Anket Ankara devlet hastanesi labioplasti TUĞRUL BAŞAR

Merhaba canım bugün gittim hastaneye doktorum bugün şikayetlerimi dinledi bide regl oldum oda bugünü buldu 😅 regl’ım 2 ve 3 üncü günleri baya yoğun oluyor ve sürekli bende kansızlık oluyor bunu da söyledim doktora kan istedi bugün kan verdim yarın muayeneye gel dedi ben spiral kullanıyorum spiralimi çıkartacağını hormonlu spiral yada implant spirali önerdi hormonlu 500-600 arası dedi implant a da 1.000-1.200 TL arası tercihi kendin belirle dedi yarın yada cuma günü gidecem tekrar eşim ne zamana izin alabilirse o şekilde muayene edeceğim zaman iç dudaklarını felan görüp hangi ameliyatlar gerekliyse onları söyleyecem dedi ilişki sırasında yada egzersiz yaparken vajinamdan gaz gibi sesler geldiğini bunlardan rahatsız olduğumu söyledim oda dinledi beni tamam dedi bakalım ne olacak

Merhaba öncelikle çok sevindim herkese sesimi duyurup ihtiyacı olan çok kişiye ulaşmak istiyorum umarım sende memnuniyetini bizlerle paylaşırsın.spirali bende taktıralı 2 3 Ay aldı bende normalde de kansızlık var bakalım ne olacak bütçen varsa kesinlikle impilant öneririm yoksa hormonlu da olabilir tabi .gaz sesi en sıkı vajinada bile havadan dolayı oluyor diye biliyorum ama sıklığı nasıl muayenede ne der bilemiyorum umarım her şey gönlünüzce olur içinize siner

Siz hangisini taktırdınız ? Ya benim önceden hiç öyle gaz sesi gibi seslerim olmuyordu 2inci doğumdan sonra olmaya başladı inşallah yardımcı olursa doktor bey baya baya herşey içime siner gibi muayeneden sonra neler olacak bende sabırsızlanıyorum

Ben normal devletin karşıladığı bakır olanı taktirdim ne olacak bilmiyorum umarım iyi olur .kegel egzersizleri yapmayı dene kendi orgazmin içinde faydalı olacaktır♥️ Tuğrul beyden memnun olmayan hasta gerçekten yok sabırlı nazik bütün soruları içtenlikle cevaplıyor en ufak şüphem olsa kimseye tavsiye etmezdim içinize sinmesine çok mutlu oldum

teşekkür ederim canım senin vesilenle bende gitmiş oldum bendeki de bakırlı ama yoğun olmasına sebep bu sanırım hormonlu spirali düşünüyorum şimdilik ondan sonraki nasıl olacak bakacaz

Hormonluyu herkese önermiyorlarmış canım o tamamen kesiyormuş bende çıkarttırdığıma pişman oldum diyebilirim ama geri taktıracam bugün Tuğrul hocaya gittim muayene oldum

Muayenem güzeldi doktor bey çok naif kibar efendi gerçekten muayene sonucu iç dudak normaline göre büyük dedi dışında sarkma var dedi vajina içinde ve dışında da genişleme var dedi iç ve dış dudakları hallederim dışından da daraltma yapabilirim ama içini yapamam çünkü bu konuda tecrübeli değilim dedi hastalarımı hayal kırıklığına uğratmak istemem içten daralmadığı sürece ses hep olur dedi bunu daha tecrübeli doktorlarla görüşüp ameliyatını olabilirsin dedi bende maddi anlamda çok istiyorlar dedim oda evet biliyorum dedi ama elimden gelen bişey yok dedi bende o zaman diğerlerini yaparsak olur mu dedim en azından onlar olmuş olsa bile mutlu olurum dedim regl ın başlangıcında gel ameliyat günü belirleyelim dedi şimdi içi olmasa bile ameliyat olsam mı yoksa kalsa mı kararsızım

Şimdi öncelikle memnuniyeti beni çok mutlu etti
Tuğrul hocam söylüyorsa doğrudur bence ilk etapta iç dudaklarından kurtul dışını da daraltan belki seni tatmin eder eğer olmazsa yine doktor araştırıp devlete bakarız şuan elimizde olan ücretsiz durumu değerlendirmek faydalı diye düşünüyorum:)

Demi ya bence de böyle olmasından öylesi daha iyi olur inşallah bugünüm böyle geçti mutlu oldum yani inşallah daha da mutlu olacam sen nasıl oldun

İç dudaklardan kurtulunca daha iyi hissettin mi kendini iyileşme sürecin bitti mi

Şimdi ben nasıl oldum 1.ayıma kadar ufak tefek sızlamalarim otururken rahatsızlık hissi vardı bu hep böyle mi devam edecek diye korkmuştum açıkçası şuan öyle bir his yok normale döndü görüntü beni çok mutlu ediyor sürekli açıp bakasım geliyo kendimi sapık gibi hissediyorum 😅 o sürten rahatsızlık hissi yok taharet olurken bile o his kötüydü şuan çok iyi mutlu ozguvenli hissediyorum kendimi

😂😂😂😂Ayyy hadi inşallah darısı bana senin sayende oldu çok ama çok teşekkür ederim

Ben heryerden fiyat almıştım 2018lerde bile 6ile 12 bindi şuan daha fazladır tesadüfen tugrul beyi buldum bulana kadar devlet hastanesinde olmaz dedi herkes ihtiyacı olanlar yararlansın istiyorum inşallah sizde olup memnun kalıp post acarsainiz daha çok kişiye ulaşır mutsuz kadın kalmaz 😊 dua edelim birbirimize

Evet ben geçenlerde sordum e posta üzerinde 70 ile 80 arası dediler kesinlikle devlette olmuyor yapan varsa gene de bi miktar para alıyor gibi söylentiler oluyordu gerçekten mucize gibi bir şey oldu tamam benim işimde olunca konu açarım kesinlikle dualarda buluşalım 😇🥰

X