ANKARA ÇANKAYADAKI ANNELER VE OYUN GRUBU

Hirayagmur

Kimine Nar ağaci Kimine Buz sarayiyim..
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
32
15
Merhaba hanimlar.Ankara Dikmen ' de yaşiyorum.14 aylik bir kizim var.Malum havalar soğudu ve artik hep evdeyiz.Aslinda çalişan bir anneydim.ama bebeğime kendim bakmaya karar verdim.ancak bebegimle ne kadar ilgilenirsem ilgileneyim bir yerden sonra yetmeyebiliyor.etrafimda malesef anne olan kimse yok.dostlarim bekar..Hem biz anneler olarak bir araya gelebilecegimiz hem de bebeklerimiz icin guzel vakit gecirecegimiz planlar yapabiliriz.hem bize hem bebeklerimize iyi gelecegine inaniyorum..umarim kendim gibi düşünen anneler bulurumBir sekilde evde bebek bakimi , ev isi,dört duvar arasinda kendine ve bebegine yetinmeye calisirken yorulan psikolojilerimize de faydali olacaktir.Hem annedaşlik,hem yoldaşlik yapabiliriz diye düşünüyorum.insallah düsüncelerimi güzelce anlatabilmisimdir.

Bu arada güncelleme yapayım kız oldu bugün 18 aylık...:))))hadi hanımlar...:anne:

Son düzenleme:
walla çok güzel düşümüşsün de benim çocuğum da yok ankarada da değilim...
tesadüfen okudum,
inş kafa dengi annelerle rastlaşırsınız

Merhabalar bende Ankara dayım Altındağ da kızım 26 aylık ama bende istiyorum bi oyun gurubu olsun bizimle zaten yeterince vakit geçiriyor birazda yaşıtlariyla iletişim kursun

Merhabalar bende Ankara dayım Altındağ da kızım 26 aylık ama bende istiyorum bi oyun gurubu olsun bizimle zaten yeterince vakit geçiriyor birazda yaşıtlariyla iletişim kursun
bende aynı sıkıntıdan dolayı istiyorum keşke daha yakın olsaymısız.ama ortak bir yerde de buluşulabilir.

bende keçiören, 1 yasına girdi oğlum arkadaşlarımız yok :KK43: garibim bi beni bir marketteki elemanları görüyor :)

bende keçiören, 1 yasına girdi oğlum arkadaşlarımız yok :KK43: garibim bi beni bir marketteki elemanları görüyor :)
Ayni durumdayim canim benimkide 15 aylik oldu.sadece veni gordugu icin yapisik ikiz gibi yasiyoruz.biz annelere de zor oluyor.nasil geciyor gümleriniz.Ankaranin şu kışı bitsede bizde bebeklerimizde bir hava alsa artik rahatca

Ayni durumdayim canim benimkide 15 aylik oldu.sadece veni gordugu icin yapisik ikiz gibi yasiyoruz.biz annelere de zor oluyor.nasil geciyor gümleriniz.Ankaranin şu kışı bitsede bizde bebeklerimizde bir hava alsa artik rahatca

etkinlik cahiliyim :KK70: pek bişy öğretemiyorum galiba
hafta içi öğlenden sonra soğukta olsa ekmek almaya gitmeye çalışıyorum
her hafta sonu antares ya da ftz de ki oyun parkına gidiyoruz ordaki oyuncaklar kücük cocuklar ile oynaması ona çok iyi geliyor

etkinlik cahiliyim :KK70: pek bişy öğretemiyorum galiba
hafta içi öğlenden sonra soğukta olsa ekmek almaya gitmeye çalışıyorum
her hafta sonu antares ya da ftz de ki oyun parkına gidiyoruz ordaki oyuncaklar kücük cocuklar ile oynaması ona çok iyi geliyor
:halay:bende oyleyim.hangi anne tum gun oynatabilirki zaten.ev isi yemek derken..o nedenle kucuk bebegi olanlar ile vakit gecirmek rahatlatici.cocuklar birbiriyle ilgileniyor .en azindan iletisim yonleri gelisiyor..

:halay:bende oyleyim.hangi anne tum gun oynatabilirki zaten.ev isi yemek derken..o nedenle kucuk bebegi olanlar ile vakit gecirmek rahatlatici.cocuklar birbiriyle ilgileniyor .en azindan iletisim yonleri gelisiyor..

bugün bu fikrimden vazgectim :KK70: :KK70: :KK70:
oğlum 12 aylık evine gittiğimiz kız 16 aylık,
2 saat sdece karşılıklı çığlık attılar ve bi bardak çay içmeden döndük
ama yine de sık sık deniyeceğim alışması lazım

bugün bu fikrimden vazgectim :KK70: :KK70: :KK70:
oğlum 12 aylık evine gittiğimiz kız 16 aylık,
2 saat sdece karşılıklı çığlık attılar ve bi bardak çay içmeden döndük
ama yine de sık sık deniyeceğim alışması lazım
Ovvvv şenlik olmuş..genelde evlerindeki rahati aradiklari icin burnumuzdan getirebiliyorlar başka yerde.misal bugün hava alayim biraz diye gittigimiz cafeden ben koşar ayak kaçtim..:skandal::halay:

X