Ankara devlet hastanesi burun estetiği

areseyna

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2022
7
1
23
Ankara'da bütçe açısından çok zorlanmamak adına burun estetiğini devlet hastanesinde yaptırmayı düşünüyorum malum fiyatlar çok artmış. 10-15 bine kadar çıkabilirim. Devlette ya da özelde bu bütçeyi aşmayacak doktor öneriniz var mı?

Gazi hastanesindeki doktorlari bayag övuyorlar oraya bakabilirsiniz sigortanz varsa 3-5 bine yakın zamanda bu sitede yaptıranlar var arama butonundan ararsanız çıkar heralde

ayin son 2 is gunu aliyorsunuz randevuyu.. ya ariyorsunuz ya da internetten aliyorsunuz. benim eylulde ameliyatim var. ameliyat olanlar yazabilirse doktor onerilerini daha iyi olur eminim 🙏🏻🙏🏻

benim burnum ince deriliydi. su an burnum bir tik fazla kalkik gibi ama sikayetci degilim daha inecegini dusunuyorum. inmese de beni rahatsiz etmiyor. surec boyunca hic morarmam olmadi diyebilirim sisligimse cok cok az oldu. kisacasi simdilik memnunum. tabi daha 2 haftalik oldugu icin net oturmadi burnum fakat hic kafamda kurdugum gibi zorlu bir surec olmadi. tavsiye ederim.

benim burnum ince deriliydi. su an burnum bir tik fazla kalkik gibi ama sikayetci degilim daha inecegini dusunuyorum. inmese de beni rahatsiz etmiyor. surec boyunca hic morarmam olmadi diyebilirim sisligimse cok cok az oldu. kisacasi simdilik memnunum. tabi daha 2 haftalik oldugu icin net oturmadi burnum fakat hic kafamda kurdugum gibi zorlu bir surec olmadi. tavsiye ederim.
Rica etsem fotoğrafını atabilir misiniz? Bir de randevu olduktan sonra ne zaman ameliyat oldunuz? Genelde Gazi'de çok sıra olduğu söyleniyor da o yüzden sordum.

merhaba bana da özelden detaylı bilgi verir misiniz rica etsem nasıl randevu aldiniz ne dediler ne zaman sıra geldi ne kadar ödediniz vs:KK43:

X