Gelinlik Modelleri Ankara ışıltı gelinlik hakkında bilgisi olan var mı? Acillll !!

alyagsu

Y & M Canım Kendim :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2010
966
1.016
merhaba kızlar dün gelinlik seçmek için ankara and çarşısını gezdik en son ışıltı gelinliğe girdik.oradaki beyfendi çok candan davrandı gerçekten.model beğendik ve bana herşey dahil 1400 tl 'ye yapıcak.sizce de uygunmu? ben çünkü kiralık gelinliklere de baktım 750 den başlıyor en azından içime sinsin diye düşündüm.Işıltı gelinlik modaevi ile ilgili yorumlarınızı rica ediyorum hatunlar..

ankaradaki durum nedir bilmiyorum ancak 1400 tl gelinlik için çok ucuz . kaliteli midir değil midir bilemicem canım :)

kalitesi yerinde cnm :) fransız danteli ile yapılıcak o konuya bende dikkat ettim ama düşüncen için sağol

huhuuuu :) kızlar ankarada hiç mi kimse yaşamıyor acaba bu Kadınlar Kulübünden :KK70: tmm en azından fikir verin ..ben siz konu açınca yardımcı oluyorum ama:KK50:

vallaha kimse yorum yapmamış en azından artık ben bilgi sahibi olduğum için bilgilendireyim.gayet memnunum gelinlikçimden çok güleryüzlü ve ilgililer her konuda yardımcı da oluyorlar..

Açıkcası böyle şeylerde yaptığım şey şudur:
Google ı açarım, Ankara Işıltı Gelinlik Kullanıcı Yorumları diye yazarım. kullanıcı yorumuna ait siteler var ordan bakarım çoğu elektronik markayı bu sekilde takip ettiğim oldu..
Sende de bunu denedim konudaki ilk mesajını görünce Kadınlar Klubu arşivden ışıltı gelinlik adı geçen bir kaç yorum buldum onları sana aktardım.
http://www.kadinlarkulubu.com/gelinlik-modelleri/518475-ankarada-gelinlik-moda-evi-oneriniz.html

Konu bu: Yorumlar da şu şekilde:
Bende IŞILTI GELİNLİĞE diktiriyorum. İnşallah güzel olur yaa, 19 mayısta son provam var, 26 mayısta teslim alcam. Ama gerçekten çok ilgileniyorlar.

canım bendesuan and carsısında dıktırıyorum cok ılgılenıyolar ve bu ısten cok anlıyorlar tavsıye ederım ılgılenırsen burdan cevap yaz benım adımı soylersen guzellık yaparlar IŞILTI GELINLIK adı canım

AND Çarşısı na ait birde şöyle yorum var:

Ben And Çarşısı'ndaki show gelinlikte diktiriyorum.Kardeşiminkini de orda diktirmiştik.Fiyatlarıda uygun gibi,ben herşey dahil 1500 liraya diktiriyorum.Ödeme konusunda da sizi hiç sıkmıyorlar.Provalara gelirken o gün yanımızda ne varsa onu ödüyoruz.Çok anlayışlılar o konuda.Ayakkabımı da hemen yanındaki gamze kunduraya yaptırdım.İstersem daha sonra siyaha boyayacaklar:)
Benim diktirdiğim model elianna moore el1122 modeli.Tek farkı,etegin en üst katmanındaki büzüştürme tül yok.hayal tüller direk iniyor:)birde arkasına fiyonk yaptırıyorum.Takılıp,çıkabilen..

2012 ye ait konu üstelik.. Merrak ettim gelinliğini fotoğrafı var mı ?

Son düzenleme:
Açıkcası böyle şeylerde yaptığım şey şudur:
Google ı açarım, Ankara Işıltı Gelinlik Kullanıcı Yorumları diye yazarım. kullanıcı yorumuna ait siteler var ordan bakarım çoğu elektronik markayı bu sekilde takip ettiğim oldu..
Sende de bunu denedim konudaki ilk mesajını görünce Kadınlar Klubu arşivden ışıltı gelinlik adı geçen bir kaç yorum buldum onları sana aktardım.
http://www.kadinlarkulubu.com/gelinlik-modelleri/518475-ankarada-gelinlik-moda-evi-oneriniz.html

Konu bu: Yorumlar da şu şekilde:

AND Çarşısı na ait birde şöyle yorum var:

2012 ye ait konu üstelik.. Merrak ettim gelinliğini fotoğrafı var mı ?

gerçekten emeğin için tsk ederim.ben gayet memnun kaldım dilerim diğer diktiricek kişilerinde içine sinsin..

gerçekten emeğin için tsk ederim.ben gayet memnun kaldım dilerim diğer diktiricek kişilerinde içine sinsin..

canım gelinliğini ısıltıyamı diktirdin ne kadara diktirdin memnun kaldınmı ısıltı ile tutkuyu cok söyleyen var bende arıyorum ne yapayım bilemiyorum.allah mutlu mesut etsin

canım gelinliğini ısıltıyamı diktirdin ne kadara diktirdin memnun kaldınmı ısıltı ile tutkuyu cok söyleyen var bende arıyorum ne yapayım bilemiyorum.allah mutlu mesut etsin

canım ben ışıltıya diktirdim gayetde ilgi ve alakalarından memnun kaldım.bu arda sağol Rabbim seni de mutlu etsin inşallah..

:KK62: Aman ha uzak durun Işıltı'dan!.. Biz gittik, sipariş esnasında "şu kalitede ürün kullanacaz, şöyle yapacaz, hiç merak etmeyin" deyip not almalarına rağmen hem dediklerinden daha düşük kalitede ürün kullandılar, hem de aynı şeyleri defalarca uyarmamıza rağmen farklı şekilde yaptılar. Tavsiye edebileceğim bir yer yok ama Işıltı'dan uzak durmanızı söyleyebilirim. Bizim gibi sizler de sorun yaşamayın en mutlu gününüzde. Selamlar...

:KK62: Aman ha uzak durun Işıltı'dan!.. Biz gittik, sipariş esnasında "şu kalitede ürün kullanacaz, şöyle yapacaz, hiç merak etmeyin" deyip not almalarına rağmen hem dediklerinden daha düşük kalitede ürün kullandılar, hem de aynı şeyleri defalarca uyarmamıza rağmen farklı şekilde yaptılar. Tavsiye edebileceğim bir yer yok ama Işıltı'dan uzak durmanızı söyleyebilirim. Bizim gibi sizler de sorun yaşamayın en mutlu gününüzde. Selamlar...

Merhaba arkadaşlar ışıltı gelinlik firmasına gelinliğini diktiren oldu mu oldu ise memnun kaldınız mı.? Ankara'da tek başıma heryere gidip denedim ama istediğim modeli bulamadım burada diktireyim istedim ama kaporayı verip dışarı çıktığımda iyi mi yaptım istediğimi çıkartabilirler mi diye 2 gündür aklımda Yardımcı olur musunuz .?

Merhaba arkadaşlar ışıltı gelinlik firmasına gelinliğini diktiren oldu mu oldu ise memnun kaldınız mı.? Ankara'da tek başıma heryere gidip denedim ama istediğim modeli bulamadım burada diktireyim istedim ama kaporayı verip dışarı çıktığımda iyi mi yaptım istediğimi çıkartabilirler mi diye 2 gündür aklımda Yardımcı olur musunuz .?

Yukarıdaki mesajlar sizin için yeterli olmadı galiba. Millet uzak durun demiş ama siz yine de gidip bi deneyim derseniz de siz bilirsiniz. Kişisel görüşüm yukarıda da belirtmiş olduğum gibi AMAN HA UZAK DURUN LÜTFEN!.. Selamlar.

Arkadasa kesinlikle katiliyorum. KESINLIKLE UZAK DURUN!! Eger hayatinizin en ozel gunlerinden biri olan dugun gununuzu mahvetmek istemiyorsaniz tabi. Maalesef ben gelinligimi oradan almis oldum. Sahibi Sedat Bey (Bey kelimesini bile haketmiyor) cenebaz, yalaka bir adam. Bize cok kaliteli bir sey yapacagina soz verdi ama sonuc tam bir fiyasko oldu.

Ben Ankara disinda evlendim. Annem gelinligin son bitmis halini alip bana getirdi. Gelinlik geldiginde ve denedigimde -ki dugunden bir gun onceydi- kuyruk kisminin yirtik oldugunu, popo kisminda bariz bir aciklik oldugunu farkedip soka girdik resmen. Saka mi bu? Askilar esit kalinlikta yapilmamisti, onun haricinde askilardan birinde dantel yogunlugu az birinde coktu, arka kismini dugmeli istemis olmamiza ragmen baglamali yapmislar kendi kafalarina gore ve inanir misiniz baglayabilecegimiz bir kurdele dahi vermemisler. Yani pes diorum..

Iscilikleri de gercekten cok kotuydu.. Fransiz danteli kullaniyorum diye yerlere goklere sigdiramadigi dantelleri gayet OZENSIZce dikmislerdi, dikisler cok kaba ve KALITESIZdi sanki terzileri hayatinda ilk defa bir sey dikiyormus gibi. Annemle nikahtan bir gun once sabaha kadar gelinligi tamir etmekle ugrastik. Tabiki elma buyuklugunde bos ve yirtik birakilmis kuyruk kismindan baslayarak. Allah kimseyi boyle bir yerle karsilastirmasin. Cok yazik.

Bizle gercekten ilgilenecekler ve fiyati cok uygun diye burayi secmis olduk MAALESEF. Eminim fiyati uygun olup da cok daha iyi is cikaran yerler vardir. Ya da bu kadar parayi zaten gozden cikariyorsaniz biraz daha verip kesinlikle kaliteli bi yer bulmanizi oneririm. Sonucta buraya da ne kadar fiyati gorece uygunmus gibi gorunse de verilen para az degil. Bu sefillige degmez.

Kendi tecrübemi aktarmak istedim. Umarim isinize yarar. Gelinlik cok hassas bir konu. O yuzden gelinlikci secimine dikkat etmek lazim. Ankara'da cok daha iyi yerler varken buranin yagli balli yalan sozlerine aldanmayin.

Selamlar

X