Ankara Novaart tüp bebek merkezi hakkin da.

Benim tüp bebek tanısı kesin konmadi ben istiyorum yasdan dolayı 9 yaşında bir oğlum var ondan önce de düşük yapmıştım 5 ay önce yine kalp atışı olmadi kürtaj oldum şimdi de kimyasal atlatiyorum. Direkt tüp bebek düşündüm. Hatta dusukler için hangi testleri yapılmalı nelere bakılıyor tam bilgi sahibi de değilim .
O zaman mfk görünebilirsin, bazı kendi ürünleriyle tedavi uyguluyor, iyice araştırın öyle karar verin, inşallah hayırlısı olsun herkes için.

yakin bir köyde eşimin tanıdığı biri var doğal ürünler yapıp satiyor ama internwt sayfası yokmuş iki kavanoz bir karışım aldik propolis tarcin bal karabiber zerdecql vs bir karışım sabah akşam aç iki kasik gebelik olunca bırakılacak dedi bakalim sonuç alirsak yazarim canim

Merhaba hanimlar. Ankara da tüp bebek merkezi arayisindayim novaart hakkın da olumlu yorumlar okudum. tanidik bir üroloji uzmanı da tavsiye edince tecrübe eden arkadaşlar var mı aranız da diye sormak istedim. Ya da önerebileceğiniz başka bir merkez var mi ? Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
Bende novaya gidiyrm tansfer oldm bekliyrm

X