Tüp Bebek Merkezleri ankara tup bebek kubilay vicdan

hayırlısı olsun canım bende orda yaptırdım iyi bir yer ama sonuç negatif umarım senin pozitif olur

Ben hafta sonu Kubilay Bey'le görüştüm Oldukça ilgiliydi bütün sorularıma cevap verdi Klinik olarak nasıl bir yer başarılımı bende tedavim için yer arıyorum kafamda soru işaretleri var. Çok fazla adı geçen bir yer degil ama 95 den beride bu işi yapıyorlarmış cevap verebilirseniz sevinirim

Ben hafta sonu Kubilay Bey'le görüştüm Oldukça ilgiliydi bütün sorularıma cevap verdi Klinik olarak nasıl bir yer başarılımı bende tedavim için yer arıyorum kafamda soru işaretleri var. Çok fazla adı geçen bir yer degil ama 95 den beride bu işi yapıyorlarmış cevap verebilirseniz sevinirim

Arkadaşım bende 2007 mart ayında yaptırdım kubilay beye sonuç negatif oldu bence bütün tüp bebek merkezlerine git görüş biyerle bağlı kalma... Bol şans..

sagol bademir pek önermiyosun anladıgım kadarıyla sen daha sonra tekrar denedinmi iyi bir merkez arıyorum Sonra pişman olmak istemiyorum

sagol bademir pek önermiyosun anladıgım kadarıyla sen daha sonra tekrar denedinmi iyi bir merkez arıyorum Sonra pişman olmak istemiyorum

Arkadaşım ben genart tüp bebek mrk. görüştüm. orda 2 arkadaşımında pozitif oldu 2008 de tekrar düşünüorum şuanda tsh degerim yüksek old. için ilaç kullanıyorum. ankalife tüp bebek mrk. iyi die duydum. Maya tüp bebek mrk. arkadaşlarım pozitif sonuç aldilar. İNş. senin için hayırlısı olur.

umarım allah bizedebebek nasip eder sagol benim ilk genarta yapıldı Doktorum Sertaç Bey'di ztb hastanesinin doktoru işlemleri genarta takip ediyor Ben genartın lab. emin olamadım Belki onların dışardan hastası oldugumuz için çok ilgilenmediler bilemiyorum Yakın arkadaşımın tsh çok yüksekti onun yaşı 41 di Gürgan da hamile kaldı ilk seferde şimdi ikizleri olacak o kadar çok kilinik varkı kafam iyice karıştı teşekkürler yardımın için

ankara tup bebek te olumlu sonuç alan varmı kubilay vicdan doktoru bilgisi olan gidenler bilgi verin lütfen

canım 14 haftamdayım bak sana demiyorum şumerkezde yap bu merkezde yap diye tüm merkezleri gez farkı göreceksin ankarada birkaç merkez var bu işi ciddi yapan ben tüm merkezleri gezen biri olarak bizzat git gör ilk görüşmeden çoğu ücret talep etmiyor zaten...........

canım ben 2. denememi orda yaptım tutmadı ama doktorları ve hemşireleri çok çok iyi. saatlerce sorularını yanıtlıyorlar.doktorlar bir telefon uzaklığında.temiz vehijyenik bir yer.

Ben önermiyorum. İlgisizler. Karşılaştırma yapacak ve iyi ile kötüyü ayırt edecek kadar denemem oldu ve kesinlikle burayı düşünmeyin derim.

Ama bu işler nasip işi. Herkesin problemi farklı olabilir. zamanı gelmemiştir. İlk denemede olacak diye bir şey de yok. Yumurta toplama sonrası tek acı ve ağrı çekmediğim yerdi.

başla merkezlerde 6 kez tüp bebek denedim, kubilay bey ile çok şükür pozitifi gördük, herkesin deneyimi farklı ancak özel olduğunuzu, bir fabrikada olmadığınızı, paranın her şey demek olmadığını ve size gösterilen özeni görüyorsunuz, bu özen itina ile gebe kaldığımı düşünüyorum

Aman yok kubilay vicdanı tavsiye etmiyorum. birkere merkez çok eskigörünüyor beğenmedim ikincisi tavırları çok negatif geldi bana doktorun zaten hep olumsuz yorum okumuştum. Bir görüşmeye gideyim dedim ileri yasta hamilelik konusunda çok negatif konuştu yok tup bebek çok zordur onlarca yumurtan olcakki biri tutsun önünde dosyada bak 30 yumurta topladım bu işler 5 6 yimurtâtlyla cok zor bulmmne sırf sınır bozucu negatif yorumlar zaten 30 yumurtamınsa sana niye gelim🤣😭 konuşma şekli umut verici deil kırıcı.. ben beğenmedim tabi herkesin kendi gurusu ama olumlu motive edici gelmedi bana

X