasindaki fotom var ozelden atayim birazdan ama ona hic benzemiyo suan,yarin doktor kontrolum var hoca bandajlari degisip bi tur daha bandajliycak buyuk ihtimal,kalin deri gercekten buyuk bi dezavantaj odem konusunda onu anladim

Dediğim gibi memeden cok memnunum ve omer hocayi cok severim ama burun icin suan net bisey soylemem dogru olmaz yanlis yonlendirmek istemem,cunku burnum gercekten cok odemli,foto atarim tabi ama suan 26.gunum oldugu halde hala bandajli pek bisey anlasilmiyo oyuzden,ameliyat masasindaki fotom var ozelden atayim birazdan ama ona hic benzemiyo suan,yarin doktor kontrolum var hoca bandajlari degisip bi tur daha bandajliycak buyuk ihtimal,kalin deri gercekten buyuk bi dezavantaj odem konusunda onu anladim
Çok gecmis olsun. Ödemler zamanla iniyormuş siz de bilirsiniz. O yüzden biraz daha sabredin ☺️ Birkac ay sonra size tekrar fikrinizi sorarim. Eger memnunsaniz Ömer doktorla bi görüşürüm.

Çok gecmis olsun. Ödemler zamanla iniyormuş siz de bilirsiniz. O yüzden biraz daha sabredin ☺️ Birkac ay sonra size tekrar fikrinizi sorarim. Eger memnunsaniz Ömer doktorla bi görüşürüm.
Tabiki ne zaman isterseniz sorabilirsiniz,Ömer hoca gercekten tatli bi insandir muaynesi de ucretsiz ankaradasiniz sanirim gidip yuzyuze gorusmenizi tavsiye ederim icinize sinmezse enazından bi doktoru elemis olursunuz😉

Arkadaşlar uygun fiyatlı iyi doktor olarak kimi onerirsiniz?

Arkadaşlar uygun fiyatlı iyi doktor olarak kimi onerirsiniz?
Ahh uygun fiyatlı doktor kaldı mı ki 🙈 2-3 sene önce 6 bin diyen doktor bile su an 18 bin diyormus hayretler icerisindeyim gercekten, ama ben sunu da eklemek istiyorum tabiki her pahalı olan çok iyi değil ama uygundan da biraz uzak durmalı bu konuda gercekten cok iyi arastırılmalı her acıdan degerlendirilmeli bence🙏🏻

Ahh uygun fiyatlı doktor kaldı mı ki 🙈 2-3 sene önce 6 bin diyen doktor bile su an 18 bin diyormus hayretler icerisindeyim gercekten, ama ben sunu da eklemek istiyorum tabiki her pahalı olan çok iyi değil ama uygundan da biraz uzak durmalı bu konuda gercekten cok iyi arastırılmalı her acıdan degerlendirilmeli bence🙏🏻

Pahalı deyip çok kötü yapan bile var. Uygun fiyatlı olup memnun olan da.

Kızlar merhaba, ankarada burun estetiği için iyi bir doktor arıyorum. Memnun kalanlar hangi doktor olduğunu yazarsa çok sevinirim..
Merhaba. Diren Çelik’e dün sabah ameliyat oldum. İlerleyen süreçte bu konu üzerinden gelişmeleri aktarabilirim. Şu an için ağzı acı minimum seviyede, yok denebilir. Şişlik ve morluğum çoğu kişi ile kıyaslayınca yine epey az. Sızıntı şeklinde çok az damla damla kanamam var (2-3 gün normal olduğunu söylediler) onun dışında buza devam ediyorum ara ara, burnum tıkalı kesinlikle nefes alamıyorum. Cumartesi tamponlarım alınacak. Umarım o zaman nefes alabilirim 🙏🏻🥺

Gecmis olsun,Tamponlar cikinca rahat nefes alicaksiniz merak etmeyin ama burnunuzun kurumamasi icin doktorunuzun soylicegi spreyi ihmal etmeyin😊

Gecmis olsun,Tamponlar cikinca rahat nefes alicaksiniz merak etmeyin ama burnunuzun kurumamasi icin doktorunuzun soylicegi spreyi ihmal etmeyin😊
Teşekkür ederim. Kullanıyorum spreyi ama sanki yeterince temizlemiyormuş gibi geliyo. Hatta hiç temizlemiyo da sadece ıslatıyo geri akıyo zaten hemen. Çünkü burnumun içi kan pıhtıları ile dolu kıpkırmızı 🤦🏼‍♀️

Merak etmeyin benim de cok kotuydu simsiyah kan pihtisiydi ben bi cesaret kendim temizledim ama cekinirseniz doktorunuz da temizler😊

Merak etmeyin benim de cok kotuydu simsiyah kan pihtisiydi ben bi cesaret kendim temizledim ama cekinirseniz doktorunuz da temizler😊
Doktorumu aradım bugün. O temizleyecek, ben cesaret edemem hiç. Ama içimi rahatlattınız, demek ki iyi kötü herkes benzer şeyleri yaşıyor. Ben bu pıhtılardan dolayı beynim patlayacakmış gibi hissediyorum. Cumartesi tamponlar alınsa da kurtulsam 😅 çok teşekkür ederim sohbetiniz için

Rica ederim ne zaman sorunuz olursa yazin ayni sureclerden gecmis kisilerle konusmak iyi geliyor😊

Ferruh Bingül'ü cok begeniyorum ben ama henüz olmadım fiyatı yüksek olabilir

Burun estetiği olanlara bakıyorum da hep çok hafif kusurlu olanlar olmuş. Yok mu şöyle kocaman patlıcan gibi burnu olup da duzellttiren

Ankara'da Erkan Tarhan tavsiye etmiyorum kesinlikle
Ben de kesinlikle herkese gözüm kapalı tavsiye EDİYORUM. Çok şaşırdım bu yazdığınızı görünce. Ben kendisine ameliyat oldum. Başka hekimlerin çekindiği ve tonla maliyet çıkardıkları ameliyatımı tereyağından kıl çeker gibi yaptı. Ne operasyon sırasında ne de sonrasında hiç sorun yaşamadım. Çok ama çooook memnunum bu yeni sağlıklı ve güzel halimden. Siz ne zaman ameliyat oldunuz?

X