Ankara Doğum paketi oneri yardım

boniiboncuk

Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2021
977
346
Kızlar ankara da doğum paketi alanlar hangi hastane hangi doktor ucret bilgisi memnuniyet bilgisi verebilir mi acaba ?
Devlette prof doktora mı gitmelıyım yoksa ozele mi çok kararsızım

merhaba ben de aynı konuyu araştırıyorum. Sizin açtığınız konuyu görmemiştim biraz önce ben de benzer bir konu açtım. ben çok uçuk olmayan bir özel muayane ya da hastane arayışındayım, devlet düşünmüyorum. siz karar verdiniz mi?

Bende araştırıyorum şimdiye kadar hep özele kontrole gittim, eşim özelde devam etme taraftarı ama fiyatlar çok uçuk ankara şehir hastanesinde bayram sonu için randevu aldım, baya güzel yorumlar var o hastane hakkında gidip bir muayne olucam bayram sonu gebeliğimi yarılamı oluyorum zaten özele o kadar para vermek istemiyorum.

merhaba ben de aynı konuyu araştırıyorum. Sizin açtığınız konuyu görmemiştim biraz önce ben de benzer bir konu açtım. ben çok uçuk olmayan bir özel muayane ya da hastane arayışındayım, devlet düşünmüyorum. siz karar verdiniz mi?
Ben medikalprka karar verıp paketide aldım
Ama dun bebeğin kalbi durdugu için paketi iotal ettirmek zorunda kaldım
İade edildi

Ozel 100.yıl hastahanesi prof dr Elif Gözdemir doktorumdu dogumum haziranda gerceklesti doktorumdan hastahaneden çalışanlardan cok memnundum yanımda annem ve eşim kaldı vip odayı tahsil etmişlerdi cok rahattı istese kayınvalidem bile kalabilirdi bir sıkıntı olmazdı. Fiyat konusunda birşey diyemem çünkü eşimin malzeme verdiği hastahane

Ozel 100.yıl hastahanesi prof dr Elif Gözdemir doktorumdu dogumum haziranda gerceklesti doktorumdan hastahaneden çalışanlardan cok memnundum yanımda annem ve eşim kaldı vip odayı tahsil etmişlerdi cok rahattı istese kayınvalidem bile kalabilirdi bir sıkıntı olmazdı. Fiyat konusunda birşey diyemem çünkü eşimin malzeme verdiği hastahane
merhaba, normal doğum mu yaptınız? ebe, anestezi uzmanı vb. kişilerden de memnun kaldınız mı? doğumdan önce zorunlu pcr testi istediler mi?

merhaba, normal doğum mu yaptınız? ebe, anestezi uzmanı vb. kişilerden de memnun kaldınız mı? doğumdan önce zorunlu pcr testi istediler mi?
Sezeryan yaptim ozellikle ansmestezi uzmanlarindan cok memnunum doktorumdan ebelerden cok memnunum lazer kesim oldu dikiş pansuman vs olayımda olmadı cok rahattı

X