Ankara - Memorial Hastanesi Hangi Doktor?

kiviberry

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2016
40
53
39
Merhaba yeni anneler veya deneyimli hamişler, doğumumu Ankara Memorial'de gerçekleştirmek istiyorum. 1 hafta öncesine kadar Dr. Yeşim hanımda kararlıydım fakat hastaneden ayrılıp özel muayenehane açtı. Ne yazık ki sigortam karşılamıyor :110: doktor değiştirmek konusunda çok kararsızım. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ankara Memorialda kontrollerinizi hangi doktorla gerçekleştirdiniz doğum deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

Şimdi den cevaplarınız için teşekkürler. :KK200:

Evet maalesef ayrıldı kendi muayenehanesini açtı. Sigortam anlaşması olmayan doktorlarda bütün ücreti karşılamıyor. Çok kararsız kaldım bende :KK43:

Biraz geć oldu cevap icin ama ben en basindan beri nesrin fenere devam ediyorum. Geçen hafta cumartesi doğum yaptım, o kadar doğru bir karar vermisim ki çok sükur diyorum.

Merhaba, ben de önder koç a gidiyorum. Çikolata kistlerim vardı amelyatımı onda oldum, hamilelik için uğraşıyorum, sürdci beraber takip ediyoruz. Doğum yapam bir arkadaşımın önerisiyle gitmiştim , hemüz hamile değilim malesef ama yaklaşımından gayet memnunum.

X