Anket Ankara devlet hastanesi labioplasti TUĞRUL BAŞAR

Aynen kesinlikle ya bişey soracam ben bu sarı renkli kremi kullanıyorum da siliskar jel i ne zaman kullanmalıyım 2sini aynı zaman da mı kullanıyım bu dikiş izlerin kaybolması için mi kullanılıyor
Sarı olan antibiyotikli krem ben sabah akşam kullandım 15gunde bitti diğer özel krem iz kremi 7.gunden sonra sürmeye başlayacaksın

Doktor bey genital beyazlatma yapıyor mu acaba bilgisi olan var mı ?
Özelde mi yapıyordur acaba. Çünkü bizzat profilinde genital beyazlatma gibi tag vardı
. Ayrıca ameliyat olan herkes ankarada mı ikamet ediyordu. Şehir dışından gelmeyi düşünüyorum ben
Bu konuda bilgim yok ama yapıyor olabilir ben ve konuyu açan arkadaş Ankarada ikamet ediyoruz

Doktor bey genital beyazlatma yapıyor mu acaba bilgisi olan var mı ?
Özelde mi yapıyordur acaba. Çünkü bizzat profilinde genital beyazlatma gibi tag vardı
. Ayrıca ameliyat olan herkes ankarada mı ikamet ediyordu. Şehir dışından gelmeyi düşünüyorum ben
Beyazlatma yaptığını biliyorum ben fakat ücrete tabi ücret bilgisini bilmiyorum bir iletişime geçin isterseniz

Dualariniz yeter inşallah faydalı olmuştur ❤ ameliyat olursanız haber verin merak ediyorum sonuclarinizi

Bende perşembe günü ameliyat olacağım :) nasılsınız kızlar M minikkiz dikişleriniz eridi mi ya da kaç günde eriyor O ozener siz nasılsınız
Şimdiden geçmiş olsun canım bizleri de haberdar et ❤ben çok iyiyim 19temmuz da ameliyat oldum yarın tam 3 Ay olacak şeklinden memnunum acı ağrı vs kalmadı hissizlik olur mu diye merak ediyordum gayet iyi hissediyorum dikişler e gelince ortamala 30 40gun içinde tamamen eriyo benimki 30u biraz gecmisti

teşekkürler bende ameliyat oldum vesile olan O ozener arkadaşım çok teşekkür ederim yorumlarından tekrar cesaret bulduğum M minikkiz sizede çok teşekkür ederim bugün 4. Günüm ödemli şuan ama ağrım sızım yok benimde çok şükür

X