ankara mekanları

puccaandgaru

Guru
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2011
1.177
622
herkeslere günaydınnnnnlar =)

ankara mekan tercihleri için çok kısıtlı bi şehir... deniz kenarı kahvaltı yapamazsınız, kordonda, boğazda tur atamazsınız, sahilde balık ekmek yiyemezsiniz =) ama yolların denize çıkmasada seviyorum seni ankara diyenlerdenseniz ki ben öyleyim :KK3: bi çok güzel mekan bulabilirsiniz =)

bilenler bilir tamda apartmanların arasında gaziosmanpaşada papazın bağı vardır ördeklerle kahvaltı yaptırırlar size...

kapalı mekan örneğinde plaklı figüran kahvehanesi üzerine tanımam :KK3: mesela nuri alço imza dağıtırken siz gazoz içebilirsiniz :KK37: bi yandanda türkan sultan fotolarına bakıp iç geçirirsiniz :21:

sabahları tok bile gitseniz çukurambar livanın kahvaltısına dayanamazsınız :KK9:

illa kafe bar takılcak değiliz ya kuğuluda çay içme keyfi hiç bi şehre değişilmez :KK16: o mini havuz deniz gibi gözükür insanın gözüne :KK16:

ankara denirde 7 eksik kalır mı :KK3: şöyle bir tur atarken bi bakarsanız sim dondurmacısı oooohhhh külah külah şimdi bile canım çekiyo :KK37:

eğer çekirdek aileyseniz incek tam size göre bi mekandır... biraz uzak şehre ama çimlerin arasında kahvaltı mis gibi hemde semaverlen =p

şimdilik aklıma gelenler bunlar denediğim tüm mekanları ve memnuyitemi tek tek yazarım bundan sonra

hepinize iyi haftasonları :KK3:

Son düzenleme:
haftasonları çekirdek çitlemek çay içmek ve mangal keyfi için eymir süperdir

taaa oralara gitmeye ne gerek var derseniz göksu da aynı işi görebilir :KK34:

liva ümitköy ü zengin kahvaltı için önerebilirim (brunch 30 du zengin kahvaltı 17,5 6 ay kadar önce) diğer şubelerinde de var sanırım.

herkeslere günaydınnnnnlar =)

ankara mekan tercihleri için çok kısıtlı bi şehir... deniz kenarı kahvaltı yapamazsınız, kordonda, boğazda tur atamazsınız, sahilde balık ekmek yiyemezsiniz =) ama yolların denize çıkmasada seviyorum seni ankara diyenlerdenseniz ki ben öyleyim :KK3: bi çok güzel mekan bulabilirsiniz =)

bilenler bilir tamda apartmanların arasında gaziosmanpaşada papazın bağı vardır ördeklerle kahvaltı yaptırırlar size...

kapalı mekan örneğinde plaklı figüran kahvehanesi üzerine tanımam :KK3: mesela nuri alço imza dağıtırken siz gazoz içebilirsiniz :KK37: bi yandanda türkan sultan fotolarına bakıp iç geçirirsiniz :21:

sabahları tok bile gitseniz çukurambar livanın kahvaltısına dayanamazsınız :KK9:

illa kafe bar takılcak değiliz ya kuğuluda çay içme keyfi hiç bi şehre değişilmez :KK16: o mini havuz deniz gibi gözükür insanın gözüne :KK16:

ankara denirde 7 eksik kalır mı :KK3: şöyle bir tur atarken bi bakarsanız sim dondurmacısı oooohhhh külah külah şimdi bile canım çekiyo :KK37:

eğer çekirdek aileyseniz incek tam size göre bi mekandır... biraz uzak şehre ama çimlerin arasında kahvaltı mis gibi hemde semaverlen =p

şimdilik aklıma gelenler bunlar denediğim tüm mekanları ve memnuyitemi tek tek yazarım bundan sonra

hepinize iyi haftasonları :KK3:

plaklı figuran gerçekten harikadır :KK31:
çukurmabar liva güzeldir ama çukurambar madoda brunch daha bi güzeldir :KK56:
ankaram güzel ya varsın denizi olmasın :KK16:

Çayyolunda açılan (daha dogrusu konsepti değişen) cafe del sol de çok iyi arkadaslar... 24x25m açık havuzu, italyan mutfagından tatları vediğer açık havuzlara göre uygun fiyatı ile bir kaçış noktası:) Burda yeni çalışmaya basladım önceden de gidiyordum konsepti değişmden önce:) şmdi indrm yapablrm size gelen olursa:)

bahsettiğinize göre baya pahalı bir mekan olmalı indirim değilde davetlisiniz olarak çağırırsanız seve seve:)birde yiyecek içecek sektöründe çalışanların indirim yapma serbestliği var mı?

konu ankara olunca ben hep varımdır, eymirde ki ilk mekan muhteşem bir yer,

kim demiş deniz yok diye , gidin gölpark sidelya ya orda ki mogan manzarası denizin ta kendisi ...

hemen hemen tüm semtlerde fikir verebileceğim yerler vardır arkadaşlar :)

Emekte ''tavacı recep usta'' mükemmel bi restoranttır bilginize...:KK34:
Ama fiyatları yüksektir,, milletvekilleri, işadamları, ünlüler vs.. hep yüksek gelirli kesim gider..
Ama o fiyatları hakedecek lezzette yiyecekler sunuyor valla tavsiye ederim:KK56:
Çayyolunda da şubesi var..:KK34:

gopta U.H.M güzeldir yemeklerine belki bayılmazsınız ama sizin için önemli olan benim gibi çocuklu olanlar için rahat edilebilcek yer en önemli unsursa orası size göre bir yer dyebilirim. oyun alanları olduğu gibi çocuklarla ilgilenen oyun ablalarıda var. yemek yenilen yerin alt katı tamamen oyun salonu.isterseniz yemek katındaki alanda oyun ablası gözünüzün önünde çocukları oynatsın isterseniz daha büyük oyun saonu olan alt katta çocuğunuz oynarken lcd ekranda çocuğunuzu izlerken yemeğinizi yiyin... HACI ARİF tede çocuk oyun alanı ve oyun ablası var ama küçük bir yer çocuklar çabuk sıkılıp çıkıyorlar. balgatta MASABAŞI restaurant var oranında alt katı çocuk oyun alanı baya bir seçenek var çocukların oynaması için ama oyun ablası sayıları fazla değil ve kalabalık oluyor çocuğunuz küçükse birebir ilgilenemiyorlar hele haftasonu kesinlikle çocuğunuzu başında durmalısınız mesauliyet kabul edemiyorlar ilgilenecekleri konusunda oraya birkaç oyun ablası daha gerekli ...
keçiörende ADAMS CAFE diye bir yer varmış bu hafta gitmeyi planlıyoruz arkadaşla giden bilen varmı nasıl bir yer???

Balgat'ta Hacıbey Bursa Kebap Salonu'nu kesinlikle tavsiye ederim.Yemekler,ikram,servis on numaraydı...En kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum.

Valla biz sevgilimle hep Kızılaydaki FLZ de takılıyoruz gerçi ben pek bilmiyorum ama orayı çok seviyorum.
Mutlu neşeli sabah kahvaltılarım,akşam yemekleri geçirdiğimiz içindir belki özellikte terasını seviyorum fiyatlarıda uygun. :KK3:

X