Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da gelin başı

nastasia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
3.712
297
merhaba kızlar,
Ankara' da güzel gelin başı yapan kuaför var mı bana tavsiye edebileceğiniz... artık rüyalarıma giriyor hatta kabusum oluyor:KK43:(((
a.s.:1hug:

Sincanda Nehir Kuaför var işinde profesyonel Vatan caddesi,Melek sokak, 2/18 sincan-Ankara

bak şimdikte buraya yazıyorum....kızılay yüksel caddesi metro çıkışından çık ilk solda bir parfümeri var on binanın 3.katı ekols kuaför muratı bul orda canım uygun yapar...vee çok güsel yapar..önce provanı yaptır ama haaa...
düğün ne zaman?
davetiyecide lazımmı bacım gelinlik melinlik ne lazım sor sen baaa....:emir_bebek:

merhaba kızlar,
Ankara' da güzel gelin başı yapan kuaför var mı bana tavsiye edebileceğiniz... artık rüyalarıma giriyor hatta kabusum oluyor:KK43:(((
a.s.:1hug:

canım bu kadar stres yapma bak ben gelin başımı değilde kınada saçımı yaptırmıştım çok güzel bi topuz olmuştu yüzene giden en güzel modeli yapıyor
Aksel kuaför Esat caddesi no.70/7
dörtyol durağı küçükesat tel nosuda var 425 95 60 :1rolleyes:

bak şimdikte buraya yazıyorum....kızılay yüksel caddesi metro çıkışından çık ilk solda bir parfümeri var on binanın 3.katı ekols kuaför muratı bul orda canım uygun yapar...vee çok güsel yapar..önce provanı yaptır ama haaa...
düğün ne zaman?
davetiyecide lazımmı bacım gelinlik melinlik ne lazım sor sen baaa....:emir_bebek:

:))) tşk ederim dilacığım gelinlik işini halletttim davetiye ve fotoğrafçı araştırıyorum bir yandan da:)))

Düğün ne zaman?
Davetiyecide lazımmı bacım gelinlik melinlik ne lazım sor sen baaa....:emir_bebek:

sakın gitmeyin çok pahalı bir kuaför.bizi resmen enayi yerine koydular....

canım ankarada bencede aksel kuaför cok iyi benim ablamın kayın babasının kuaför salonuı ve biz hep orda yaptırdık istediğiniz gibi ve yüzünüze giden modeli yapıyorlar ben tavsiye ederim .....

Adem Erdoganla görüşebilirsin kuaför salonunun sahibi

canım ankarada bencede aksel kuaför cok iyi benim ablamın kayın babasının kuaför salonuı ve biz hep orda yaptırdık istediğiniz gibi ve yüzünüze giden modeli yapıyorlar ben tavsiye ederim .....

Adem Erdoganla görüşebilirsin kuaför salonunun sahibi

tşk ederim cnm tavsiyen için orayla da görüşeyim:)))

İki önerim olacak size ama adlarını değil sadece adreslerini hatırlıyorum:eek:.Birincisi Bahçelide,daha doğrusu Emek 1.cd. de TAKAV sosyal tesislerinin karşısında,her türlü işlemde iyidirler ama fiyat biraz tuzludur.İkincisi de Kızılyada Simit Sofrasının üstünde ikinci katta,oldukça hoş bir yer.Hem balo hem de mezuniyet törenimde onları tercih etmiştim.

sincanda selena kuaförü bilen varmııııııııııııııııııııııııııı acil yardımmm

düğün telaşı saç baş derdim bitti artık:)))

bende cebecide başak kuaförde yaptırdım saçımı ve makyajımı... harika yaptılar ellerine sağlık... herkes taş bebek gibi olduğumu söyledi... isteyen olursa adresini cewaplarım:))))

bende cebecide başak kuaförde yaptırdım saçımı ve makyajımı... harika yaptılar ellerine sağlık... herkes taş bebek gibi olduğumu söyledi... isteyen olursa adresini cewaplarım:))))

Aaaa bize yakınmış bende şimdiden düşünüyordum gelin saçımı nereye yaptırıyım diye.
Tatlım tam olarak nerde

Nerede o kuaför? yerini yazarsanız çok memnun kalırım.teşekkürler

Başak kuaförün yerini yaazıorum kızlar...
dikimevide askerlik şubesi varya cebecide... orada bi dört yol var... mamak tarafına aibidin paşaya koleye bi de sıhhıye tarafına giden... bu kuaför tam sıhhıye ve koleye giden yolun köşesinde... mamos mu öle bi cafe gbi bi yer war oradan giriosunun ztn kocaman 3 katlı bi yer harika yani:)))) ztn orada sanırım kime sorsanız söyler... bilmem anlatabildimmi?

X