Ankara MEME BÜYÜTME DİKLEŞTİRME VE KARIN GERME AMELİYATI 2022 DR ÖNERİSİ

Me
Ya ne sinir bozucu bir durum inş 1 yıla kadar daha iyi olursun.bende 15 gün oldu meme toparlama ameliyatına çok pişman oldum😢böyle olacağını bilsem hiç olmazdım.dikişlerime bakamıyorum.göğüslerim sert ve gergin bu da acıtıyor.dikişleriniz sonradan mı kabardı.çünkü bazı dikişler iyileşirken kabarırmış.silikon jel tabakalaro denediniz mi
Siz kime olmustunuz

hakkınızda hayırlısı herkesın cılt yapısı duzenı baska oluyo beklentılerı ıyılesmesı farklı oluyo doktorla ıletısımımız ıyıydı ne zaman yazsam arasam ılgılendı guler yuzlu burnu havada olan bır doktor degıl dedıgım gıbı ben cok agrısız gecırdım amelıyat cıktıgımda bıle gram agrım yoktu sadece usudum :) bır ıkı saat sonra kahve sıparısı verdım kendım

suana kadar hıc pısmanlık yasamadım aynada karnımo dumduz gormek tsırot gıyerken sadece sıyah veya ıcıne sıkı tutsun dıye atlet gıymemek su sıcak havada ınanılmqz mutluluk
sporcu sutyenlerıne bakıyorım asırı rahat

ıyı kı olmusum keske genc kızken olsaydım keske

ıns sızde guzel sonuclar alarak mutlu olursunuz
Cok sevindim sizin adınıza. Mesajınız içinde cok tesekkür ederim 4 agustosa gün aldım umarım hersey güzel olur 🌸🌸

Ya ne sinir bozucu bir durum inş 1 yıla kadar daha iyi olursun.bende 15 gün oldu meme toparlama ameliyatına çok pişman oldum😢böyle olacağını bilsem hiç olmazdım.dikişlerime bakamıyorum.göğüslerim sert ve gergin bu da acıtıyor.dikişleriniz sonradan mı kabardı.çünkü bazı dikişler iyileşirken kabarırmış.silikon jel tabakalaro denediniz mi
Birdaha düzelebilecek gibi değil hatta ameliyatla bile düzelecek halde değil dikişler ve izleri 2-3 ay sonra kabardı diyebilirim gün geçtikçe daha kötü hal aldı googledan keloid yazıp bakabilirsiniz cildim keloide yatkın olmadığı halde böyle oldu büyük ihtimal dikiş hatası bazı yerlerde var bazıları yok ve dikiş izleri full siyah mor karışımı herseyi denedim maalesef oluru yok

Birdaha düzelebilecek gibi değil hatta ameliyatla bile düzelecek halde değil dikişler ve izleri 2-3 ay sonra kabardı diyebilirim gün geçtikçe daha kötü hal aldı googledan keloid yazıp bakabilirsiniz cildim keloide yatkın olmadığı halde böyle oldu büyük ihtimal dikiş hatası bazı yerlerde var bazıları yok ve dikiş izleri full siyah mor karışımı herseyi denedim maalesef oluru yok
Pardon unuttum,ameliyat olalı kaç ay oldu? Dikişlerin ten rengini alması nerden baksanız bi 2 yılı bulurmuş.bi doktor öyle söylemiş.siz sordunuz mu ne olacak bu dikişlerin haki diye.zaten doktorlar dillerine pelesenk yapmışlar senin tenin bünyenle alakalı diye.hiç üstlerine alınmıyorlar.yaptıkları simetri hatasını bile senden kaynaklı diyorlar böyle saçmalık olur mu ya.

Pardon unuttum,ameliyat olalı kaç ay oldu? Dikişlerin ten rengini alması nerden baksanız bi 2 yılı bulurmuş.bi doktor öyle söylemiş.siz sordunuz mu ne olacak bu dikişlerin haki diye.zaten doktorlar dillerine pelesenk yapmışlar senin tenin bünyenle alakalı diye.hiç üstlerine alınmıyorlar.yaptıkları simetri hatasını bile senden kaynaklı diyorlar böyle saçmalık olur mu ya.
2 yıl oldu 3 olacak imkanı yok renk değişmesinin bu saatten sonra doktorda dediğin gibi kabul etmiyor yardımcı olmuyor ve bu yaptığı şeyi gidermek yerine birde sosyal medyadan engelliyor

2 yıl oldu 3 olacak imkanı yok renk değişmesinin bu saatten sonra doktorda dediğin gibi kabul etmiyor yardımcı olmuyor ve bu yaptığı şeyi gidermek yerine birde sosyal medyadan engelliyor
Yaşam tarzın nasıl bilmiyorum ama eğer çok canını sıkıyorsa,dövmeye karşı değilsen oraya ince detaylı bi dövme düşünebilirsin.

bende goguslerımı kucultum ne bılıyım hıc agrım olmadı bes gun sonra araba kullandım kı karıj germe ve lıpo dahıl oldugu halde dıkıslerım cabuk kapandı 13 temmuzda ıkı ayımı doldurcam sadece bır gogsum dıgerınden sankı bıraz buyuk gıbı ama yenı 3-6 ayda seklı ancak oturuyo dıyolar ama genel anlamda rahatlıgından kucuk goguslerden cok mennunum sutyensız gezmek harıka :)
Hangi Dr a ameliyat oldunuz

X