Ankara'da 7/24 açık kadın doğum polikliniği olan hastane var mı?

CeydaDemirel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2023
2
2
29
Herkese merhaba

Desteklerinize ihtiyacım var...

Gebeliğimin başlangıcındayım ve gece gündüz demeden yardıma ihtiyacım olabilecek bir kadın doğum doktoru arayışındayım. Acil durumlarda doktora ulaşılamadığı takdirde doktorun anlaşmalı olduğu hastanede 7/24 Kadın Doğum Polikliniğinden destek almak istiyorum.

Dünya hali olur da doktora o an ulaşamazsam en azından doktorun anlaşmalı olduğu hastanedeki haftanın yedi günü , yirmi dört saat açık olan kadın doğum polikliniğinde kendimi güvende hissetmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Varmı Ankara'da böyle bir hastane? ve böyle bir hastane ile çalışan doktor?

Merhaba, sanırım özel hastane için soruyorsunuz ama ben gazi üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde hocaya takipliyim. Herhangi bir durum oldugunda 9. Katta doğumhanede hep asistan doktorlar var ve her konuda yardımcı oluyorlar hemen gidip kontrol edilebiliyorsunuz zaten acil bir şey varsa hocaya ulaşıyorlar.

Herkese merhaba

Desteklerinize ihtiyacım var...

Gebeliğimin başlangıcındayım ve gece gündüz demeden yardıma ihtiyacım olabilecek bir kadın doğum doktoru arayışındayım. Acil durumlarda doktora ulaşılamadığı takdirde doktorun anlaşmalı olduğu hastanede 7/24 Kadın Doğum Polikliniğinden destek almak istiyorum.

Dünya hali olur da doktora o an ulaşamazsam en azından doktorun anlaşmalı olduğu hastanedeki haftanın yedi günü , yirmi dört saat açık olan kadın doğum polikliniğinde kendimi güvende hissetmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Varmı Ankara'da böyle bir hastane? ve böyle bir hastane ile çalışan doktor?

Baskent Universitesi Hastanesi

X