Ankara da çoğul gebelik yaşayan arkadaşlar hangi doktor ve hastanede doğum yaptınız ?

1cift1tekannesi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2015
1.507
1.372
Merhaba arkadaşlar , 15 haftalık çift yumurta ikizlere hamileyim şuan şehir dışındayım.Doğum için 20.nci haftadan sonra gelicem ankaraya yakın zamanda hangi hastane ve doktora gittiniz? Muayene ve doğum ücretleri nasıl ? Devlet özel fark etmez yeterki yenidoğan küvezi olsun, ilgili tecrübeli doktor ve özel odası olan hastane arayışındayım yardımcı olurmusunuz ?

Yenidogan yogunbakim en iyi uni hastanerinde ankara gazi hacettepe tipi öneriririm
Hacettepede muayenehanesi olan özgür deren var fiyatını bilmiyorum internetten telini arar sorarsın
Hacettepede özgür özyüncü vaR perinatalog o da. O hastanede mesai dışı öğretim üyesi farkı ile bakıyor 150 yi gecmiyordu sanırım yanlış olmasin
Ankara tıpta acar koç var onunda muayenehanesi var . Ankara tıpta hastanede bakan perinatalog bilmiyorum ama perinatooji uzmanları var polk yapıyor onlar 19.haftaya kadar hasta kabul ediyorlar
Gazi de deniz hanım var soyadı karaaltincaba gibi bişeydi o da prof perinatalog o da hastanede öğretim üyesi farkı ile bakıyor

Ankara da özellerden güven hastanesini dışında tüm kuvezleri yogunbakimlari sgk karşılıyor yani ücret alınmıyor . O da aklında bulunsun .
Hayırlı doğumlar dilerim

Çok sağolun detaylıca yazmışsınız. Muhtemelen ankaraya 20 haftadan sonra gelebilcem bu yüzden ünv hastaneleri kabul etmez galiba beni 😕 yenidoğan küvezinin özellerde ücretsiz olduğunu bilmiyordum iyi oldu öğrendiğim.Yinede diğer yazdığınız doktorlarıda araştırıcam teşekkür ederim.

Çok sağolun detaylıca yazmışsınız. Muhtemelen ankaraya 20 haftadan sonra gelebilcem bu yüzden ünv hastaneleri kabul etmez galiba beni 😕 yenidoğan küvezinin özellerde ücretsiz olduğunu bilmiyordum iyi oldu öğrendiğim.Yinede diğer yazdığınız doktorlarıda araştırıcam teşekkür ederim.
Üniversitede peronatolojidr hoca bulup muayenehanesine gidersen haftan kaç olursa olsun kabuk eder bence ikiz gebeliği

Benim zor geçiyor biraz gebelik inşallah sizinki rahat geçer
Ikiz gebelik grubu var burda belki ankarada takipli başka arkadaşlar vardır oraya da sorun isterseniz
Evet ikiz grubunada sorayım sağolun .şimfilik iyi gidiyor inşallah böyle devam eder. İnşallah hepimiz sağlıcakla hayırlısıyla kucağımıza alırız evlatlarımızı

X