ankara da hymenoplasty oldum

Merhaba arkadaşlar. Bende bu işlemi oldum olasıya kadar doktor bulasıya kadar sizin gibi bir sürü araştırmalar yaptım . Bu forumu baştan sona kadar okudum ama yazmaya cesaret edemedim forumun bir çoğunda olanlar yazmıyor yada güzel sonuç alanlar gidiyor diyede çok yorum okudum ki bende olanlardan ümit bekleyenlerdeydim. Hepinizi çok iyi anlıyorum Allah yardımcımız olsun ben dün işlem oldum ankarada sonucum iyi olunca yazarım diyordum ama gitmek isteyen imkanı olan kimse vazgeçmesin korkmasın yine sonucumu öğrenince paylaşıcam neler çektiğinizi nasıl psikolojide olduğunuzu inanın anlayabiliyorum omuzumuzdaki yükler çok ağır hepimiz inşallah derman buluruz kendinizi üzmeyin hayata bakın yaşamaya çalışın .
Hangi doktora gittiniz

ankarada önerebileceginiz doktor var mı acaba . erkek arkadaşım ekim gibi düğün yapmak istiyor ekime kadar kalıcı zar tutar mı . lütfen yardım eder misiniz

ankarada önerebileceginiz doktor var mı acaba . erkek arkadaşım ekim gibi düğün yapmak istiyor ekime kadar kalıcı zar tutar mı . lütfen yardım eder misiniz
Canım kalıcı zar 1 ayda iyileşiyor zaten

Geçici olan arkadaşlar kaç gün. Önce işlem olunmalı benim sayılı günlerim kaldı mecburen kendi şehrimde forumda ismi geçmeyen bi doktora gidip işlem olacağım ama korkuyorum yapabilir mi kanar mı kanamaz mı insan zaman yaklaşınca emin olduğu şeylerden bile şüphe duyuyor bu konuda 😢😢

İmkânın varsa İstanbul da turgay beye git ankarada kalıcı çoğu doktords tutmuyor benimde tutmadı

Yorum yapmak için geldim söz verdiğim gibi. Ben T.hocada olalı 1.5yıl oldu ve bir hafta önce evlendim . İnanılmaz bir kanama oldu ama o benım kasmamla alakalı olabilir , ve tam açılmadı t.hoca sağolsun ücretsiz olarak açma işlemini yaptı 5dk da . Daha önceki yorumlarımı göre bilirsiniz kendinizi cagresiz hissetmeyin ,kesinlikle reklam değil arkadaşların içi rahat etsin diye yazıyorum ,hesabı kapatacağım öpüldünüz

Yorum yapmak için geldim söz verdiğim gibi. Ben T.hocada olalı 1.5yıl oldu ve bir hafta önce evlendim . İnanılmaz bir kanama oldu ama o benım kasmamla alakalı olabilir , ve tam açılmadı t.hoca sağolsun ücretsiz olarak açma işlemini yaptı 5dk da . Daha önceki yorumlarımı göre bilirsiniz kendinizi cagresiz hissetmeyin ,kesinlikle reklam değil arkadaşların içi rahat etsin diye yazıyorum ,hesabı kapatacağım öpüldünüz
Hangi doktor canım özelden yazabilir misin

Kızlar merhaba 👋🏻 ben ankarada Esra hanıma geçici işlem için tarih aldım. Geçici olan arkadaşlar nelere dikkat ettiniz bilgi verir misiniz?

X