Ankara'da fetal DNA yaptiranlar

albini

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2008
142
52
33
Merhaba arkadaşlar
İkili tarama testim yüksek riski cikti
Risk oranı 1/50
Ankara'da fetal DNA testi yaptıran var mı acaba?
Yaptirdiysa nereye ve ne kadara yaptırdı?

Ankara genoks firması var bu konuda oldukça iyiler ben ilk hamileliğimde onlara yaptırdım yine onlara yaptiricam yarın bence arastir

Merhaba arkadaşlar
İkili tarama testim yüksek riski cikti
Risk oranı 1/50
Ankara'da fetal DNA testi yaptıran var mı acaba?
Yaptirdiysa nereye ve ne kadara yaptırdı?
Genoksun sikayetlerine bakin. Ciddi sıkıntılı bi firma. Onun dışında Düzen lab 1 kere kan alıyor.
Ben ocak ayinda intergende yaptırdım. En genis panel 10.500TL. 1 haftada sonuçlandi. Fetal fraksiyonun dusuk çıkması durumunda 3 kere kan aliyorlar. Genetik danismanlik cvs ve amniyosentez degerlendirmesi ucretsiz.

Benim doktorumda bir yer önerdi ama hiç bilgi yok internette" Eurofins clinical diagnostics "diye bir yer
Eurofins baya iyi bi yer benim esimin kuzeni ense kalinligi suphesiyle oraya yaptırdı, fransaya gidiyor orada yapiliyor test. Bence doktorunuzun önerisine kulak verebilirsiniz

İntergene yaptırdım bende nisan ayında. Bilgilendirmeleri ,sonuçlanma hızı, ilgileri çok iyiydi. Memnun kaldık

Genoksun sikayetlerine bakin. Ciddi sıkıntılı bi firma. Onun dışında Düzen lab 1 kere kan alıyor.
Ben ocak ayinda intergende yaptırdım. En genis panel 10.500TL. 1 haftada sonuçlandi. Fetal fraksiyonun dusuk çıkması durumunda 3 kere kan aliyorlar. Genetik danismanlik cvs ve amniyosentez degerlendirmesi ucretsiz.
Acaba amniyosentez ne zaman çıkıyor.bizim 2 hafta oldu

Benim doktorum yaptı numuneyi anlaraya intergene yolladık 2 hafta dediler ama yalan ön sonuç bile yok
Bence bugun yarin cikar. Ankarada olanlarin işlemleri daha hizli cikiyor galiba. Ben ankaradaydim fetal dna testim 1 haftada cikti. Antalyadan gonderen arkadasimin 2 hafta sürdü.

X