İğneli Epilasyon Ankara Ebrumm Güzellik Salonu'na Gidenler

ebru hanım çok kötü. hiçbi işe yaramıyo. aynen geri çıkıyor kıllar. kimse gitmesin. paranız çöpe gitmesin. bana güvenebilirsiniz
Annemin benim kardeşimin arkadaslarimin çoğu kılını bitirdi. Boyle net nasıl konuşuyorsunuz sizin kil yapınız kisa surede bitmiyor olabilir

ebru hanım çok kötü. hiçbi işe yaramıyo. aynen geri çıkıyor kıllar. kimse gitmesin. paranız çöpe gitmesin. bana güvenebilirsiniz

Böyle yazınca reklam yapıyorsunuz oluyor ama, sizin de bu şekilde yazmanız ...
Ben de gidiyorum kendisine ve ben de memnunum.
5 ay diye bir olay yok artık bunu kabullenin benim iki yıl olacak bütün yüzüm.
Hiçbir şeyin sonucunu o kadar kısa sürede a-la-maz-sı-nız.

Böyle yazınca reklam yapıyorsunuz oluyor ama, sizin de bu şekilde yazmanız ...
Ben de gidiyorum kendisine ve ben de memnunum.
5 ay diye bir olay yok artık bunu kabullenin benim iki yıl olacak bütün yüzüm.
Hiçbir şeyin sonucunu o kadar kısa sürede a-la-maz-sı-nız.
paranız bolsa tutan yok. sonuç verdiğini görmeyince nasıl 2-3 sene adıycam kendimi oraya ? ortada az bi para yok ki. dk sı 3 tl. reklam mı yapıyorum hadi yaa, ebru hanıma gitmeyin reklamı sjsjsjsj

paranız bolsa tutan yok. sonuç verdiğini görmeyince nasıl 2-3 sene adıycam kendimi oraya ? ortada az bi para yok ki. dk sı 3 tl. reklam mı yapıyorum hadi yaa, ebru hanıma gitmeyin reklamı sjsjsjsj
İyi de dediğimi anlamıyorsunuz ki, size reklam yapıyorsunuz demedim ben.
Ona gidip memnun kalan insanlar -ki başka uzmanlar da dahil- onlar hakkında yorumlarda bulunup memnunum dediklerinde siz reklam yapıyorsunuz deniliyor. Peki dedim sizin bu kesin net şekilde konuşup hiç değil söylemleriniz .... ?
Herkes sonuçta birilerine gidiyor ve iyi ya da kötü deneyimlerinden bahsediyor.
Siz tutup burada karalamalar yapıyorsunuz.
Ayrıca bu işe başlarken bilinen bir gerçektir bu iş pahalı !!! Sen sabredip gidip sonsuza kadar kıl tüy derdinden kurtulmak istiyorum diyorsan eh bir miktar parayı harcamayı da göze alacaksın. Bu iş en başından beri böyle. Kimse vaad de bulunmadı şu günde biter şu zamanda biter. Hangi uzmana sorarsanız sorun sabır işidir der, süresi herkesten herkese göre değişir.
Madem öyle paranız da yok gider ağda ile alırsınız. Ya da lazerciler bu vaadi size sunarlar bilmem ne kadar seans ile şu parayla bitiyor kıllar diye. E o zaman lazer yaptırırsınız.
Eh ama olay para olmamalı işte, en kaliteli kişiyi bulduğunuzu düşündüğünüz an, kıl derdiniz de bitsin istiyorsanız o zaman yatırımınızı da yapmak durumundasınız.

bende rose güzelliğe gidiyorum kollarımın kıllarının nerdeyse yarısı batık şeklinde cıkıyor o kadar verdiğim paraya ve çektiğim acıya üzülüyorum yazık yazık

aa gercekten mi o kadarda reklamını yapıyo
aynen ne yazıkki anca çene yapıyor başka bir iş değil hiç batık olmayan kollarım şu an hep batık 4 seans gittim her gittiğimde azalmış diyor oysa aynen cıkıyolar ve batık şeklinde yazık insanları kandırıyor sadece paragöz bir kadın şimdi julia hanıma gideceğim bakalım orda neler yasıcam

aynen ne yazıkki anca çene yapıyor başka bir iş değil hiç batık olmayan kollarım şu an hep batık 4 seans gittim her gittiğimde azalmış diyor oysa aynen cıkıyolar ve batık şeklinde yazık insanları kandırıyor sadece paragöz bir kadın şimdi julia hanıma gideceğim bakalım orda neler yasıcam
julia hanımda randevu yok yalnız?

ne güzel ben bulamadım yer julia hanımda. Kendimce julia hanımda eşdeğer birini biliyorum ona gideceğim
bana da soyleyebilir misiniz lütfen eğer julia hanımda devamlılıgı sağlayamazsam ben de o ismi değerlendireyim gercekten cok zor bir şey herkes yapamıyor ve biz çektiğimiz acı verdiğimiz para ve o kadar izle lekeyle savasmak zorunda kalıyoruz

ebru hanımdan olumlu sonuç alamadım ama ben aldım ince tüylerim bitti diyen var mı? ona göre sans vereceğim tekrardan en azından güleryüzlü pozitif biri

Arkadaşlar bende Ebru hanıma gitmeye buradaki yazılardan karar verdim ve başladım ancak bir ton paramı dökmeme rağmen 1 kıl 1 tüy bile bitmedi 1 sene zaman tanıdım her gittiğimde baya azalma var baya açılma var dedi ama asla asla azalmadı (bitmeyi geçtim.) Leke çukur ve batıklar oluştu gerçekten insanların umutları ile oynayan herkese yazılar olsun.

X