Ankara Sincan Koru hastanesinde doğum yapan varmı?

normal doğum izni raporunu dr yazıyormuş öyle demişti. Fakat yasal doğum izninden sonrası için rapor alacaksın sanırım. Tam emin değilim ama normal hastalık için heyet raporunu devlet hastanesinden onaylı istiyorlar sanırım. Bence sgk ya, emekli sandığına yada kendi kurumuna sorarsan ona göre hareket edersin. Sonrasında da bir sıkıntı yaşamamış olursun

canım özel hastaneden alınan heyet raporu geçerli. benim bilmek istediğim bazı hastaneler sorun çıkartır bazıları hemen verir. koru hastanesinin tutumu nedir merak ettim ama sanırım alan olmamış.

canım özel hastaneden alınan heyet raporu geçerli. benim bilmek istediğim bazı hastaneler sorun çıkartır bazıları hemen verir. koru hastanesinin tutumu nedir merak ettim ama sanırım alan olmamış.

benim bi arkadaşım doğum izni bittikten sonra 3 ay boyunca heyet raporu aldı koru hastanesinden, murat beydi sanırım doktoru, rica edince diğer doktorlarda verir gibi geliyor ne de olsa 180 tl civarı bi para alıyorlar heyet raporundan

benim bi arkadaşım doğum izni bittikten sonra 3 ay boyunca heyet raporu aldı koru hastanesinden, murat beydi sanırım doktoru, rica edince diğer doktorlarda verir gibi geliyor ne de olsa 180 tl civarı bi para alıyorlar heyet raporundan

normal doğum izni raporu içinde mi ücret ödeyeceğiz

sağol canım, içimi rahatlattın valla:))

[ı]topik güzel olmuş :) doğumu en yakın olan benim sanırım inşallah hepimiz sağsalim kucağımıza alırız yavrularımızı seda hanıma ilkkez pazartesi günü gittim çok memnun kaldım [/ı]

tatlım bende sincan korudan murat beye gidiyorum (murat gözükücük) çok memnun kaldım güleryüzlü ayrıntılı bilgi veriyo yanlız doğumu nasıl olur acaba daha 2 sefer gittim çok bilgim yok acaba seda hanımamı geçsem murat bey hakkında bilgisi olan varmı?

tatlım bende sincan korudan murat beye gidiyorum (murat gözükücük) ARKADAŞINDA MURAT BEYE GİTTİYSE BANA BİLGİ ALABİLİRMİSİN SANA ZAHMET :KK43: NORMAL DOĞUM İSTİYORUM TUTUMU NEDİR ÇALIŞIYORUM VE BENDE RAPOR ALACAĞIM YARDIMCI OLURSAM ÇOOK MEMNUN OLURUM :KK43: YOKSA SEDA HANIMA GEÇMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.

tatlım bende sincan korudan murat beye gidiyorum (murat gözükücük) çok memnun kaldım güleryüzlü ayrıntılı bilgi veriyo yanlız doğumu nasıl olur acaba daha 2 sefer gittim çok bilgim yok acaba seda hanımamı geçsem murat bey hakkında bilgisi olan varmı?

Ben sedahanıma gidiyorum normal doğum yanlısı

teşekkür ederim canım sağol

seda hanım çok güleryüzlü ilgili birisi ben 8. aydan sonra ona gitmeye başladım hiç pişman olmadım büyük ihtimallede yarın kızım kucağımda olacak suyu bittiği için erken almak zorunda kalacaklar hayırlısı artık banada dua edin herşey yolunda gitsin

seda hanım çok güleryüzlü ilgili birisi ben 8. aydan sonra ona gitmeye başladım hiç pişman olmadım büyük ihtimallede yarın kızım kucağımda olacak suyu bittiği için erken almak zorunda kalacaklar hayırlısı artık banada dua edin herşey yolunda gitsin

Yazdığına göre şimdi bebişin kucağında olmalı. inş. herşey yolunda gitmiştir. Allah yardımcın olsun .. Darısı bizlere :)

seda hanım çok güleryüzlü ilgili birisi ben 8. Aydan sonra ona gitmeye başladım hiç pişman olmadım büyük ihtimallede yarın kızım kucağımda olacak suyu bittiği için erken almak zorunda kalacaklar hayırlısı artık banada dua edin herşey yolunda gitsin

yazdığınıza göre bebişiniz kucağınızda şuanda :) inşallah herşey sorunsuz geçmiştir seda hanım hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Yazdığına göre şimdi bebişin kucağında olmalı. inş. herşey yolunda gitmiştir. Allah yardımcın olsun .. Darısı bizlere :)

yazdığınıza göre bebişiniz kucağınızda şuanda :) inşallah herşey sorunsuz geçmiştir seda hanım hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.
en son kontrole gittiğimde seda hanım suyumun birkaç gün daha dayanacağını söyledi çocuğun kilo alması açısından 1 gün bile önemli olduğu için başlatmadı doğumu şimdi gün aşırı sürekli kontrole çağırıyor suyun miktarına bakıyor bugün gittim biraz daha azalmış ama cumaya kadar dayanır dedi perşembe yine gideceğim beni sürekli normal doğuma teşvik ediyor

en son kontrole gittiğimde seda hanım suyumun birkaç gün daha dayanacağını söyledi çocuğun kilo alması açısından 1 gün bile önemli olduğu için başlatmadı doğumu şimdi gün aşırı sürekli kontrole çağırıyor suyun miktarına bakıyor bugün gittim biraz daha azalmış ama cumaya kadar dayanır dedi perşembe yine gideceğim beni sürekli normal doğuma teşvik ediyor

son günler yani..inşallah sorunsuzca geçer bebeğini sağ salim alırsın kucağına. darısı bizlere inş. Allah yardımcın olsun canım.

son günler yani..inşallah sorunsuzca geçer bebeğini sağ salim alırsın kucağına. darısı bizlere inş. Allah yardımcın olsun canım.

çok teşekkür ederim ama psikolojimin bozulduğunu hissediyorum artık çünkü sürekli kızımın hareketlerini takip etmek zorundayım su azaldığı için hareketleride azaldı iyice sağsalim kucağıma alayımda başka bir isteğim yok

arkadaslar murat bey korudan ayriliyor martta

canım murat bey tamamen hastaneden mi ayrılıyor? ben ahmet beye gidiyorum. çukurambarda yapılan yeni koru hastanesine geçiş yapacak benim doktorum. bende onunla beraber oraya gideceğim. hastane yönetimi ile anlaşmış aynı fiyatlarla devam edecekmişiz. benim doktorum da mart ayında yeni hastaneye geçecek. belki murat bey de oraya geçecektir.

arkadaşlar burada doğum yapıp da memnun olan var mı? doğum sırasında ve sonrasındaki ilgileri nasıl acaba çok merak ediyorum.

X