ANKARA'DA DEVLET HASTANESİNDE BURUN ESTETİGİ TAVSİYE

Dengesizcivciv

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
24
3
27
Kızlar burun ameliyatı olmak istiyorum kemerli ve burun ucu düşük bir burnum var. Özellerin fiyatları malum uçtu fakat bu kervana devlet hastaneleride katılmış. Ankarada sehir hastanesinden fiyat aldım 20bin dediler, Ankara Üniversitesi hastanesinde küçümsemek istemiyorum ama kıytırık plastik cerrahı 15bin istiyo. Kemel fındikcioglu kendi klinigini açmış 35bin istiyo. Acaba devlet hastanesinde bir tık uygun fiyata ameliyat olan doktor tavsiyesi olan var mı?

Kızlar burun ameliyatı olmak istiyorum kemerli ve burun ucu düşük bir burnum var. Özellerin fiyatları malum uçtu fakat bu kervana devlet hastaneleride katılmış. Ankarada sehir hastanesinden fiyat aldım 20bin dediler, Ankara Üniversitesi hastanesinde küçümsemek istemiyorum ama kıytırık plastik cerrahı 15bin istiyo. Kemal fındikcioglu kendi klinigini açmış 35bin istiyo. Acaba devlet hastanesinde bir tık uygun fiyata ameliyat olan doktor tavsiyesi olan var mı?

ben de bugün şehir hastanesinde randevuya gittim tomografi istediler eğer fiyat böyleyse gitmeyim:KK43:
Biz bölum başkanından randevu almistik bayaa iyi burunlar ve zor burunlar yapıyo instagramdan baktimda. Kardeşim gitti ilk ben zor burun yaparım tomografi cektirip gelin demis 2 hafta sonra tomografiye bakıp burun sorunlu ben ozel bir teknikle ameliyat ediyorum ve onun malzemesini devlet karşılamıyo size yonlendirdigim yerden temin ediceksiniz ama fiyatı 18bin civarı benim bi anlasmam yok falan yapmış. Bence yalan anlasmasi yoksa neden o yontem veya zor burun seviyosa klasik yontemle ameliyat etsin

Kızlar burun ameliyatı olmak istiyorum kemerli ve burun ucu düşük bir burnum var. Özellerin fiyatları malum uçtu fakat bu kervana devlet hastaneleride katılmış. Ankarada sehir hastanesinden fiyat aldım 20bin dediler, Ankara Üniversitesi hastanesinde küçümsemek istemiyorum ama kıytırık plastik cerrahı 15bin istiyo. Kemel fındikcioglu kendi klinigini açmış 35bin istiyo. Acaba devlet hastanesinde bir tık uygun fiyata ameliyat olan doktor tavsiyesi olan var mı?
Ankara Etlik Şehir Hastanesine gittiniz mi

Gazi hastanesi serhat sibar ismini duydum youtube da ameliyat olan birisi sürecini anlatıyordu
Fiyatini bilemiyorum ancak çok pahalı olduğunu sanmıyorum

Gazi hastanesi serhat sibar ismini duydum youtube da ameliyat olan birisi sürecini anlatıyordu
Fiyatini bilemiyorum ancak çok pahalı olduğunu sanmıyorum
Valla bir sure daha burun dolgusuna devam sanirim hic birsey yaptiramaz olduk gerci dolgu bile kim bilir ne kadar olmustue geçen sene 1500e yaptirmistim yeni yeni dusmeye basladı dolgum

Valla bir sure daha burun dolgusuna devam sanirim hic birsey yaptiramaz olduk gerci dolgu bile kim bilir ne kadar olmustue geçen sene 1500e yaptirmistim yeni yeni dusmeye basladı dolgum
Burun dolgusundan sonra burun ameliyatı olmak biraz zormuş sanırm
memnun kaldınız mı burun dolgusundan bir ara bende takmıştım ama dolguyla kurtaramicam sanırım diye vazgeçtim ankara da Mehmet akgunle görüşmüştüm

X