Ankara için Doğum paketi ve Doktor önerisi

merhabalar,
Hanımlar iyi akşamlar.Yaşım 35. 1 yıllık evliyim ilk doğumum olacak nasipse🙏Eşimle çocuk istiyoruz.Hamile kalmadan evvel Doktor ve Doğum Paketi araştırmasına girdim. Ankara'da gidip memnun kaldığınız Doktor veya Doğum Paketi tavsiyesi istiyorum. Özeller bütçemize uymazsa Üniversite hastanesi de düşünüyoruz.Temiz ilgili bildiğiniz Üniversite hastaneleri var mı? Tavsiye ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler😊
Merhaba, doktor ve doğum paketleri konusunda son bilgileri paylaşabilir misiniz? Ben de 2. bebeğime hamile olduğumu öğrendim yeni. İlk doğumumu Koru Çukurambar Hastanesinde M. Özge Çiçek Özek'te yapmıştım, bir sıkıntı yaşamamıştım. Ama üzerinden 5 yıl geçti ve 5 yılda birsürü değişiklik olmuş her doktor ve hastane için yorumlarda. Şimdi özel hastaneden çok özel muayanesi olan bir doktor bulmak istiyorum. ancak yorumlar çok çeşitli karar veremedim.

Arkadaşlar Aylin Totan ve Şükran Çakmak hakkında bilginiz var mı? Kimi çok memnun öneriyor kimisi hiç memnun kalmamış.Ne zormuş bu işler ya
Ben 2011 yilinda HRS Hastanesinde Sukran Cakmak'la dogum yaptim. Hamileligimin basindan sonuna kadar takibimi kendisi yapti. O zamanlar Linadaydi. Cok cok memnun kaldim. Epidural sezaryen oldum sonrasinda hicbir agrim olmadi, 2 gunde ayaktaydim. Gorenler normal dogum yaptim sanıyordu. Bence tercih edebilirsiniz.

X