Gelinlik Modelleri ANKARA' da Gelinlik

canım verdiğin bilgiler için cok tesekkür ederim tam benim merak ettiğim moda evlerine bakmıssın hrb ye gitmem mesela fiyatı yüksek geldi ısıltıyı cok merak ediyorum bu hafta sonu bende andcarsısına gidip bakmak istiyorum tutkuyu merak ettim ama hep aklımdaki ısıltı.bilgi ver olurmu canım fiyat ve içine sineni:KK16::KK16::KK16::KK16:bide irem gelinlik bunuda merak ediyorum ama en cok ısıltıyı:18:

canım kaca diktiriyosun???

iki gelinlik yaptırdığım için biraz uyguna geldi istedıgım model danteliyle kendini gösterdığı için biraz yuksek fıyatta ama bak yinede derim

canım verdiğin bilgiler için cok tesekkür ederim tam benim merak ettiğim moda evlerine bakmıssın hrb ye gitmem mesela fiyatı yüksek geldi ısıltıyı cok merak ediyorum bu hafta sonu bende andcarsısına gidip bakmak istiyorum tutkuyu merak ettim ama hep aklımdaki ısıltı.bilgi ver olurmu canım fiyat ve içine sineni:KK16::KK16::KK16::KK16:bide irem gelinlik bunuda merak ediyorum ama en cok ısıltıyı:18:

Rica ederim araştırmalarım sürüyor Dünde Tunalı Diva Gelinliğe gittim gerçekten inanılmaz ilgililer ve modeller çok güzel modelleri giydiriyorlar işlemeleri ve tülleri güzel şuan %50 indirim var 500 tl ye bile gelinlik var diyebilirim.Ama denenen gelinlikler o fiyata kendin diktirmek istersen 3.000 tl gibi rakamlar bence oraya da bak derim haftasonu ışıltı ve ireme haftasonu gidicem bilgileri aktarırım:):KK1:

Rica ederim araştırmalarım sürüyor Dünde Tunalı Diva Gelinliğe gittim gerçekten inanılmaz ilgililer ve modeller çok güzel modelleri giydiriyorlar işlemeleri ve tülleri güzel şuan %50 indirim var 500 tl ye bile gelinlik var diyebilirim.Ama denenen gelinlikler o fiyata kendin diktirmek istersen 3.000 tl gibi rakamlar bence oraya da bak derim haftasonu ışıltı ve ireme haftasonu gidicem bilgileri aktarırım:):KK1:

tunalıya gitmem zor sanırım canım cünkü orayı bilmiyorum:KK43:yarın bende ugriycam bakalım bende yazarım buraya gidersem.cok sagol

bende gittim bugün kızlar nerdeyse her yedrde aynı modeller var ve güpürlü modellerden sogudum:2::2::2:ve cok kararsız kaldım.herkes aynı modelleri deniyor herkesde güpürlü gelinlikler gercekten nereye giştsem herkes aynı gelinliği alıyor yada aynı model,benki güpürlü dantel cok severken dantelden sogudum:KK25::95::99::100:herkesin üstü dantel etek ucu dantel:44:eskiden degişik gelinlik modelleri daha fazlaydı.bu yüzden gelinlik modeli fikrim tamamen degişti ve farklı bir model begendim.gittiğim gelinlicilerden cogu pahalı söyledi.ama benim bütceme en cok uyan mehtap gelinlik oldu ve zevkime.bide ısıltıda iyidi ilgiliydi.bu 2 sinden sececgim...yüzde doksan mehtap olacak kadın cok ilgilendi ve güven verdi...

Son düzenleme:
kızlar ben tutku gelinlikle anlastım güzel olacagına inanıyorum ve bayanda cok içten ve dogaldı kendi kızıymısım gibi davrandı bana ve dürüsttü.tavsiye ederim hemde uygun ve deneyimli bir bayan.artık gelinlik bilmecem cözüldü uzun arastırmamdan sonra bugün hallettim.sükür içim rahat:KK16::KK16::KK16::KK16:

ankarada ben de and çarşı'nda gümüşay moda evine gidecektim ama ne bileyim içime sinmedi bir anda kapısından döndüm ve yine and çarşısında Nergiz gelinlikten bir model denedim ve beğendim. nergiz hanım çok ilgilendi sağolsun. benim için de dikecek aynı modelden siparişimi verdim. 1300 tl ye anlaştık. Ocak ayında ilk provama gideceğim umarım iyi bir süreç olur.

Mrb bende gelinlik diktiricem ama daha ne model belirleyebildim ne cıkıp gezebildim ins ocakta cıkıcam tunalı da gelinlik21 varmıs hakkinda bilgisi olan var mı acaba

Yaptığım uzun araştırmaların sonucunda Tunalıda Dia Gelinliğe gelinliğimi diktirdim.Gerçekten çok profesyoneller güleryüzlü disiplinli tek bir sıkıntı yaşamadım gelinliğim çok güzel oldu sorunsuz sıkıntısız gününde teslimat yanlız tek tavsiyem duvak olayını mutlaka araştırmanız ben duvağımı ulus çıkrıkçılar yokusunda Tektaş diye bir mağaza var 175 tl ye diktirdim hemde gelinlikçimin duvağının aynısı bu duvak gelinçilerde 500-600 TL.umarım herkes benim gibi sıkıntısız gelinlik konusunu halledebilir.

Mrb bende gelinlik diktiricem ama daha ne model belirleyebildim ne cıkıp gezebildim ins ocakta cıkıcam tunalı da gelinlik21 varmıs hakkinda bilgisi olan var mı acaba

ben bu haftasonu uğradım. gelinlikleri istanbulda dikilip geliyormuş ve prova yapılmıyormuş hiç. ben prova olmadan asla diktirmemek gerektiğini düşünüyorum. üzerinde şekillenecektir sonuçta gelinlik.

canım suan ben ankara kızılay and carsısında gelınlık dıktırıyorum fırma sahıbı fazım bey Show gelınlık cok ıyıler kullandıkları malzeme ve daha onemlısı musterıyle bıre bırler bu yuzden secım yaptım ılk olarak asma kattakı dger magazaları gezdım fakat ılgı ve kullandıkları tabırlerı sevmedım ıcım ısınmadı suan dıktrdıgım yer mukemmel faazıl bey serap hanım cok ıyıler fıyatlarda uygun abartı degıl sonucta el emegı verıyorlar fıyatlarda suan gayet uygun gıtmenı tavsıye ederım

Yaptığım uzun araştırmaların sonucunda Tunalıda Dia Gelinliğe gelinliğimi diktirdim.Gerçekten çok profesyoneller güleryüzlü disiplinli tek bir sıkıntı yaşamadım gelinliğim çok güzel oldu sorunsuz sıkıntısız gününde teslimat yanlız tek tavsiyem duvak olayını mutlaka araştırmanız ben duvağımı ulus çıkrıkçılar yokusunda Tektaş diye bir mağaza var 175 tl ye diktirdim hemde gelinlikçimin duvağının aynısı bu duvak gelinçilerde 500-600 TL.umarım herkes benim gibi sıkıntısız gelinlik konusunu halledebilir.

Öncelikle hayırlı olsun :)

Ben de bir kez gitmiştim Dai Gelinliğe, ancak düğünüm ertelendiği için gelinlik işi bir sonuca bağlanamadı o zaman. İki modeli beğenmiştim ve bana çıkışta bir zarf içinde fiyatlarını vermişlerdi. Sen hiç pazarlık yaptın mı fiyatta? Yani o fiyattan düşüyorlar mı acaba merak ettim. Siz nasıl ödediniz? Peşin mi? Dün açtığım konumda Dai'den de modeller var, aklımın bir köşesinde yani Dai :KK9:

Ankara' da güzel gelinlik modelleri satan yada kaliteli ürün kullanarak gelinlik diken moda evi arıyorum.Birçok yer dolaştım kafam çok karıştı.Hangisi iyi hangisi güzel karar veremedim.Yada diktirmeli miyim bilemiyorum.Düğünüm mayıs ayında geç kalmadan almak yada diktirmek istiyorum.Tavsiye edebileceğiniz iyi bir moda evi var mı?

Merhaba ankarada Seda Moda evi var. çok hazır modelleri var ve provalı, provasız dikim yapıyorlar. modellerine bakabilirsin. Şimdiden mutluluklar :)

Bende cumartesi günü kızılayı gezdim ve elma moda evinde karar kıldım benim elimde model var ve onu dikebilecek samimi ve müsteriyle cok ilgililer bana hemen kumas modellerini ve dantel modellerini gösterdiler cok memnun kaldim birde burdan tutku ve nergis gelinligi tavsiye etmisler bir suru yer gezdim ve tek ikisinden bir hosgoru gormedim yani tavsiye etmem beyhan moda evini de cok begendim ama fiyat yönünden biraz tuzlu geldi orasi

canım suan ben ankara kızılay and carsısında gelınlık dıktırıyorum fırma sahıbı fazım bey Show gelınlık cok ıyıler kullandıkları malzeme ve daha onemlısı musterıyle bıre bırler bu yuzden secım yaptım ılk olarak asma kattakı dger magazaları gezdım fakat ılgı ve kullandıkları tabırlerı sevmedım ıcım ısınmadı suan dıktrdıgım yer mukemmel faazıl bey serap hanım cok ıyıler fıyatlarda uygun abartı degıl sonucta el emegı verıyorlar fıyatlarda suan gayet uygun gıtmenı tavsıye ederım

ne kdar canım yazabilirmisin?

ayyısıgı : canım suan kı fıyatlar 1.400 den baslıyor :)

canım ortalama fiyatlar 1500-2000 ama yınede yardımcı oluyorlar ilgi ve alaka çok iyi benım provalarım başladı ve şimdilik çooook iyi:KK1:

Bende cumartesi günü kızılayı gezdim ve elma moda evinde karar kıldım benim elimde model var ve onu dikebilecek samimi ve müsteriyle cok ilgililer bana hemen kumas modellerini ve dantel modellerini gösterdiler cok memnun kaldim birde burdan tutku ve nergis gelinligi tavsiye etmisler bir suru yer gezdim ve tek ikisinden bir hosgoru gormedim yani tavsiye etmem beyhan moda evini de cok begendim ama fiyat yönünden biraz tuzlu geldi orasi
Merve bende elma moda evine diktirmeyi dusunyrm çok ilgili ve isini iyi bilen bi bey vardi.sen orasi hakkında başka yorumlar duydum mu? Gelinlkle ilgili kotu deneyimleri okudukça ve duydukça tedirgin oldm

X