ankara da hymenoplasty oldum

Kızlar bu ebasko forumda yorumlar siliniyor. Bu ebasko ne ayak? Buradakilerdemi yalan yorum Allah kahretsin çıkmaza girdim iyice artık
Valla bugün ben de yorum yazdım hemen sildiler acaba bu da mı gerçek değil diye sorguluyor insan 😭

Canım seni okadar iyi anlıyorum ki bende yapalı 6 ay oldu başka hiçbir çare yok. Allah yardımcımız olsun
Birebir konuştuğun biri oldu mu hiç kanaması olan AA ben de yaptıracağım o adama ne ancak şimdi yaa kimseye güven yok mu yani yazsak sorsak mi acaba neden siliniyor diye

Valla bugün ben de yorum yazdım hemen sildiler acaba bu da mı gerçek değil diye sorguluyor insan 😭
böyle bir ameliyatın olduğu kesin olarak kanıtlanmıştır . önemli olan bunu gerçekten yapacak kişiyi bulmaktır . başka bir uzman doktorun videosunda bu işlemi yılda en az on bin kadına yaptıklarını anlatıyordu . reklam amaçlı değil bilgilendirme amaçlı bir videoydu.

Kızlar buralar çok sesiz in cin top oynuyor resmen şimdi sizlere birkaç soru soracağım lütfen yaptırmış olanlar cevap verebilir mi gidip dikim yaptık diyelim kabız kalmamak için ilaçtan ziyade başka ne yapmamız lazım bende bitkisel içecekler var işe yarıyor ancak bir süre sonra daha beter yapıyor ben hiç kabız kalmak zorlamak istemiyorum dinlenme şansım var bir hafta kadar çalışacağım sadece inanın gerçekten çok yıprandım hastayım şu an düşün düşün ölecem yani kendi haramla kaybetmiştim daha önce de dedim üstüne bir sürü paramı da kaybettim şimdi mecbur Turgay hocaya gideceğim oradaki forma da iki kelam bir şey yazdım engellemisler biri yorum yapmış olumsuz bende bunu söyledim orada engeli basmışlar asistanına sordum olumsuz yorumlar siliniyor çünkü doktor dava açmasın diye dedi bilmiyorum mantıklı geldi zaten ülkemizde bu işi beceren tek doktor sanırım Turgay hoca

Bu dert beni kanser edecek veren olacam yakında valla kimse de yazmıyor bir şey demiyor nerden başıma geldi böyle bir şey Allah'ım alsın canımı da kurtulayım yaa ölmeye bile cesaretim yok of

Kızlar bu Turgay Karakaya reklammı yoksa gerçekten sonuç alınıyormu başarılımı hiçmi işlem olup kanaması olmayan yok lütfen özelden ulaşırmışsınız 6 ay oldu ben işlem olalı tuttu dedi kanama olmaz diye çok korkuyorum
neden başka bir kadın doğum uzmanına göstermiyorsunuz genelde öyle yapıyor işlemi olanlar

Kızlar buralar çok sesiz in cin top oynuyor resmen şimdi sizlere birkaç soru soracağım lütfen yaptırmış olanlar cevap verebilir mi gidip dikim yaptık diyelim kabız kalmamak için ilaçtan ziyade başka ne yapmamız lazım bende bitkisel içecekler var işe yarıyor ancak bir süre sonra daha beter yapıyor ben hiç kabız kalmak zorlamak istemiyorum dinlenme şansım var bir hafta kadar çalışacağım sadece inanın gerçekten çok yıprandım hastayım şu an düşün düşün ölecem yani kendi haramla kaybetmiştim daha önce de dedim üstüne bir sürü paramı da kaybettim şimdi mecbur Turgay hocaya gideceğim oradaki forma da iki kelam bir şey yazdım engellemisler biri yorum yapmış olumsuz bende bunu söyledim orada engeli basmışlar asistanına sordum olumsuz yorumlar siliniyor çünkü doktor dava açmasın diye dedi bilmiyorum mantıklı geldi zaten ülkemizde bu işi beceren tek doktor sanırım Turgay hoca
Kuzular buraya yaptırıp kanayan memnun olanlar genelde yazmaz işleri biter Cünkü. Ben size özelden de cevapladım. Benim açtığım konuyu detaylı okuyun lütfen orda hersey satır satır yazıyor. Hem yaşadıklarım hem tavsiye ettiklerim. Hiç kimse size özelden de yazmaz burda değiller Cünkü. Burda kurulu bir sistem gibi bu tarz. Ben mesela detaylı bir şekilde yazdım ama okuyan var mı bilmiyorum. Ameliyattan sonra ilk ilişkim nasıl geçti ben onu da yazacağım. Ama şimdilik birsey yok. Olumlu düşünelim olumlu olsun hersey

Kuzular buraya yaptırıp kanayan memnun olanlar genelde yazmaz işleri biter Cünkü. Ben size özelden de cevapladım. Benim açtığım konuyu detaylı okuyun lütfen orda hersey satır satır yazıyor. Hem yaşadıklarım hem tavsiye ettiklerim. Hiç kimse size özelden de yazmaz burda değiller Cünkü. Burda kurulu bir sistem gibi bu tarz. Ben mesela detaylı bir şekilde yazdım ama okuyan var mı bilmiyorum. Ameliyattan sonra ilk ilişkim nasıl geçti ben onu da yazacağım. Ama şimdilik birsey yok. Olumlu düşünelim olumlu olsun hersey
Canim benim biliyorum bana da özelden yazdın Allah razı olsun kardeşim inan endişeliyim hayat sanki bundan ibaretmis gibi dualarını esirgeme Allah'ın izniyle gidip yaptırıp geleyim tutsun kanasın and içtim buradan bildireceğim ilk ilişkimi de umarım her şey yolunda gider hayatım kaymaz

Canim benim biliyorum bana da özelden yazdın Allah razı olsun kardeşim inan endişeliyim hayat sanki bundan ibaretmis gibi dualarını esirgeme Allah'ın izniyle gidip yaptırıp geleyim tutsun kanasın and içtim buradan bildireceğim ilk ilişkimi de umarım her şey yolunda gider hayatım kaymaz

Merak etme olacak düşünsene dikildi orası esnek olma ihtimali yok. Diğeri şevk ile esneme yapabiliyor. Sadece mantık olarak düşün. Ben misal çok aşırı zorlama olmasın diye bir degil iki parmak bıraktırdım. Sonra çok zor olmasın diye. Erkek darlığından da anlar.

Merak etme olacak düşünsene dikildi orası esnek olma ihtimali yok. Diğeri şevk ile esneme yapabiliyor. Sadece mantık olarak düşün. Ben misal çok aşırı zorlama olmasın diye bir degil iki parmak bıraktırdım. Sonra çok zor olmasın diye. Erkek darlığından da anlar.
Aynen ben de aynısını yaptıracağım çift kat ve bir parmak kalacak şekilde umarım tutar kuzum yoksa kendi hatam yüzünden çocuk aklı ile verdiğim zarar yüzünden namussuz damgası yiyeceğim oysaki benim sevgilim bile olmadı doğru düzgün

Diğeri şevk ile esneme yapıyor derken hangi yöntem için diyorsunuz

Kizlar merhaba işlem oldum bunu anlatmak istedim sizlere ben daha önce olmuştum gitmemiştim kontrole her neyse baya kanamalarim olmuştu zaten ilk işlemde her neyse bu işleme gelecek olursak şu an acayip ağrım sızım var doktor açıp bakmak yerine parmağıni soktu yaa ben zaten çocukken parmağımla zarar vermişim bunu da diyince doktora güldü biraz ol pisi pisine gitmiş desene dedi her neyse gerçekten gerçek mi bu işlem bilmiyorum ama çok zor şartlar altında yaşadım bunu Allah bir kez daha yaşatmaz umarım ve umarım kanar ilk gece

Turgay hocayı aradım onunla konuştum dedi neden böyle bir hata yaptın beni arasaydın ben yardımcı olurdum dedi o an bile Dr. Turgay vardı aklımda kadın flep dikimde kanama olmaz onlar hep reklam inanma deyip durdu canım öyle bir andı ki ben bir şey yoktur içimdeki şüpheyi atayım derken bana yırtık var demesi beni altüst etti mahvoldum aşığım seviyorum kaybetmek istemiyorum nişanlımı öleceğim artık kimsem yok sizden başka kimseye açamadım bu durumu kimse inanmaz ki
:KK43:
Merhaba keşke turgay hocada olsaydın ben orda oldum ve başarılı sonuç aldım

Kızlar bu ebasko forum da Turgay Karakaya ile ilgili bi forum var. Orası yönetiliyor olumsuz yorum yazıldığında siliniyor haberiniz olsun. Ona işlem olupta kanamayan var mı ?
Merhaba ben turgay bey de ameliyat oldum böyle bir doktor yok o kadar iyi o kadar anlayışlı bir insanki Allah ondan bir kere razı olsun 3 aylık evliyim öyle çok dua ediyorum ki ona

Merhaba ben turgay bey de ameliyat oldum böyle bir doktor yok o kadar iyi o kadar anlayışlı bir insanki Allah ondan bir kere razı olsun 3 aylık evliyim öyle çok dua ediyorum ki ona
Allah yuvanın huzurunu daim etsin inşallah hep mutlu olmanı dilerim canım bize dua et benim Turgay Hoca'dan başka umut edecek kimsem kalmadı önce Allah sonra o inan öyle zor bir durum ki hala ağrı acı stres acabalar keskeler

Allah yuvanın huzurunu daim etsin inşallah hep mutlu olmanı dilerim canım bize dua et benim Turgay Hoca'dan başka umut edecek kimsem kalmadı önce Allah sonra o inan öyle zor bir durum ki hala ağrı acı stres acabalar keskeler
Amin rabbim hepinizi bu durumdan kurtarsın inşallah keşkelerle hayat geçmiyor inan ki turgay hoca size umut olacak ve dua edeceksiniz aynı sizler gibiydim ama kanamam oldu öyle rahatladım ki hep dua ettim ona rabbim yardımcınız olsun ❤

X