ankara da hymenoplasty oldum

Kızlar selam. Kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra 17. Gün regl oldum. Regl ile beraber beyaz bir ip geldi ucu düğüm şeklinde. Sizce tutmuş mudur?

Kızlar meraba tarlusal ilacını kullanan oldu mu kullanan varsa bana acil mesaj atabilir misiniz

Kızlar merhabalar beni bilen bilir buraları okuyanlar bundan aylar önce üye oldum buralara üye olmadan evvel de çok okudum ona rağmen salaklık edip bilinmedik bir dra işlem olmuştum kızlar ben evlendim ilişkiye de girdim kanamam da oldu fazla fazla. Görevimi yerine getirmek istedim. Bu işlemin varlığına özellikle ilk işlem esnemis tutmamış vs denilince daha da inanmadım ama hayatta tek bir şansım vardı bunu yaptırmak çünkü ben cocukken bilmeden zarar veren kişiyim şimdi hiçbir şey yapmamisken bu namussuz damgası yemek Dünya'nın en acı şeyi olurdu sanirim şükürler olsun ki ayaklarımın üzerinde durabiliyorum yoksa çocuk aklimla verdiğim zararla evlenmek durumda da kalabilirdim aslına bakılırsa ilk Dr yalan bile söylemiş olabilirdi salak gibi inandım işlem oldum Dünya'nın parasıni aldı benden Bu Dünya'nın ahireti de olduğuna inandığım için içim bir nebze olsun rahat fakat aylarca günlerce haftalarca hatta yıllarca kızlar sürekli sorguladım bize neden böyle bir yapı verilmiş bu yapı ne işe yarıyor da biz bu yükü çekmek zorundayız diye her neyse ne kadar sorgulasam da bir sonuca varamadım zaten kızlar ben Turgay hocaya gitmiştim ona işlem olmuştum defalarca dememe rağmen o da daracık dikti hayır adam işini biliyor evet tutuyor diktiği ama garanti olsun diye dikiyor da dikiyor zaten baş parmak bile girecek kadar delik olsa penisten yine küçüktür kanar az bir kan bile bir iki damla o bile yeter bence kızlar adaletin olmadığı bu dünyada bir zar yüzünden ki bu zar herhangi bir şekilde gidebiliyor illa cinsel ilişki gerekmez kendinizi düşünün yaptırın kurtulun ama adı sanı duyulmamış gereksiz birine değil ün yapmış gerçekten bu ünü hak etmiş birine gidin paranız da boşa gitmesin bari psikolojik boyutu daha kötü ama yazık paranıza da gerçekten ben haram ediyorum Rabb'im hem bu dünyada hem ahirette sorsun o Dra kızlar yıllar geçer belki aylar biri girer buraya doğru mu acaba bu der gerçekten doğru canim burada yazılanların bence yüzde 90 i doğru illaki yüzde onluk bir şüpheye pay vardır benim hayatımda bunu uygulamaya karar verdim şahsen çünkü yüzde yüz hiçbir şey gerçek olmayabilir insanlar hayat yaşanılanlar bazı söylentiler ama Turgay hoca gerçek bu işlemi becerdigi doğru hakkı ile bu işi yaptığı da sadece çok dar dikiyor bunu durdurmak gerek yani işine de karisilmaz ama gerçekten beni daracık dikti işte her neyse hesabımı kapatıyorum hakkınızı helal edin Allah hepinizin yardımcısı olsun

Yine ben 😞 biliyorsunuzdur belki bir buçuk yıl önce kalıcı ve tutmayınca ardından geçici işlem olmuştum. Her şeyi burada paylaşmıştım. Ben şimdi hamileyim ve çatı muayenesi yapılacak. Çatı muayenesinde doktor anlarsa diye çok korkuyorum. Sizce orada dikiş izleri kalıyor mu? Ben baktım ama anlayamıyorum

Yine ben 😞 biliyorsunuzdur belki bir buçuk yıl önce kalıcı ve tutmayınca ardından geçici işlem olmuştum. Her şeyi burada paylaşmıştım. Ben şimdi hamileyim ve çatı muayenesi yapılacak. Çatı muayenesinde doktor anlarsa diye çok korkuyorum. Sizce orada dikiş izleri kalıyor mu? Ben baktım ama anlayamıyorum
Allah analı babalı büyütsün canım dikişler oldu ki belli oldu siz operasyon mu oldunuz diye soracak hali yok doktorun devlette zaten sormazlar özelde de cesaret edemezler. Tek başına muayeneye gidersen sorarsın doktorda sizi zor durumda bırakmaz zaten

Allah analı babalı büyütsün canım dikişler oldu ki belli oldu siz operasyon mu oldunuz diye soracak hali yok doktorun devlette zaten sormazlar özelde de cesaret edemezler. Tek başına muayeneye gidersen sorarsın doktorda sizi zor durumda bırakmaz zaten
Bende öyle düşündüm. Özele gidiyorum. Eşim de olacak. Herhalde sormaz ama dert bitmiyor ki bulaştık bir illete. Neler geçiyor başımızdan. Hadi olur da boş bulunursa diye korktum bende. İnşallah dediğin gibi olur canım

Kızlar burayı okudum, o kadar üzülüyorum ki biz kadınlara .bizi 2 damla kandan ,iki bacak arasında ki et den daha değersiz görüyorlar.Ne kadar yıl geçerse geçsin bu tabu asla yıkılmaz. Hala var bu adetler ,her kesimde .Doğu da batı da farketmez .kazayla bozan ,sevdigiyle ilişkiyle bozulan ,tecavüze uğrayan o kadar insan var ki ,toplum anlamıyor ilişkiye giriyorsun namussuz diyorlar ,tecavüze uğruyorsun namussuz diyorlar ,kazayla bozuluyor namussuz diyorlar. Ama kimse sebebini bilmiyor ,sormuyorlar,yargılıyorlar, iftira atıyorlar. Annen baban bile inanmıyor, elalem zaten hazır yargılamaya .Tek çare bu kadınlar için, söylesen erkekler inanır mı, inanmazlar. Kendi abimgilden biliyorum, ne kadar iyi görünselerde bu konulara önem veriyorlar maalesef. Umarım bu düzen değişir bir gün, biz kadınlar hakettigimiz değeri görürüz bir gün .ister uzak ister yakın olsun ama artık hiç bir kadın mağdur olmasın çünkü biz o 2 damla kandan daha değerliyiz. Hep değerliydik hep de değerli olacağız

Anlasa ne olacak? Aa zar dikimi yaptirmissiniz diye ilan edecek degilya?

Kızlar selam. Kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra 17. Gün regl oldum. Regl ile beraber beyaz bir ip geldi ucu düğüm şeklinde. Sizce tutmuş mudur?
Merhaba bende kalıcı kızlık zarı oldum bende regl oldum 3 hafta sonra ve ucu düğümlü mavi bir ip gelmişti tutmuş mu dikişler açılmasından tutmamasından korkuyorum

Kızlar merhaba, ben 2 sene önce geçici işlem yaptırmıştım. Ama keşke hiç o işlere girmeseydim. Belki dediklerime inanmayacaksınız ama hiçbir şey GİZLİ KALMIYOR. Maalesef eşim öğrendi ve boşanma davası açtı. Mutluluğum kısa sürdü. Bana bu işi başıma getiren ilk kişi nişanlıma ulaşmış ve ondan öğrenmiş, şimdi bana asla inanmıyor. SİZE TAVSİYEM ASLA YALANLA BİR EVLİLİĞE BAŞLAMAYIN. Evliliğim boyunca da mutluluk haram oldu zaten hem vicdanen rahatsızdım hem de ALLAH GERÇEKTEN O EVE HUZUR VERMİYOR. Hele ki masum bir insanı kandırdığımız için. BAKIN BANA KIZARSANIZ KIZIN AMA BEN BURAYA YAZDIKLARIM ESKİ MESAJLARA BAKIN PİŞMANIM KIZLAR. SİLEBİLSEM ESKİ YAZILARIMI SİLERDİM. MADEM SİLEMİYORUM SİZE TAVSİYEM BU DİKİM VS İŞLERİNE HİÇ GİRMEYİN... BEN PİŞMANIM... ER GEÇ ÇIKIYOR ORTAYA ve KEŞKE DÜRÜST OLSAYDIM DİYORSUNUZ... BEN 1820Lİ SAYFALARDA VAR ESKİ MESAJLARIM... BEN PİŞMANIM SİZ OLMAYIN. İNŞALLAH ÖNCE RABBİM SONRA EŞİM AFFEDER DE BARIŞIRIZ YUVAM YIKILMAZ.... BANA DUA EDİN NE OLUR. EŞİME BAŞKA HİÇ YALAN SÖYLEMEDİM. SADECE BU KONUDA SÖYLEDİM. AMACIM BİR YUVAM OLSUNDU :KK43: NE OLUR BANA DA DUA EDİN AMA SİZE KARDEŞ TAVSİYEM NE OLUR BU YOLLARA GİRMEYİN, BEN YANDIM SİZ YANMAYIN :KK43: ALLAH HEPİNİZİN VE HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN... HEPİNİZE HAYIRLI GÜNLER DİLERİM :KK43:

X