Ankara Şehir hastanesinde tüp bebek

Catlatma ignesini anlatan aysel abla. 3 nolu odada tedavi aliyorsun orda doktor ece yada omer oluyo. Asilamaya sarisin fadime abla yada esmer yaşlı ayse geliyo. Bem o ayseyi sevmiyorum cogu kiside sikayet etti zaten onu
Ben Ömer beye denk gelmiştim. Aşılamada sarışın bir abla vardı çokta tatlıydı sağolsun demek ki şanslıymışım:)

Yumurta rezerv azligi yada esinde spermde ileri derecede sorun yoksa Iki kez igneli asilama olman gerekiyo. Enaz 3 yillik evli olmak. Yasinin 23 den buyuk olmasi. Bide sigortanizin 5 yil onceden yatmis olmasi toplamda 900 gun sigorta odenmis olmasini istiyo.
Rezerv azliginda 3 yıllık evlilik şartı aranmıyor ben 1 buçuk yıllık evliyim ama yaptiricam

arkadaşlar merhaba benim eşim de test yaptı ve 11 milyon spermi varmış ve bana direkt tüp bebek dedi eşimin nöroloji bölümüne de bir baktırmasını söyledi nörolojiyle alakalı mı bu durum yoksa ben mi doktoru yanlış anladım acaba tüp bebek hakkında hiçbir bilgim yok yardımcı olur musunuz lütfen

Yaa. Ben ocak ayinin basinda tup bebege gectim ama arada ugruyorum orayada. Ordaki calisanlari seviyom aysel ece nihal esra. Tek bi asilama hemsiresi var yaslu gibi siyah sacli adi ayse onu sevmem
Merhabalar sonuç alabildiniz mi memnun kaldınız mı bende başlayacağım ama

Eğer tüp düşünüyorsanız gidin bı görüşün muayenesi de uygun 135 TL ödüyorum ben tüp bebek bölümü 600 TL idi gitmedik o kısma biz her türlü işlem a life da yapıldı sadece toplama ve transfer de gittik hrs ye orasida tbmm nin arka kısmında kuğulu nun falan üst tarafında bi yerde
Alptekin hocada ne oldunuz?

ne kadar bir fiyat cikardilar bilgi alabildiniz mi acaba bende bu sene gidiyodum 5 sene sigortali olmaya takili kaldik simdi tedavime geri baslicam dosyamiz acilacakti size bilgi verdiler mi tahminu ne kadar bi ucret istiyecekler

Bende ankara şehir hastanesine giidyorum tüp bebek bölümündeyim buğün iğnelere başladım şimdilik cok memnunum,özel gibi ilgilendiler bu aşamaya kadar ilerleyen süreçler ne olur bilemem,şebnem hocanın hastayım kendisindende memnunum,daha önce bahceci tüp bebek merkezine gidip bi netice alamadım ama şehir hastanesi bi ilaçla tüm hormonlarımı 1 ayda yerine getirdi cok şükür

Bende ankara şehir hastanesine giidyorum tüp bebek bölümündeyim buğün iğnelere başladım şimdilik cok memnunum,özel gibi ilgilendiler bu aşamaya kadar ilerleyen süreçler ne olur bilemem,şebnem hocanın hastayım kendisindende memnunum,daha önce bahceci tüp bebek merkezine gidip bi netice alamadım ama şehir hastanesi bi ilaçla tüm hormonlarımı 1 ayda yerine getirdi cok şükür
merhabalar. hasıl sonuç aldınız tüp bebek işleminden. bende şebnem hocaya randevu aldım gidicem. kendisimi muayene ediyor ilgileniyor yoksa asistanlarmı memnun kaldınız mı

merhabalar. hasıl sonuç aldınız tüp bebek işleminden. bende şebnem hocaya randevu aldım gidicem. kendisimi muayene ediyor ilgileniyor yoksa asistanlarmı memnun kaldınız mı
Yumurtalarım gelişim göstermedi iptal edildi tedavim,bayramdan sonra tekrar başlıycaz,ben gittiğimde şebnem hoca oluyor yanındada asistanları hepsi bakıyor ilgileniyor

Merhaba peki gittiğinizde kan ve ultrason için çok bekliyor musunuz? Bu arada oranın embriyoloğunun çok iyi olduğunu duymuştum. Umarım işiniz rast gider.

Merhabalar ben şebnem hocada tüp bebek tedavisi gördüm ve şuan test sonucum pozitif geldi. Kendisi çok ilgili ve bilgili bir doktor. Zaten 3 prof var hepsi her hasta dosyasında kararları ortak alıyorlar. Uygulanan tedavi ozeldekilerle ayni Ben kesinlikle özele gitmeden devletteki 3 hakkinizi da burada kullanmanizi tavsiye ederim başarı oranı çok yüksek yüzde 80 civarında benimle beraber tedaviye başlayan 5 arkadaştan hepsi gebe kaldı.

Merhabalar ben şebnem hocada tüp bebek tedavisi gördüm ve şuan test sonucum pozitif geldi. Kendisi çok ilgili ve bilgili bir doktor. Zaten 3 prof var hepsi her hasta dosyasında kararları ortak alıyorlar. Uygulanan tedavi ozeldekilerle ayni Ben kesinlikle özele gitmeden devletteki 3 hakkinizi da burada kullanmanizi tavsiye ederim başarı oranı çok yüksek yüzde 80 civarında benimle beraber tedaviye başlayan 5 arkadaştan hepsi gebe kaldı.

Size özelden mesaj attım ama görmediniz sanırım bı bakabilirmisiniz rica etsem

X