Ankara Meme büyütme amelyatim

355 Cc nasıl 75 C oluyor anlamadım ?
75 80 90 gibi ifadeler sizin göğüs ölçünüz değildir. Bu sırt genisligidir ben minyon bir bayanım sırt genisligim de 75 80 civarı A B C D denilende sizin göğüs ölçünüzdur. Yani küçük bir gogusunuz varsa bu A cup dir . Ama sırtınız genişse bunu 80 90 gibi ifadelerle olcersiniz. 355 CC yaklaşık olarak B C cup oluyor yani dolu dolu bir sütünde içini doldurur. Bu şekilde bende 75C cup yada daha rahat bir sırt istiyorsanız 80B 80C olabilir.bu şekilde umarım ifade edebilirim 🤗

Kafam nasıl karıştı anlatamam😀 ben memesizken geçen seneye kadar dümenden 75 takıyordum, tabi içi boş. Hayat kurtaran full dolgulu kullanıyordum. Uçları fırlıyordu bu defa.
Ben 350 cc seçtim özellikle doktoruma büyük memelerim olsun dolu dolu dedim. Anlaştık o şekilde. Mentor pürüzlü seçtim, ameliyatta denemiş ve göğüs kafesime uymamış 300 cc takıldı. 85 B takıyorum ve bana hala istediğim gibi büyük gelmedi. Şikayet ettim doktoruma, istediğim gibi büyük değil dedim. Ama iyi yani dolgun güzel. Yıllarca memesiz kaldığım için gözüm doymadı sanırım 😀

Kafam nasıl karıştı anlatamam😀 ben memesizken geçen seneye kadar dümenden 75 takıyordum, tabi içi boş. Hayat kurtaran full dolgulu kullanıyordum. Uçları fırlıyordu bu defa.
Ben 350 cc seçtim özellikle doktoruma büyük memelerim olsun dolu dolu dedim. Anlaştık o şekilde. Mentor pürüzlü seçtim, ameliyatta denemiş ve göğüs kafesime uymamış 300 cc takıldı. 85 B takıyorum ve bana hala istediğim gibi büyük gelmedi. Şikayet ettim doktoruma, istediğim gibi büyük değil dedim. Ama iyi yani dolgun güzel. Yıllarca memesiz kaldığım için gözüm doymadı sanırım 😀
Tamm size küçük gelmiş çünkü 300cc dediğim gibi B cup olmuş sizde A en küçük B birazdaha büyük hatta bunlar A AB B BB BC C CD D DDdiye gider A en küçük DD en büyük bu şekilde düşünün. Hiç gogusunuz yoksa eğer 300 CC size küçük gelmiş olabilir meme dökünüz var ise az da olsa 300 sizde ideal de durabilir. Yani atıyorum benim 350cc bende C cup olurken başka birinde B yada D olabilir 😊 biraz karışık ama demek istediğim her 350cc herkezde aynı durmaz her 300 herkezde aynı durmaz bu birazda daha önceden meme dökünüz olup olmamasıyla da alakalı.

75 80 90 bunlar sırt ölçüsüdür asıl olan cup lar A B C D olan sizin sırt ölçünüz değişmez 75A takiyosaniz önceden meme büyütme sonrası 75C olur atıyorum. Yada sırtımı sıkıyor dersiniz 80C olur 👍😊 muhtemelen önceden meme dökünüz da olmayınca 75 oluyordu şimdi meme dokusuda büyüyünce oldu size 80 ama asıl önemli olan cuplar gosterir meme büyüklüğünü . Ve dediğim gibi 300 sizde C cup olurken başkasında A olur B olur D olur bu önceden de olan meme boyutunuza göre değişir.

Merhaba 1. Yılim doldu evet sanki hep benimdiler 🥰 çok memnunum herkese de tavsiye ediyorum hicbir sıkıntı yaşamadım çok şükür 🤗

Fiyat olarak ben bir tanidigim için yaklaşık 1 ay kadar önce aradım 22 bin civarı demişlerdi malesef estetik fiyatlarında sürekli artıyor eğer düşünüyorsanız hiç korkmadan vakit kaybetmeden olun 👍
Kime sormuştunuz fiyatı serçe parmağım uyuşana kadar forumda gezdim sizin konu başını unutmuşum 😀 açıkçası 15 çıkarmıştım gözden 20 e değer mi diyosun gittikçede artıyor , eşime ağlayım biraz bari ağlamayana meme yok evlilikte mallar ortak yarısı senden dedim zaten 🤣🤣

Kime sormuştunuz fiyatı serçe parmağım uyuşana kadar forumda gezdim sizin konu başını unutmuşum 😀 açıkçası 15 çıkarmıştım gözden 20 e değer mi diyosun gittikçede artıyor , eşime ağlayım biraz bari ağlamayana meme yok evlilikte mallar ortak yarısı senden dedim zaten 🤣🤣
Merhaba bugün gittim doktoruma hem 1 yıl geçti bir kontrol yaptırdım hemde karın bölgemde biraz deri fazlam var onun için görüştüm . Benim doktorum Diren Çelik kime tavsiye ettiysem herkes yaptırdı memnun kaldı. Malesef fiyatlar baya artmış şuan meme protez 22- 24 bin arası diyor. Telefonla arayın int de var numara bir ön görüşme talep edin zaten on götürmeleri ücretsiz. Gidin size nasıl olacağını 3 boyutlu gösterir aklınızdaki soru işaretlerini giderir. Nekadar arastirsanizda gitmeden zaten doktora karar vermek mümkün olmuyor. Gidin görüşün derim 🤗 umarım esinizde ikna olur pişman olmazsınız ben çok mutluyum darısı isteyen herkesin başına 🥰

X