Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

Öneri yokmu başka hanımlar millet uçmuş Allah aşkına saç makyaj 600-700 lira yaa yahu ben ayrıca kayseri de de gelinlik giyicem nasıl altından kalkarız bukadar şeyin offfff

Hancock Hancock Maalesef fiyatlar bunlar, hatta ucuza bile bulmuşsunuz.
Eğer bütçe olarak buradan kısmak istiyorsanız yapacağınız en güzel şey, kuzeninizin düğüne hazırlandığınızı söyleyip duvağı evde kendiniz takmak olacak.
Böyle yapan arkadaşlarım var, iyi bir yere gidip arkadaşının ya da kuzeninin düğünü deyip, itinayla hazırlanıp yarı fiyat ödeyenler.
Kendinden taraklı duvaklardan tercih ederseniz çok kolay olur takması.

Hancock Hancock Maalesef fiyatlar bunlar, hatta ucuza bile bulmuşsunuz.
Eğer bütçe olarak buradan kısmak istiyorsanız yapacağınız en güzel şey, kuzeninizin düğüne hazırlandığınızı söyleyip duvağı evde kendiniz takmak olacak.
Böyle yapan arkadaşlarım var, iyi bir yere gidip arkadaşının ya da kuzeninin düğünü deyip, itinayla hazırlanıp yarı fiyat ödeyenler.
Kendinden taraklı duvaklardan tercih ederseniz çok kolay olur takması.

Öylede yapmam sonuçta gelin olucam gelinliğimi falan orda giyip çkarm perişan olurum diğer şekilde yapamam öyle 100 liraya da kuaför var ama ben ona nasl güvenebilirim 300 olsa tamam ama 600 çok yaa neyse bi bakayım bulamassam pazarlıkla bişeler yapcam artık yada mahalleden iyi bi kuaförler daha uygun fiyata anlaşıcam

Ankara piyasası gelin denilince 1000tl diyor en az.
Demeyen de düğün günü ama şunu yaptık, bunu yaptık böyle anlaşmamıştık diyerek fiyatı iki katına şişiriyor.
Bahsettiğim kuaförler 900-1000 l den açar ama manikürü, saçı, makyajı, provası dahildir.
Make up artistlerin fiyatları her birinin değişiyor, gidip stüdyosuna yaptırırsanız ayrı, otele ya da biyere çağırırsanız ayrı.
Onlar daha pahalı.
Ben 2014 yılında 1000tl ye saç makyajımı yaptırdım, o sırada Mustafa Revan sadece kendi için bu ücreti alıyordu, saç da eklenince 1500 ü buluyordu.
Bana yer olarak ters olduğu için tercih etmemiştim.

Bütçe olarak çok daha uygun aynı zamanda çok sevdiğim yaşamkent esma sema güzellik salonunu da tavsiye ederim.
Normal zamanlarda makyajımı yaptırdım, çok da memnun kaldım, fiyatları uygundur, işleri çok iyidir.

Başımıza gelen bir olayı şöyle anlatayım kısaca, kuzenimiz evlenirken çok ünlü bir kuaföre gitti, çok da tavsiye edilen bir yerdi.
Anlaşma gelin artı 3 kişi 1500 tl ye sıkı pazarlıkla saç makyaj anlaştılar.
Ödemeye gelince 3000tl hesap çıkarıldı, sebebi ise takma kirpik tekli takılmış tanesi 5 tl imiş, bi göze 20 tane kullanılmış.
Geri kalan da kalıcı oje sürmüşlermiş, normal oje değilmiş.
Sizler de dikkat edin lütfen, böyle şeyleri en baştan her şeyiyle konuşup, kesin fiyata anlaşın.
Kesinlikle ama kesinlikle mustafa revana yaptırmayın derim, ben gelin makyajımı ve saçımı mustafa revan makeup studyosunda yaptırdım, tam rezillik! Provaya gittiğimde tek gözüme yaptı sildirdi. Düğün günüm makyajımı yaparken sürekli birileriyle telde konuşup pazarlık yaptı rimelimi kaçırdı saçma sapan gülümsedi. Düşünün en güzel gününüz zaten stres tavan 15-20 dk da makyajımı bitirdi kirpikleri cok kötü taktı ifadem değişti göz altlarımı kapatamadı, farımın biri daha koyuydu. Dahada beteri saçın yapılsın düzelteyim göz makyajını dedi ve unutup başka geline gitti.. Kıyametler koptu, stresime stres eklendi resmen! Referansları sağlam ama hilton vs gibi bir yere çağırmadıysan sallamıyor bile zengin düğünlerinden instagram paylaşımı yapar meleklerim diye hitap eder. Gerçekten kırıcı.. Paranla rezil oluyorsun resmen. Bence gitmeyin iyi araştırın derim

Kesinlikle ama kesinlikle mustafa revana yaptırmayın derim, ben gelin makyajımı ve saçımı mustafa revan makeup studyosunda yaptırdım, tam rezillik! Provaya gittiğimde tek gözüme yaptı sildirdi. Düğün günüm makyajımı yaparken sürekli birileriyle telde konuşup pazarlık yaptı rimelimi kaçırdı saçma sapan gülümsedi. Düşünün en güzel gününüz zaten stres tavan 15-20 dk da makyajımı bitirdi kirpikleri cok kötü taktı ifadem değişti göz altlarımı kapatamadı, farımın biri daha koyuydu. Dahada beteri saçın yapılsın düzelteyim göz makyajını dedi ve unutup başka geline gitti.. Kıyametler koptu, stresime stres eklendi resmen! Referansları sağlam ama hilton vs gibi bir yere çağırmadıysan sallamıyor bile zengin düğünlerinden instagram paylaşımı yapar meleklerim diye hitap eder. Gerçekten kırıcı.. Paranla rezil oluyorsun resmen. Bence gitmeyin iyi araştırın derim
Anlaşması çok kolay bir adam değildir ama söylediğiniz gibi şikayeti ilk defa duyuyorum.
Deneme makyajında pek fazla yönlendirmediyseniz, düğün günü aksilikler yaşamanız normaldir.
Belirli bir saatle anlaşmak, örnek üzerinden isteklerinizi göstermek gibi detaylar önemli.
Unutup başkasına nasıl gidebilir, uyarmadınız mı?
Mutsuz bir şekilde stüdyodan çıkmanıza müsade etmemeliydi...
Kendim çalışmadım fakat çok yakın arkadaşlarımın düğünlerinde otelde yapılan makyajlarda hem yaptığı işe tanık oldum hem de ilgisine ve ekibine.
Şaşırdım açıkçası ve üzüldüm.
Çünkü başkentte profesyonel olarak ülke çapında çalışan 2-3 isimden biridir.
Stüdyo ücretinden haberim yok ama otele çağırıldığında aldığı paranın hakkını veremese, zaten bu kadar revaçta olmaz.
Acaba o yüzden mi stüdyoyu çok kaale almıyor diye düşünmeden edemedim...

Sanırım kuaförde şans işi adamın iyi gününe mi denk gelmek lazım yahu

Merhaba bayanlar bence hangisine giderseniz gidin uzun uzun pazarlık yapın. benim kuzen,m yaptı 2000 tl lik sac mayaj paketi 850 ye kapattık

Çayyolu Mos kuaforu kesinlikle onermiyorum Mos gibi ün yapmis bi kuafor makyaj icin personeli yok disardan biri geliyor. ne olursa olsun emegine saygi duyuyorum ancak enerjisi dusuk,istemedigim tarzea ve yuzume uygun olmayan bir sekilde yapti 20 yas yaslandim resmen yapilan makyajla.Allah'tan provaydi ve sayesinde sac yaptirmaktanda vazgectim

Sevgili arkadaşlar 3 yıldır kadınlar kulübü üyesiyim geçen hafta gelin saçımı ve makyajımı lilium kuaförde yaptırdım. İlgi ve alakaları süper. Geline ait özel hazırlık odalari mevcut. İstediğim saç modelini ve makyajı sorunsuz yaptılar. Evlenecek arkadaşların lilium'dan fikir almasında fayda var diye düşünüyorum.

Kızlar ben yıllardır Mustafa Bey'in salonuna giderim, hatta deyim yerindeyse o nereye ben oraya yıllardır röfleli kullandığım sarı saçlarımı bir anlık cesaretle mavi siyaha boyatıp sonrasında büyük pişmanlık duymuştum sonra Nasıl düzeltirim diye kara kara kuaför ararken araştırmalarım sonucunda Mustafa Bey i buldum ve o incecik kırılgan saçlarıma en ufak bir zarar vermeden, kopya, yanma olmadan bakır kahveye çevirmeyi başardı, salonun ismi Batıkent Sosyete kuaför idi ancak yer değişikliğinden sonra BY MUSTAFA PEHLİVAN oldu, yeri yine Batıkent' ye şu an ....nolu tel den bilgi alabilirsiniz ya da instagramdan ulaşabilirsiniz kendisine... Şu kadar diyebilirim röfleli, boya ve kesimde üstüne tanımam...

Son düzenleyen: Moderatör:
offff deliricemm karar veremiyorum, bir yanım git ortalama bir kuaföre yaptır dyor diğer yanım korkuyor, kimseye güvenemiyorum. sanırım en büyük korkum saçım ve makyajımın içime sinmemesi, kızlar tecrübeli arkadaşlar bir el atsın fikir belirtsin :KK34:

offff deliricemm karar veremiyorum, bir yanım git ortalama bir kuaföre yaptır dyor diğer yanım korkuyor, kimseye güvenemiyorum. sanırım en büyük korkum saçım ve makyajımın içime sinmemesi, kızlar tecrübeli arkadaşlar bir el atsın fikir belirtsin :KK34:
Yeni düğünü olmuş bir gelin olarak baxı şeyler kısmet önce bunu bi anlamak lazım. En iyi kuaförden de mutsuz çıkma ihtimalin var. Ben 2 düğün bir dış çekim için 3 farklı kuaföre gittim. Ve en içime sineni dış çekim günü gittiğim mahalle kuaförü oldu. Düğün günü nasıl oldu bilmiyorum öyle çok içime sinmedi kuaför de anlayışlı davranmadı. Bene en önemlisi kuaförle anlaşabilmeb tanıdık ni yere gitmen en güzeli .

Yeni düğünü olmuş bir gelin olarak baxı şeyler kısmet önce bunu bi anlamak lazım. En iyi kuaförden de mutsuz çıkma ihtimalin var. Ben 2 düğün bir dış çekim için 3 farklı kuaföre gittim. Ve en içime sineni dış çekim günü gittiğim mahalle kuaförü oldu. Düğün günü nasıl oldu bilmiyorum öyle çok içime sinmedi kuaför de anlayışlı davranmadı. Bene en önemlisi kuaförle anlaşabilmeb tanıdık ni yere gitmen en güzeli .

Tanımak yada tanışmak gerekli bencede yada düğünden önce birkaç kez gidip saç makyaj yaptırıp görebilirler bence

Bianco var Batıkent'te yer uyarmı bilmiyorum ama Makyajda Ankara'da ilk üçe girer Betül hanım

etlik winnersa gitmeyin demişmiydim kabus gibiler. ben dahil 5 kişi gittik ve böyle olacağını söykledik. Randavu saatinden yarım saat önce gelinmesine rağmen hemen almayıp beklettiler. Öyle ki her dakikanın önemli olduğu bir gün o an alsan ne olur. ortaklarım da alabilir aynınızdakileri denmesine rağmen 5 kişinin saçını bir kişi yaptığından iş uzadı da uzadı. Sona kalan kuzenimin saçını zaten savuşturdu. öyle basit bir sdaç istememe rağmen bi insan maşası bile kötüydü. böyle ayrık ayrık doğal olmayan bi dalga şekli. Beğenmeyincede yıkamam lazım bu saçı tekrar dedi. Binbir surat. Neyse her gelin mutlu olmayı hak ediyor dikkatli seçimler yapmak önemli ve sanırım biraz da şanslı olmak.

ben etlikte esta kuaförle anlaştım. bakalım. şansımıza artık her yer için hem iyi hem kötü yorumlar mevcut...

X