Gebeliğe Hazırlık Ankara içinde doğum için hastane ve doktor önerisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

nazenin0123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
455
441
31
Merhaba, Ankara’daki özel hastanelerden hangilerini önerirsiniz, koru, medicana, liv, lokman hekim vs vs. Kadın doğum doktorlarından hangisinden memnun kaldınız yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler

Merhaba, Ankara’daki özel hastanelerden hangilerini önerirsiniz, koru, medicana, liv, lokman hekim vs vs. Kadın doğum doktorlarından hangisinden memnun kaldınız yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler
Canım ben koru çukurambar bahar Şentürk hocaadan çok memnunum işini çok güzel yapan bir hekim

Keçiören de var göğüs hastalıkları hastanesi sanatoryum d blok da Cafer kaymaz hoca var çok da iyi ilgileniyor.

Pınarbaşı, Sanatoryum Cd. No:144, 06280 Keçiören/Ankara
8,5 km

Medicana ayla aktulay çok memnunum şuna devam ediyorum . Doçent Dr. kendisi her bilgiyi net veriyor kafa karıştırmıyor mis gibi ❤️

Korudan memnun kalmıştım . Aşkın Evren Güler vardı şimdi kendi muayenesini açtı İlgili Güler yüzlü insanı rahatlatan bi doktor .

Zahide küçük instagramını takip eden ne kadar çok iyi bi doktor olmalı o içime sindi sanki ama gitmeden nasıl bileceğim

Ben lokman hekimi düşünüyorum ama doktor olarak Esra Çabuk Cömerti düşünüyorum onun anlaşmalı olduğu hastanelere bakcam.İkinci çocuguma hamileyim bu sefer özelde olsun istiyorum.Siz karar verdinizmi?

Arkadaşlar ben daha önce bahar şentürk hocada doğum yaptım çok memnun kaldım ama eskiden lokman hekim deydi şimdi koru hastanesine geçmiş şu anda 2 . Bebeğime hamileyim giden varsa muayene doğum ücretleri konusunda bilgi verebilirse çok sevinirim

X