Ankara Burun Estetiği

he1senberg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2022
5
2
27
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda Ankara'da burun estetiği olmayı düşünüyorum. Ozan Luay Abbas veya Talha Tanyeli ile görüşüp ameliyat olanlar bilgi vermek açısından deneyimlerini paylaşabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda Ankara'da burun estetiği olmayı düşünüyorum. Ozan Luay Abbas veya Talha Tanyeli ile görüşüp ameliyat olanlar bilgi vermek açısından deneyimlerini paylaşabilir mi?
Ben 4 gün önce oldum Ankara çukurambar da yeri op dr Ferhat şimşek gayet memnun kaldım tavsiye ederim çok naif nazik biri fiyatta diğer dr lara göre çok iyi

Ben ocak ayında Ozan Luay Abbas'a ameliyat oldum. Hiç ağrım sızım olmadı. O zaman 15 bin ödemiştim. Şimdi ne kadar bilmiyorum. Bende epey eğrilik vardı. Simetrik bir şey beklemiyordum zaten ama 6. ayım bittiğinde dolgu yapılmasını gerektirecek kadar eğrilik var şu an. Ama tabi bu benim burnumla alakalı bir şey. Doktor kibar ve ilgili. Çok iyi burunlar yaptığını biliyorum. Nefes alma sıkıntım büyük ölçüde geçti. Venüs retrosunda ameliyat oldum ondan eğri olmuş olabilir :))))

Merhabalar, evet 1 ay önce Ozan beye ameliyat oldum. Sonuçtan ve doktorumdan memnunum. Henüz burnumda ödemler olmasına rağmen şuanki haliyle bile seviyorum, çevremden de güzel yorumlar alıyorum. En önemlisi ise nefes alabiliyorum artık :)
Cevabınız için teşekkür ederim. Ben de kendisine revizyon ameliyatı olmaya karar verdim. Doktor bey her şeyi detay detay açıklayıp rehberlik etti. Çok içime sindi.

Cevabınız için teşekkür ederim. Ben de kendisine revizyon ameliyatı olmaya karar verdim. Doktor bey her şeyi detay detay açıklayıp rehberlik etti. Çok içime sindi.
Rica ederim, benim ilk ameliyatımdı. Revizyon konusunda başarı oranının yüksek olduğu yönünde yorumlar okumuştum. Ozan bey çok ilgili gerçekten birebir takip ediyor hastalarını. Size de şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, umarım sonuçtan memnun kalırsınız

Rica ederim, benim ilk ameliyatımdı. Revizyon konusunda başarı oranının yüksek olduğu yönünde yorumlar okumuştum. Ozan bey çok ilgili gerçekten birebir takip ediyor hastalarını. Size de şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, umarım sonuçtan memnun kalırsınız
Merhaba bende Ozan bey ile görüşeceğim bana özelden resim gönderir misiniz cok rica etsem 🙏🏻

Merhabalar, evet 1 ay önce Ozan beye ameliyat oldum. Sonuçtan ve doktorumdan memnunum. Henüz burnumda ödemler olmasına rağmen şuanki haliyle bile seviyorum, çevremden de güzel yorumlar alıyorum. En önemlisi ise nefes alabiliyorum artık :)
Mrb.fiyat bilgisi alabilirmiyim.ne kadara ameliyat oldunuz

X