Ankara devlet hastanesinde meme küçültme ameliyatı olanlar !!

caramella06

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
44
5
26
Arkadaşlar ben 22 yaşındayım bi tane 2 yaşında çocuğum var meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum ama dr. Sinan öksüz e randevu aldım muayene olmak için ücretli mi oluyor devlet hastanesinde fiyat nedir merak ediyorum ücretsiz devlet hastanesi yada üniversite hastanesi var mı yada uygun fiyatlı yardımcı olur musunuz lütfen ??

Arkadaşlar ben 22 yaşındayım bi tane 2 yaşında çocuğum var meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum ama dr. Sinan öksüz e randevu aldım muayene olmak için ücretli mi oluyor devlet hastanesinde fiyat nedir merak ediyorum ücretsiz devlet hastanesi yada üniversite hastanesi var mı yada uygun fiyatlı yardımcı olur musunuz lütfen ??
Ben bir ay önce ankara dışkapı araştırma hastanesinde üvretli meme küçültme amelaliyatı oldum 2.500 tl fiyat ödedim.ama olmaz olaydım ödemez olaydım bir ay oldu halaa düzelemedim kurban keser gibi kestiler dikişlerim şuan açik 5 santim icinin yaglari gözüküyor hiçbir sekilde ilgilenmiuolar tekrar dikiş atılacak git şu gün gel diye diye beni mahvettiler hiç kimseye tavsiye etmiyorum kendinizi stajerlere deneme tahtası olarak kesinlikle kullandırmayin canınıza yazık

X