Ankara’da ayrıntılı ultrason önerisi

Temtemmm

Taze anne adayı 🤰🏼
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2017
169
91
34
Arkadaşlar merhaba. 20 haftalık hamileyim. normalde Siirt’te yaşıyorum ama eşimin işi dolayisiyla Ankara’ya ailemin yanına geldim. Muhtemelen doğumum burada olacak. Kontrollerimi devam ettirebileceğim bi hastane bulamadım hala özellikle ayrıntılı ultrason için arayıştayım.
Devlet hastaneleri biraz uzak benim bulunduğum yere o yüzden özelle devam etmek istiyorum.
Keçiören civarında doktor ve hastane önerisi olan var mı. Ücreti de makul olmalı tabiki 🤭

Ayrıntılı ultrasonu nerelerde yaptırdınız Ankara’da? ilk hamileliğim olduğu için tecrübesizim de nelere dikkat etmem lazım ayrıntılı ultrason için? Nerde çekilmeliyim fiyatlarıyla bilgi verebilecek arkadaşlar var mı?

Eyüp ekici var ankarada herkes o ismi öneriyor. Baya bu işin uzmani. Ücret 500 tl. Kizilayda yeri

Ben önce birşey Ünsal tıp merkezi var, Ali İpek hocanın calistigi. Biraz okumaya başlayınca mutlaka rastlayacaksiniz adına, piyasaya göre bir tık düşük ücret alıyor. Ama sakın sakın gitmeyin derim.
Ben geçen yaz bu dönemler 22 haftalık gebeydim. Ayrıntılı ultrason için gittim. Bebegimde hiç olmayan birsey için böyle böyle bir durum var dedi. Şunun belirtisi olabilir bunun belirtisi olabilir falan. Kaç geceler uykusuz yattım inanın bilmiyorum.
Devamında Eyüp ekiciye gittim, 450 liraydı ben gittiğimde. Gayet profesyonel ve detayli baktı. Çok memnun kaldım.
Bir de Ankara üniversitesi tıp fakültesinde bir hoca var, ismini şuan hatirlayamiyorum ama o da oldukça iyiydi. Ancak tıp fakultesinden randevu vermezler size, gebeliğiniz ilerlemiş çünkü.
Özetle, ben Eyüp ekiciye öneririm ayrıntılı ultrason için. Bir de daha da iyi bir doktor vardı ancak onun ücreti o zaman 800 lira falandi. Şuanda ne kadar olmustur bilemiyorum. Eğer düşünürseniz isimleri netlestirebilirim

Alı İpek’in de yorumlarını çok okudum, onu da baya övmüşler internette ama yeri ters olduğu için gitmeyi düşünmemiştim ona. iyi ki de tercih etmemişim, başınıza gelen olaya üzüldüm.. doktor o an ne derse ona inanıyorsun elinden başka bişey de gelmez ki... yavrunuz da sağlıklıdır inşallah önemli olan da o.

Eyüp Ekiciyi araştırdım biraz internette de güzel yorumları var aklım yattı gibi.. direk telefonla arayınca hemen randevu verirler mi ki yoksa ileri bi tarihe mi verirler acaba.

Yavrum sağlıklı şükürler olsun ki 🙏🙏
Randevuyu hemen veriyorlar, yani bende öyle olmuştu. Ertesi gün öğleden sonra gitmiştim. Ama bir ihtimal yoğunluğa göre değişebilir saniyorum

a
Arkadaşlar merhaba. 20 haftalık hamileyim. normalde Siirt’te yaşıyorum ama eşimin işi dolayisiyla Ankara’ya ailemin yanına geldim. Muhtemelen doğumum burada olacak. Kontrollerimi devam ettirebileceğim bi hastane bulamadım hala özellikle ayrıntılı ultrason için arayıştayım.
Devlet hastaneleri biraz uzak benim bulunduğum yere o yüzden özelle devam etmek istiyorum.
Keçiören civarında doktor ve hastane önerisi olan var mı. Ücreti de makul olmalı tabiki 🤭

Ayrıntılı ultrasonu nerelerde yaptırdınız Ankara’da? ilk hamileliğim olduğu için tecrübesizim de nelere dikkat etmem lazım ayrıntılı ultrason için? Nerde çekilmeliyim fiyatlarıyla bilgi verebilecek arkadaşlar var mı?
ali ipek var benim bildiğim iyi iş yapan

Doc. Ebru biberoğlu var instagramdan bakabilirsin nasıl bir doktor olduğuna😊 daha gitmek nasip olmadı ama arkadaşım gitti hem çok ilgili hemde çok uygun😊

Ben de Ali İpek hocaya gittim memnun kaldım gayet detaylı baktı ve açıkladı. Kendi doktorum da ona gitmeme onay vermişti. Eyüp Ekici’ye çok sıcak bakmıyorlar cihazları eski diyorlar ama bu sadece kulaktan kulağa duyduğum bir şey sonuçta kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem. Tanımadığım için de yorum yapamam. Ben Ali İpek’e arkadaşımın tavsiyesi ile gittim ikimizde memnun kaldık. Tabi ben henüz doğum yapmadım.

Ben Eyüp ekiciye gittim arkadaşlar ama denildiği gibi ekstra bişey göremedim. Cihazı eski, siyah beyaz bi cihaz ve CD şeklinde kayıt bile veremiyor. Verdiği tek fotoğraf siyah beyaz yine ve normal muayenede aldığım fotoğraftan bi farkı yok..Ama işinin ehlidir, iyi anlıyodur, bilgilidir o konuda bişey diyemem... önemli olan bebeğimin sağlıklı olması tabiki. 500 lira ücreti var, orda biraz indirimle 450ye anlaştık. O fiyata sizi daha fazla tatmin edecek doktorlar bulunabilir diye düşünüyorum :)

X