ankara üniversitesi tıp fakültesinde doğum yapmayı düşünenler

bende ankara tıpa gidiyorum şuan 19 haftalık hamileyim ve doktorum batuhan bey gerçekten çok memnun kaldım güler yüz ve ilgi benim için çok önemli tavsiye ederim bu arada muayene ücretleri 200 tl doktorun doğuma girerse normal 800 sezeryan 1200 tl bilginiz olsun bu arada bayan doktor soran arkadaşım orda 2 tane bayan prof var bilgin olsun

merhaba kızlar :KK3: ben 3 haftalık hamileyim iyi bir hastane ve iyi bir doktor arıyorum.ankara üniversitesi tıp fakültesi hastanesini düşünüyorum rutin kontroller ve doğum için...normal poliklinik muayenesini araştırma görevlileri mi yapıyor?hocalara muayene olmak istersek ranevuyu nerden alıyoruz?bilginiz varsa arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

ben 29 haftalık hamileyim. Bülent Berker doktorum. çok tatlı sakin birisi.internet sayfası var doktorun araştırabilirsin. normal poliklinik kısmını bilmiyorum. ama oraya da iyi diyorlar. muayene ücreti fazla biraz.200 TL. bide hocalar sezeryana çok yönlendiriyor deniyor. bakalım şimdilik bize bişey demedi.

VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜRLER BESTENE kaydirigubbakcemile3 DOKTORA GİTMEK İÇİN ERKEN DEĞİL DEĞİL Mİ?

ben ilk tahliller için ve kalp atışını duymak için bi polikliniğe gittim. işyerime yakın biyerde. 12. haftada başladım Bülent Berkere. ikili ve 3 lü taramalar çok önemli. iyi bir doktorun yapması iyi olur.ama ben ilk doktora gittiğimde bile adetim 1 hafta geçtikten sonra 5 haftalık hamiştim. sen 3 haftalık yazmışsın. nasıl oluyor. hafta sayını geçtikten sonra saymıyorsun dimi?
şu an için o kadar para vermeye gerek yok bence.normal bir polklinik yeterli olur.

arkadaşlar yakın zamanda ankara üniversitesinde normal doğum tecrübesi yaşayan bir arkadaş var mı??? Sezeryan olursam çok korkum olmaz doktoruma çok güveniyorum ama normal doğumda sancı çekme durumu biraz korkutuyo..:KK43: epidural olsun desem, migrenim de olduğu için şiddetli başağrısı yapacak diye korkum var hem de gece sancılanırsam epidural yapacak anestezi uzmanı olmuyormuş.. hayırlısı bakalım.. hoş daha doğum şeklim bile belli değil, sonuçta normal doğum istesek de son ana kadar herşey değişebiliyor..Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin..

ben 29 haftalık hamileyim. Bülent Berker doktorum. çok tatlı sakin birisi.internet sayfası var doktorun araştırabilirsin. normal poliklinik kısmını bilmiyorum. ama oraya da iyi diyorlar. muayene ücreti fazla biraz.200 TL. bide hocalar sezeryana çok yönlendiriyor deniyor. bakalım şimdilik bize bişey demedi.

bestene ben Cem beye gidiyorum, 5 hafta çalışabilir raporu vermeden önce hangi doğum şeklini istediğimi sordu, normal deyince yorum yapmadan ona göre tarih ayarladı..ben 36. haftamı doldurdum. henüz bir terslik yok gibi ama çatı muayenesi falan olmadım..hocalar ters bi durum olmadıktan sonra genelde tercihi sana bırakıyorlar sanırım..

Merhabalar,

Ben biraz garip bir soru soracağım ama merak ettim... Ankara Tıp Fakültesi'nde doğan bebeklerin nüfus cüzdanlarında doğum yeri olarak ne yazıyor? Artık ilçe ismi yazıldığı için, kafamı kurcaladı, doğum yeri Mamak mı, yoksa Çankaya mı olarak geçiyor? Cevabınız için şimdiden teşekkürler... :)

bende ankara tıpa gidiyorum şuan 19 haftalık hamileyim ve doktorum batuhan bey gerçekten çok memnun kaldım güler yüz ve ilgi benim için çok önemli tavsiye ederim bu arada muayene ücretleri 200 tl doktorun doğuma girerse normal 800 sezeryan 1200 tl bilginiz olsun bu arada bayan doktor soran arkadaşım orda 2 tane bayan prof var bilgin olsun

Ankara tip ta cem Atabekoglu bey varmis ama gebe takibi yapmiyormys o srtik iyi doktor diyorlardi batuhan beyin muaynehanesimi var yoksa hastaneyemi 200 yatoriyorsun ankara tip su cebecideki tip fakultesi hast. degilmi

zekai tahir mi daha iyi acaba ankara ünv. mi??? zekai tahiri düşünüyordum ama vip odalar kaldırılmış diye duydum üstelik babayı bile ziyaret saatlerinde alıyorlarmış, biraz tedirgin oldum doğrusu.ruşen hoca çok profesyonelmiş yeni ücret tarifesini bilmiyorum gerçi

Doktorun özel muayenahanesine gitmeden doğumuna girmesi için ne yapmak gerekiyor..Ankara Tıpta doğum yapmak istiyorum..Bu Perşembeya randevu aldım ama özeline gitmediğim halde ilgilenir mi bilemiyorum..Burda sistem nasıl, bilen var mı??

Arkadaşlar bende Ankara Üniversite Tıp Fakültesinde muayene olacağım.oradan doç.dr.Batuhan Özmenden randevu aldım.Batuhan beye giden arkadaşlar var mı?Memnunmuydunuz?

Ben de bu ayın 17sine BAtuhan beye randevu aldım...çok iyi yorumlar okudum kendısıyle ilgili..gidenler memnun.

Arkadaşlar bende Ankara Üniversite Tıp Fakültesinde muayene olacağım.oradan doç.dr.Batuhan Özmenden randevu aldım.Batuhan beye giden arkadaşlar var mı?Memnunmuydunuz?
Hiç ama hiç memnun değildim. Bilgi yönünden bişe diyemem ama 4 kez kontrole gitti ne kilo ne tansiyon takibi.. Sonrasında bebeğimizin beyninde 14 haftalıkken bir kist çıktı pat diye gebeliği sonlandıracaz dedi hamile psikolojisi yönünden zayıf olduğunu düşünüyorum.. Neyse ben hastaneye yattım gebeliğin sonlandırılması için ve 2 gün boyunca bir kere bile odamıza vizitiye gelmedi doktoru hastanede bulamadım gibi birşey ancak doğumhane kapısında yakalarsam konuşuyordum ahh ahh hangi birini anlatayım? Ayrıca hastaneden de memnun kalmadım evet tek kişilik odalar iyi ama ben 12 saat sancı çektim asistanları ve hemşireleri çok anlayışsız ben özel düşünüyorum ankara tıpta da özel paralı hasttasıydım ama paramla rezil oldum... Hiç önermem hiçç

Ek olarak ağzından lafı kerpetenle alıyordum başka dr lere giden arkadaşlarım anlatıyordu doktorlar beslenmesinden tutun da herşey ile ilgili bilgi veriyorlardı ben 10 dk lık kısacık muayenesi içinden bişey sorabilir miyim diye diye bir hal oldum...

Bu mesajdan sonra allak bullak oldum dogrusu..ben panik ataklıyım bir de..bu doktordan cok umutluydum :KK43:

Bu mesajdan sonra allak bullak oldum dogrusu..ben panik ataklıyım bir de..bu doktordan cok umutluydum :KK43:
Yine sen bilirsin tatlım ama ben dediğim gibi önermem.. Ankara tıp Batuhan beyi çok ümitliydim başıma gelenler tabiki Allahtan sorumlusu değil kimse ama bazı şeylerin ihmal edildiğini düşünüyorum en basiti bir kan tahlili bile yapılmadı kilo tansiyon hiç bir şeye bakılmadı hele ki gebeliğin sonlandırılmasında bir kere bile viziteye gelmedi.. O yüzden yazdım tüm bunları... bebeğimin beynindeki kisti ve gebeliğin sonlandırılmasını böyle doktoru kapı ağzında bulup öğrenmek çok basit bişe miş gibi onlar iiçin çok kolay.. Bende aptalım ya sanıyorum özel hastasıyım odasına eşimi ve beni çağırır olabilecekleri anlatır filan nerdeeee:KK43: çok pişmanım başkentte göğşen hocayı duydum onu araştırıyorum bikaç doktor buldum ama devlet ve üniversite hastanelerinden kaçıyorum artık grip olsam gitmem o derece yani.. Özelde de para veririrm ama insan gibi muamele görürüm.

Tesekkur ederim bilgilendirmen için canım..Ben de daha önce cok hastane deneyımım oldugundan tıp fakultesıne basladım..İlk dogumumu ozelde yaptım..tır yüküyle para harcarsan her yer cok iyi bakıyor ama bu sefer gucum anca bu kadarına yettı..ilk dogumumda özelde hıc ılgı göremedım ben de..hele kadın dogum hastanelerını hıc saymıyorum..Zubeyde Hanımda basıma gelenler pişmiş tavugun basına gelmemıstır..O yuzden doktorun kişiliğini çok önemsiyorum ben..mecbur bu doktora gıdıcem, cunku ozelde dogum yapma sansım yok :KK61:..umarım sansım yaver gıder dıyebılıyorum sadece..Allah sana da gönlune göre versın ınsallah..Yasadıklarını anlıyorum ve hıslerınde cok haklısın tabi ki..Yenıden tesekkur ederim..

Tesekkur ederim bilgilendirmen için canım..Ben de daha önce cok hastane deneyımım oldugundan tıp fakultesıne basladım..İlk dogumumu ozelde yaptım..tır yüküyle para harcarsan her yer cok iyi bakıyor ama bu sefer gucum anca bu kadarına yettı..ilk dogumumda özelde hıc ılgı göremedım ben de..hele kadın dogum hastanelerını hıc saymıyorum..Zubeyde Hanımda basıma gelenler pişmiş tavugun basına gelmemıstır..O yuzden doktorun kişiliğini çok önemsiyorum ben..mecbur bu doktora gıdıcem, cunku ozelde dogum yapma sansım yok :KK61:..umarım sansım yaver gıder dıyebılıyorum sadece..Allah sana da gönlune göre versın ınsallah..Yasadıklarını anlıyorum ve hıslerınde cok haklısın tabi ki..Yenıden tesekkur ederim..
İnşaallah hayırlısı olur senin için bir git eğer memnun kalmazsan aynı hastanede başka dr lerde var hacettepeye filan da bakarsın olmadı. İnşallah yanılmışımdır senin adına hayırlısı olur

Cnm doktorundan memun musun ve muayne ucreti ne kadar..hatane nasil..en cok muayene ve doğum ucreti ne kadardır merak ediyorum

X