Ankara sami ulus kadın Doğum ve çocuk hastanesi Turgut Özal ek binası?

IKokunhuzur

Bk:86.3 Gk:58.1 10 takım mezunu 💐
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2014
1.590
4.179
hanımlar beştepedeki eski Turgut Özal hastanesi 15 temmuz sonrası sami ulus hastanesi kadın Doğum ve çocuk üzerine ek bina olarak hizmete başlamış bugün bi yakınımdan duydum acaba gidip memnun kalan var mı?

Merhaba ben muayene için gittim gayet güzeldi. Özel hastaneden devlet hastanesine dönüştüğü için bina iyi durumda. Zaten MHRSden randevu alıp giderseniz çok sıra da beklemıyorsunuz. Ancak burada doğum yapan birileri yazarsa çok daha faydalı olur. Doğumhaneleri sancı odaları nasıldır bilmiyorum.

gittim klasik bir devlet hastanesi oyle ozelden dondu diye ozel gibi degil ama guzel. muayene sirasinda ultrasonla doktor odada bakmiyor radyoloji birimine gonderiyor o konuya hic anlam veremedim. Elime bir resim bile vermediler ultrason sonucu olarak bi kagit verdiler doktora gosterdim cok sacma geldi. Dogum sonrasi odalari sordum hemde bir cok kisiye butun odalar tek kisilik degilmis 2 kisilik odalarda varmis tekler bitince 2 kisilige goturuyolarmis.dedim ki ozel oda gibi tutmak mumkun degilmi yok o sansinizadediler.

X