Ankara’da Doğum Yapanlar

MuaLLime Rana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2021
233
79
34
Ankara’da Özel Hastane, Şehir hastanesi ya da Hacettepede doğum yapanlar bilgi verebilir mi?
Hangi doktora gittiniz? Özel hastanede belirtilen ücret dışında ek ücret çıktı mı ? Bebek doğduktan sonra kontrolleri için ücret alıyorlar mı?

Ben şehir hastanesinde doğum yaptım sezeryan olarak. Kontrollerimi riskli gebelik polikliniğinde devam ettim küçük bir sıkıntıdan dolayı. Riskli gebelik bölümü cidden muhteşemdi. Normal polikliniği bilmiyorum ama. Doğum zamanı varis çorabıma kadar giydirdiler. Doktorlarla sohbet ederek doğum yaptım ne sorsam cevapladılar. Ben çok memnun kaldım ☺️

Ankara’da Özel Hastane, Şehir hastanesi ya da Hacettepede doğum yapanlar bilgi verebilir mi?
Hangi doktora gittiniz? Özel hastanede belirtilen ücret dışında ek ücret çıktı mı ? Bebek doğduktan sonra kontrolleri için ücret alıyorlar mı?
Siz hangi hastaneyi tercih ettiniz bende karar vermekte zorlanıyorum

Memnun kaldınız mı doktorun adını paylaşabilirmisiniz
Koru hastanesi ortalama bi hastane. Ama doktorumdan memnun kaldım. Fatma Bolkan doktorumun adı. Ebesi Esengül hanım harikaydı. Doğum esnasında süreci harika yönetti. Fatma hoca da normal doğum yanlısı gerçekten yaşayarak gördüm bunu. Genellikle özeldeki doktorlar sezeryan yaptırır daha çok para kazanmak için ama Fatma hanım bu konuda samimi

Koru hastanesi ortalama bi hastane. Ama doktorumdan memnun kaldım. Fatma Bolkan doktorumun adı. Ebesi Esengül hanım harikaydı. Doğum esnasında süreci harika yönetti. Fatma hoca da normal doğum yanlısı gerçekten yaşayarak gördüm bunu. Genellikle özeldeki doktorlar sezeryan yaptırır daha çok para kazanmak için ama Fatma hanım bu konuda samimi
Teşekkür ederim 😍 şuan fiyatlar almış başını gidiyo sormaya korkuyorum ama bi araştırayım

Sizin zamanınızda hastane dahilmiydi 8700e çok iyiymiş
Evet hastane dahildi. Hastane dahil oluyor Fatma hanımda. Siz bi arayıp sorun isterseniz. Çukurambar fiyatlarına göre en uygunu Fatma hanım gibi sanki. Ve gerçekten işini biliyor. Kafası çok dağınık tek sorun o. Yani yoğunluktan sanırım her geldiğinizde sizin adınızı hatırlamayabiliyor

X