Ankara üniversitesi yüksek lisans başvurusu

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.420
1.048
Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nü bilgi almak için kaç saattir arıyorum fakat açan yok. Benim sorum; aynı anda 1den fazla bölüme başvuru yapabiliyor muyuz olacaktı? Üniversiteden yardım alamadım, sizin bu konuda bilginiz var mı acaba?

Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nü bilgi almak için kaç saattir arıyorum fakat açan yok. Benim sorum; aynı anda 1den fazla bölüme başvuru yapabiliyor muyuz olacaktı? Üniversiteden yardım alamadım, sizin bu konuda bilginiz var mı acaba?

Merhaba, ben genel olarak 2 tezli programa başvuramayacağınızı ama 1 tezli 1 tezsiz programa başvurabileceğinizi biliyorum ama bazen üniversiteler sadece tek program başvurusunu kabul ediyorlar. Maalesef tek oluru okula bir şekilde ulaşmak gibi görünüyor. Kolaylıklar dilerim.

Merhaba, ben genel olarak 2 tezli programa başvuramayacağınızı ama 1 tezli 1 tezsiz programa başvurabileceğinizi biliyorum ama bazen üniversiteler sadece tek program başvurusunu kabul ediyorlar. Maalesef tek oluru okula bir şekilde ulaşmak gibi görünüyor. Kolaylıklar dilerim.
Okula gittim. Bilgi işlemdeki görevli 1den fazla bölüme başvurabilirsiniz dedi. Israrla "mesela 4 bölüme başvurabiliyor muyuz" diye sormama rağmen "ben size cevabı verdim" diye tersledi ve sorularımı yanıtsız bıraktı. Tamam 1den fazla başvurabiliyoruz fakat üst sınırı nedir, bunu söylemedi.

konuyu hortlatıcam ama bende bir yl sürecindeyim. Ankara Üniversitesi ne oldu? kabul aldınız mı ve birden fazla bölüme başvuruluyor mu? web siteleri hala kötü maalesef

X