Ankara psikiyatri önerisi?

SucveCeza

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
1.730
1.996
merhaba kızlar anksiyete panikatak sorunum için ankara da psikiyatri arıyorum.. Sizin ve yakınlarınızın gittiği memnun kaldığınız ankara da psikiyatri arıyorum.. Not: yeni üye 5-6 mesaj atan reklam içerikli psikiyatri önerilerine ihtiyacım yok lütfen reklam içerikli psikiyatri önerisinde bulunmayın..

merhaba kızlar anksiyete panikatak sorunum için ankara da psikiyatri arıyorum.. Sizin ve yakınlarınızın gittiği memnun kaldığınız ankara da psikiyatri arıyorum.. Not: yeni üye 5-6 mesaj atan reklam içerikli psikiyatri önerilerine ihtiyacım yok lütfen reklam içerikli psikiyatri önerisinde bulunmayın..
Merhaba, uzun süredir eşimin gittiği 29 mayıs devlet hastanesi'nde piskiyatri Nilgün Hanım var.Tavsiye ederim.

Görüşmeleri kaç dakika sürüyor?
Eşim ilk gittiğinde yarım saat sürmüştü.MÜsait olduğu için mi yok sa ilk tanıma evresi diye mi onu bilmiyorum.şu an görüşmeler en fazla 15 dk. O da genelde ilaç yazdırmak için gidiyor.çok doktor gezdik. bu konuda ilaçların isabetli olması çok önemli.Nilgün hanım bize çok iyi geldi.

Ben psikiyatr yerine psikolog öneririm.Yani psikologların daha iyi tedavi ettiğini düşünüyorum.Ankarada Gülşah Akçay Civriz ve Uğur Demirbaşı tavsiye ederim kesinlikle...Umarım iyileşirsiniz çok zor iyi bilirim..

Ben psikiyatr yerine psikolog öneririm.Yani psikologların daha iyi tedavi ettiğini düşünüyorum.Ankarada Gülşah Akçay Civriz ve Uğur Demirbaşı tavsiye ederim kesinlikle...Umarım iyileşirsiniz çok zor iyi bilirim..
Bu doktorlara siz mi gittiniz? Terapi süresi ne kadar ? Ve ücreti?

Psikiyatri için selçuk arslan dan randevu aldım 400 tl dediler ücretine 1 saat terapi yapıyormuş

X