Ankara hacettepede asistan doktora burun estetiği

Merhaba ben de Hacettepede olmak istiyorum ama doktor seçiminde çok kararsız kaldım size ne zaman ameliyat tarihi verdi ve efe beye randevuyu nasıl aldınız ben de görüşmek istiyorum
Belli değil ameliyat tarihim efe hocaya yazdım hastaları çağırmaya başladık sırayla alıyoruz dedi efe hoca yeni hasta almıyor malesef çünkü 1- 2 aya kadar gidecekmiş

Evet ben de ismini duydum ve genellikle Mert hocadan çok memnunlar size ne kadar fiyat verdi peki ?
Bana net bir fiyat söylemedi. 8 bin bir aşağısı bir yukarısı olur bilemem dedi.. Yani siz gidip bir görüşün Mert beyle çok iyi bir doktor bence.

Bana net bir fiyat söylemedi. 8 bin bir aşağısı bir yukarısı olur bilemem dedi.. Yani siz gidip bir görüşün Mert beyle çok iyi bir doktor bence.
Evet ama maalesef 5 bin yukarısı beni aşıyor çünkü üniversite öğrencisiyim büyük ihtimal mert beye yaptıramıcam umarım güzel geçer ameliyatınız 🌸

Evet ama maalesef 5 bin yukarısı beni aşıyor çünkü üniversite öğrencisiyim büyük ihtimal mert beye yaptıramıcam umarım güzel geçer ameliyatınız 🌸
Ben de üniversite öğrencisiyim ve ameliyat olmayacağım henüz:) Veee ben de aynı şekilde uygun bir doktor arayışı içerisindeyim ama fiyatlar ortada :/

merhaba efe beyle görüşmek için hangi yolu izlemek gerekiyor, hastaneye randevu almadan mı gitttiniz gidince nasıl ulaştınız kendisine
Ben ilk plastik cerrahiye gittim sonra efe beyin numarasını verdiler ondan sonra ona muayene oldum ama malesef efe bey 1-2 aya gidecekmiş bu yüzden elindeki hastaları yapıyor yeni hasta almıyormuş

Ben ilk plastik cerrahiye gittim sonra efe beyin numarasını verdiler ondan sonra ona muayene oldum ama malesef efe bey 1-2 aya gidecekmiş bu yüzden elindeki hastaları yapıyor yeni hasta almıyormuş
anladımm :KK43: cevabınız için çok teşekkür ederim , orda başka uyguna yapan dr var mı acaba efe bey gibi

Merhaba nasıl randevu alınıyor acaba asistan doktorlar için? Direkt hastaneye mi gidiyoruz?

anladımm :KK43: cevabınız için çok teşekkür ederim , orda başka uyguna yapan dr var mı acaba efe bey gibi
Merhaba bildiğim kadarıyla efe bey ve arda bey yeni hasta almıyorlarmış geçenlerde başka bir asistanla görüştüm etkin bey kendisi fakat hakkında çok bir bilgi de yok ne yazıkki

Gittim görüştüm doktor yoğundu 2 saat doktoru bekledim yarım saat konuştuk baya ilgilendi bütün olacak komplikasyonları anlattı ben kesin ameliyata kararlı olduğum için fotomu çekti numaramı aldı 1500 lira ameliyat 250 lira civarıda alçı tampon parasıymış doktor ameliyat olmadan 2 gün önce arıycam dedi en erken haftaya olur dedi ameliyathane ne zaman boş olursa yani böyle işte
Memnun kaldınız mı doktordan doktor ismi ne acaba

X