Ankara Sincan Koru hastanesinde doğum yapan varmı?

sincan tarafındamı oturuyorsun. ben etimesgutta oturuyorum.

bende etimesguttayim canim. dogum icin doktor bakmama gerek kalmadi. bebegimin kalp atisi gorunmedi kurtaj olcam sanirim. ilkide dustuydu buda boyle oldu :-(

bende etimesguttayim canim. dogum icin doktor bakmama gerek kalmadi. bebegimin kalp atisi gorunmedi kurtaj olcam sanirim. ilkide dustuydu buda boyle oldu :-(

umarım seninledir bebeğin =(( kaç haftalıktı .bikaç doktora daha görün bence umutsuzluğada kapılma olurmu

sata gore 7+5. gorunecem baska doktorada hic umudum yok

öyle umutsuz olma annesi , sen dua et inşallah içinde ve sağlıklıdır.Allah korusun sen umudunu yitirme eğer korktuğun gibiysede Rabbim hayırlısını versin Rabbimin vardır bi bildiği

öyle umutsuz olma annesi , sen dua et inşallah içinde ve sağlıklıdır.Allah korusun sen umudunu yitirme eğer korktuğun gibiysede Rabbim hayırlısını versin Rabbimin vardır bi bildiği

hayirlisi canim verende allah alanda napalim. allah size saglikli mutlu dogumlar nasip etsin

çok üzüldüm canım ya inş. öyle bir şey yoktur bebeğinin kalp atışını görebilirsin başka yerlerede git muhakkak

merhaba konunuzu araştırırken buldum bende hastane değiştiriyorum sincan koruya seda hanıma gideceğim siz memnunmusunuz acaba
merhaba bende seda hanıma gitmeyi düşünüyorum az önce hastaneyi aradığımda nst için her girişte 30 lira ücret aldıklarını söylediler sizin hamieliğiniz ilerlemiş her hafta gitseniz bile nst ücretini alıyorlarmı gerçekten

cnm yarın ilk nst ye girecem fiyatınıda bilmiyordum açıkcası :))söylediğin iyi oldu tedbirli gideyim.seda hanım ilgili bi doktor seviyorum doktorumu güveniyorum ona:)

dun bende koru hastanesi ahmet ozek beye gittim. benimki dogum degildi kurtajdi ikisi ayni sey olamaz ama. tecrubemi yaziyim. ben uyumadan hic dokunmadilar bana bacaklarimi ayirip o seylerede koymadilar o yuzden hic utanmadim uyandigimda odamdaydim bisi anlamadim memnun kaldim yani. muayene ucreti 57tl. ultrason diye bolum var oraya giderseniz 33tl. kurtajda 400tl di.

bende Ahmet beye gidiyorum canım memnun kalmana sevindim ama bebeğine çok üzüldüm inşallah en kısa zamanda bu duyguyu yeniden yaşar ve tamamına erersin. Gerçi inşallah hepimiz sağlıklıca alalım kucağımıza inş.

Bu dediklerin Sincan Koru için geçerli sanırım :44:

Geçmiş olsun canım çok üzüldüm bebeğine Allahım bir daha aynı acıyı yaşatmasın en kısa zamanda tekrar yüzünü güldürsün inşallah

Bu arada ben de pazartesi günü Sincan Koru Hastanesinde Seda Hanıma başlıyorum, çok önerdiler çok tavsiye ettiler kendisini, Lokmandan hiç memnun kalmadım, ilgili ve güler yüzlü doktor istiyorum ben Bakalım gözlemlerimi paylaşırım sizinle

Son düzenleme:

zaten sen ona gidiyorum şuan memnunum dedin diye oraya gittim bi umut :) ve memnun kaldım teşekkür ederim.

evet sincan koru içindi. teşekkür ederim canım aminn. hepimizin yüzünü güldürsün Allah inş

srpksy geçmiş olsun canım.Allah sağlıklı bebekler versin inş herkese:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…